Aplikovaná ekonómia
2007/2008
Školy zaradené do programu Aplikovaná ekonómia pre školský rok 2007/2008
Škola | Ulica | Mesto | Učiteľ |
---|---|---|---|
Spojená škola | Farská 7 | Bánovce nad Bebravou | Ing. Katarína Mikušová |
Združená stredná škola | Školská 5 | Banská Bystrica | Ing. Mária Zlatá |
Združená stredná škola | Školská 5 | Banská Bystrica | Ing. Taťana Belašičová |
Športové gymnázium | Trieda SNP 54 | Banská Bystrica | Mgr. Dušan Snopko |
Obchodná akadémia | Tajovského 25 | Banská Bystrica | Ing Lenka Mikolajová |
Obchodná akadémia | Tajovského 25 | Banská Bystrica | Mgr. Janka Leštáková |
Stredná priemyselná škola S. Mikovíniho | Akademická 11 | Banská Štiavnica | Ing. Daniela Sokolovičová |
Stredná lesnícka škola | Akademická 16 | Banská Štiavnica | Ing. Vladimír Gálik |
Stredné odborné učilište | Pod Bánošom | Banský Bystrica | Ing. Alexandra Šuhajdová |
Združená stredná škola Jána Andraščíka | Veterná 16 | Bardejov | PhDr. Marta Biľová |
Obchodná akadémia pre telesne postihnutých | Mokrohájska 3 | Bratislava | Ing. Mária Komárová |
Gymnázium Jura Hronca | Novohradská 3 | Bratislava | Mgr. Miloš Mrva |
Obchodná akadémia | Nevädzová 3 | Bratislava | Ing. Ružena Oczvirková |
Súkromná obchodná akadémia LIBERTA | Borinská 23 | Bratislava | Ing. Janka Čermáková |
ZŠ a Gymnázium s VJM | Dunajská 13 | Bratislava | Ing. Margita Bitterová |
Obchodná akadémia | Račianska 107 | Bratislava | Ing. Diana Susková |
Súkromné stredné odborné učilište GASMO | Žehrianska 6 | Bratislava | Ing. Anna Skovajsová |
Obchodná akadémia | Malinovského 1 | Brezno | Ing. Iveta Aschenbrierová |
Spojená škola - SPŠ | Laskomerského 3 | Brezno | Ing. Eva Macuľová |
Obchodná akadémia D. M. Janotu | Ul. 17. Novembra 2701 | Čadca | Ing. Lenka Lištvanová |
Obchodná akadémia D. M. Janotu | Ul. 17. Novembra 2701 | Čadca | Ing. Erika Padychová |
Obchodná akadémia | Radlinského 1725/55 | Dolný Kubín | Ing. Eva Klocoková |
Gymnázium | Školská 2 | Dubnica nad Váhom | Mgr. Adriana Vančová |
Stredná priemyselná škola | Obrancov mieru 343/1 | Dubnica nad Váhom | Ing. Ingrid Divílková |
Združená stredná škola s vyuč. jazykom maďarským | Ul. Gyulu Szabóa 21 | Dunajská Streda | Ing. Robert Marák |
Združená stredná škola | Hlavné námestie 2 | Dvory nad Žitavou | Ing. Slávka Kollárová |
Združená stredná škola | Hlavné námestie 2 | Dvory nad Žitavou | Ing. Katarína Havettová |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Lipová 8 | Handlová | Ing. Jana Bojová |
Spojená stredná škola | Hlavná 425 | Hnúšťa | Mgr. Štefan Majeský |
Gymnázium Mateja Hrebendu | Hlavná 431 | Hnúšťa | Mgr. Blažena Hrušková |
Obchodná akadémia | Štefánikova 39 | Humenné | Ing. Pavol Matula |
Obchodná akadémia | Medňanská 822/14 | Ilava | Ing. Zuzana Novosádková |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Budovateľská 32 | Komárno | Ing. Ida Kálmánová |
Stredná priemyselná škola Komárno | Petofiho 2 | Komárno | Ing. Dagmar Čerťanská |
Gymnázium | Trebišovská 12 | Košice | Ing. Mária Kovaříková |
Gymnázium sv. Tomáša Akvinského | Zbrojničná 3 | Košice | Ing. Kvetka Danková |
Združená stredná škola | Gemerská 1 | Košice | Ing. Albín Sakal |
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická | Lermontovova 1 | Košice | |
Stredná priemyselná škola strojnícka | Komenského 215 | Košice | Ing. Iveta Plávková |
Gymnázium | Poštová 9 | Košice | Mgr. Eva Vanečková |
Súkromná stredná odborná škola | Bukovecká 17 | Košice | Ing. Viera Pavliková |
Súkromná stredná odorná škola | Postupimská 37 | Košice | Ing. Jaroslava Cvoreňová |
Stredná priemyselná škola hutnická | Alejová 1 | Košice | Ing. Izabela Víchová |
Stredná priemyselná škola dopravná | Hlavná 113 | Košice | Ing. Monika Dávidová |
Obchdodná akadémia | M. R. Štefánika 8 | Krupina | Mgr. Mária Trubínyová |
Súkromná stredná odborná škola ANIMUS | Janka Jesenského 41 | Levice | Ing. Bronislava Havranová |
Obchodná akadémia | K. Kittenbergera 2 | Levice | Ing. Daniela Skladanová |
Združená stredná škola Osszevont kozépiskola | Ulica sv. Michala 36 | Levice | Ing. Anna Kováčová |
Gymnázium | Komenského 13 | Lipany | Mgr. Soňa Šuhajová |
Stredná škola podnikania | ČA 25 | Martin | Ing. Lýdia Juricová |
Obchodná akadémia | Bernolákova 2 | Martin | Ing. Ivana Židová |
Obchodná akadémia | Bernolákova 2 | Martin | Ing. Anna Vrtiaková |
Stredná priemyselná škola | Novomeského 5/24 | Martin | Ing. Mgr. Tibor Konček |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Stavbárska 11 | Martin | Ing. Slávka Šidlová |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Stavbárska 11 | Martin | Ing. Miroslava Makláryová |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Stavbárska 11 | Martin | Ing. Janka Jancková |
Združená stredná škola dopravná | Zelená 2 | Martin | Ing. Alena Haštová |
Gymnázium P. Horova | Masarykova 1 | Michalovce | Mgr. Ján Lajčák |
Stredná vinársko-ovocinárska škola | Kostolná 3 | Modra | Ing. Ida Matuškovičová |
Spojená škola-obchodná akadémia | Jarmočná 1 | Modrý Kameň | Ing. Miroslav Varga |
Stredná priemyselná škola | SNP 413/8 | Myjava | Ing. Alena Adámková |
Obchodná akadémia | Slanická osada | Námestovo | Ing. Anna Kozáková |
Obchodná akadémia | Slanická osada | Námestovo | Ing. Mária Košútová |
Združená stredná škola | Hattalova 968/33 | Námestovo | Ing. Erika Šušková |
Združená stredná škola dopravy, obchodu a služieb | Cintorínska 4 | Nitra | Ing. Jozefína Bánovská |
Združená stredná škola dopravy, obchodu a služieb | Cintorínska 4 | Nitra | Ing. Denisa Petráková |
Združená stredná škola dopravy, obchodu a služieb | Cintorínska 4 | Nitra | Ing. Helena Barátová |
Súkromná stredná odborná škola ANIMUS | Vajanského 1 | Nitra | Ing. Monika Laurová |
Súkromná stredná odborná škola ANIMUS | Vajanského 1 | Nitra | Ing. Iveta Orolínová |
Združená stredná škola | Osvety 17 | Nová Baňa | Ing. Mária Lenčová |
Gymnázium | Rastislavova 332 | Nováky | Mgr. Gerta Kytková |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Piešťanská cesta 2262/80 | Nové Mesto nad Váhom | Ing. Jana Pomajbová |
Združená stredná škola hotelových služieb a obchodu | Zdravotnícka 3 | Nové Zámky | Ing. Petra Kováčová |
Spojená škola, o. z. obchodná akadémia | Námestie SNP 5 | Partizánske | Ing. Ingrid Rigáňová |
Stredná škola - organizačná zložka SPŠ | Námestie SNP 5 | Partizánske | Ing. Miroslav Gašparovič |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Mojmírova 99/28 | Piešťany | Ing. Anetta Babulicová |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická | Nám. SNP 8 | Piešťany | Ing. Eva Rolincová |
Obchodná akadémia | Murgašova 94 | Poprad | Ing. Tatiana Hadbavná |
Gymnázium | Konštantínova 2 | Poprad | Mgr. Mária Sabolová |
Stredná priemyselná škola | Mnoheľova 828/23 | Poprad | Ing. Anna Palková |
Stredná priemyselná škola | Mnoheľova 828/23 | Poprad | Ing. Anna Schaleková |
Spojená škola s o. z. SOU a OA | Breziny | Prakovce | Ing. Valéria Dorková |
Gymnázium | Konštantínova 2 | Prešov | Mgr. Mária Sabolová |
Súkromná ochodná akadémia | Petrovianska 3 | Prešov | Ing. Lívia Máthéová |
Obchodná akadémia v Prievidzi | F. Madvu 2 | Prievidza | Ing. Marcela Murárová |
Gymnázium V. B. Nedožerského | Matice slovenskej 16 | Prievidza | Ing. Soňa Fedorová |
Obchodná akadémia | Akademika Hronca 8 | Rožňava | Ing. Silvia Ondrejčíková |
Združená stredná škola | Bystrická cesta 2 | Ružomberok | Ing. Daniela Hamranová |
Spojená škola | Kollárová 17 | Sečovce | Mgr. Michaela Štundová |
Súkromná stredná škola podnikania | Hollého 1380 | Senica | Ing. Katka Kromerínska |
Obchodná akadémia Sereď | Mládežnícka 158/5 | Sereď | Ing. Jana Mlynárová |
Spojená škola s o. z. SPoŠ, OA | Stojan 1 | Spišská nová Ves | Ing. Ľudmila Lengvarská |
Stredná priemyselná škola drevárska | Filinského 7 | Spišská Nová Ves | Ing. Katarína Benkovičová |
Stredná škola podnikania | Mierová 727 | Strážske | Ing. Beáta Kužmová |
Stredná škola podnikania | Mierová 727 | Strážske | Ing. Dana Citrjaková |
Gymnázium Stropkov | Konštantínova1751/64 | Stropkov | Mgr. Ivana Jecušková |
Gymnázium bilingválne anglicko-slovenské M. Hodžu | Komenského 215 | Sučany | Ing. Jozef Ristvej |
Spojená škola-obchodná akadémia | Centrálna 464 | Svidník | Ing. Zuzana Bilá |
Združená stredná škola | Štefániková 39 | Svit | Ing. Ľuboslava Kačmárová |
Gymnázium Alma mater | Mládežnícka 22 | Šahy | Mgr. Ľubica Černáková |
Súkromná ochodná akadémia | Sv. Štefana 36 | Štúrovo | Ing. Valéria Hároníková |
Združená stredná škola | Sv. Štefana 81 | Štúrovo | Ing. Judita Okolenská |
Evanjelické gymnázium | Jesenského 836 | Tisovec | Ing. Ladislav Čajko |
Združená škola drevárska a nábytkárska | Pílska 7 | Topoľčany | Ing. Jana Bielichová |
Združená škola drevárska a nábytkárska | Pílska 7 | Topoľčany | Ing. Dana Balajková |
Združená stredná škola | Komenského 12 | Trebišov | Ing. Helena Vargová |
Obchodná akadémia | Komenského 3425/18 | Trebišov | Ing. Anna Sládeková |
Stredné odborné učilište železničné | Školská 66 | Trenčín | Ing. Oľga Šišovská |
Obchodná akadémia Milana Hodžu | Martina Rázusa 1 | Trenčín | Ing. Erika Senková |
Stredná umelecká škola | Staničná 8 | Trenčín | Ing. Marta Páleníková |
Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého | Palackého 4 | Trenčín | Ing. Patrik Farula |
Spojená škola org. Zl. SPŠ stavebná E. Belluša | Staničná 4 | Trenčín | Ing. Štefan Baco |
Združená stredná škola hotelových služieb a obchodu | Jilemnického 24 | Trenčín | Ing. Zuzana Gloneková |
Stredná priemyselná škola stavebná | Lomonosova 7 | Trnava | Ing. Ľubica Ježovičová |
Stredná poľnohospodárska škola | Zavarská 9 | Trnava | Ing Jana Valentovičová |
Gymnázium M. Hattalu | Železničiarov 278 | Trstená | Mgr. Boris Matušek |
Gymnázium | Ľ. Štúra 35 | Turzovka | Mgr. Jana Belková |
Obchodná akadémia | Medvedzie 133/1 | Tvrdošín | Ing. Eva Tóthová |
Obchodná akadémia | Medvedzie 133/1 | Tvrdošín | Ing. Janka Dreveňáková |
Združená stredná škola drevárska | Lúčna 1055 | Vranov nad Topľou | Ing. Jana Mihálková |
Stredná priemyselná škola dopravná | Sokolská 911/94 | Zvolen | Ing. Renáta Trnovcová |
Stredné odborné učilište | Lieskovská cesta 2298/4 | Zvolen | Mgr. Valentína Kaljužna |
Súkromná stredná umelecká škola | Môťovská cesta 8164 | Zvolen | Mgr. Ivica Laurincová |
Gymnázium | Veľká okružná 22 | Žilina | PaedDr. Renáta Saganová |
Združená stredná škola | Rosinská cesta 2 | Žilina | Ing. Jana Kostolná |
Združená stredná škola | Rosinská cesta 2 | Žilina | Ing. Martina Čelková |
Súkromné gymnázium | Oravská cesta 11 | Žilina | Ing. Emília Korenčiaková |
Gymnázium | Varšavská cesta 1 | Žilina | Ing. Magdaléna Hajtmanková |
Stredná poľnohospodárska škola | Predmestská 82 | Žilina | Ing. Eva Hrivíková |
Dievčenská odborná škola | Hlinská 31 | Žilina | Ing. Eva Kocúrová |
Dievčenská odborná škola | Hlinská 31 | Žilina | Ing. Beáta Latková |