Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2004/2005

Zapojené školy a študentské spoločnosti

v školskom roku 2004/2005

Bánovce nad Bebravou Stredná priemyselná škola Farská 7 3D-ŠOP
Banská Bystrica Dievčenská odborná škola Školská 7 EFEKT
Banská Bystrica Gymnázium Mládežnícka 51 ArGyCo
Banská Bystrica Obchodná akadémia Skuteckého 8 T'N T
Banská Bystrica Obchodná akadémia Tajovského 25 D.E.C.I.
Banská Bystrica Osemročné športové gymnázium Tr. SNP 54 CHICO
Banská Bystrica SOU poľnohospodársko-potravinárske Pod Bánošom 80 AGROKOBA
Banská Bystrica Združená stredná škola Školská 5 TWISTER
Banská Bystrica Združená stredná škola Školská 5 Fire cooks
Banská Štiavnica Stredná lesnícka škola Akademická 16 ENŠ
Bardejov Obchodná akadémia Stöklova 24 EUROWIX
Bardejov Stredná priemyselná škola Komenského 5 AtryC
Bardejov Združená stredná škola Veterná 16 SWEET LIFE
Bratislava Gymnázium s vyuč. jazykom maďarským Dunajská 13 DunaStar
Bratislava Obchodná akadémia Nevädzová 3 Rýchla rota
Bratislava Obchodná akadémia Račianska 107 Forsa
Bratislava Obchodná akadémia pre TPM Mokrohájska 3 FUN ATTACK
Bratislava Stredná odborná škola Znievska 2 - 4 TASTY
Bratislava Združená stredná škola chemická Račianska 78 ELITA
Bratislava Združená stredná škola odevná Tokajícka 24 Freestyle_students
Brezno Obchodná akadémia Malinovského 1 UNO
Brezno Stredná priemyselná škola Laskomerského 3 EDO
Čadca Obchodná akadémia Ul. 17. Novembra 2701 MATRIX
Čierna nad Tisou Obchodná akadémia Železničná 127 OA COMPANY
Dolný Kubín Obchodná akadémia Radlinského 1725/55 ABC CLEVER
Dubnica nad Váhom Gymnázium Školská 2 S.C.I.N.K.
Dubnica nad Váhom Gymnázium Školská 2 KJU:BS
Dubnica nad Váhom Stredná priemyselná škola Obrancov mieru 343/1 TISCOM
Dubnica nad Váhom Stredné odborné učilište strojárske a elektrotechnické Štúrova 1 ANIMALS
Dunajská Streda Združená stredná škola s VJM  Gyuku Szabóa 21 BAD GIRLS
Dvory nad Žitavou Združená stredná škola Hlavné námestie 2 FREEDOM
Galanta Združená stredná škola obchodu a služieb Z. Kodálya 765 MIRINKA
Galanta Združená stredná škola obchodu a služieb Z. Kodálya 765 VČIELKA
Handlová Stredná priemyselná škola Lipová 15 BLIKTIS
Handlová Združená stredná škola obchodu a služieb Lipová 8 SWEET GIRLS
Hnúšťa Gymnázium Hlavná 431 V. I. P.
Holíč Súkromná stredná odborná škola Moyzesova 27 ACTION CORPORATION
Humenné Gymnázium Komenského 4 SIMECO
Humenné Obchodná akadémia Štefánikova 39 ELITA
Komárno Stredná priemyselná škola Petöfiho 2 SMILE
Komárno Združená stredná škola obchodu a služieb Budovateľská 32 Čarodejníci
Košice Evanjelické gymnázium Puškinova 3 MOPI
Košice Gymnázium Trebišovská 12 ABSOLUTE BUSINESS
Košice Gymnázium Zbrojničná 3 AMISTAD
Košice Obchodná akadémia s vyučovacím jazykom maďarským Grešákova 1 BALANCE
Košice Stredná priemyselná škola dopravná Hlavná 113 Thisbiznis
Košice Stredná priemyselná škola hutnícka Alejová 1 TERMITIS
Košice Stredná priemyselná škola stavebná a geodet. Lermontovova 1 ARMENTIS
Košice Stredná priemyselná škola strojnícka Komenského 2 PEGAS
Košice Stredná priemyselná škola strojnícka Komenského 2 TIGRIS
Košice Stredné odborné učilište Strojárenska 3 DOREL
Košice Združená stredná škola odevná a textilná Textilná 1 SMILE
Krupina Obchodná akadémia M. R. Štefánika 8 YES
Kysucké Nové Mesto Stredná priemyselná škola Nábrežná 1325 3AL INDUSTRIES
Levice Obchodná akadémia K. Kittenbergera 2 IMPULZ
Levice Stredná priemyselná škola Fr. Hečku 25 ELITA
Levice Stredná priemyselná škola Fr. Hečku 25 LEVICOM
Lipany Gymnázium Komenského 13 GREMIO
Liptovský Mikuláš Dievčenská odborná škola Petrovičovo nábrežie 1571 ÚSMEV
Liptovský Mikuláš Združená hotelová a obchodná škola Čs. brigády 1804 Elita´s
Lučenec Obchodná akadémia Lúčna 4 21 SMILES
Martin Obchodná akadémia Bernolákova 2 V. I. P.
Martin Stredná priemyselná škola Novomeského 5/24 DREITLY
Martin Stredná priemyselná škola Novomeského 5/24 GOODY
Martin Stredná škola podnikania Červenej armády 25 AJETO
Martin Združená stredná škola obchodu a služieb Stavbárska 11 FANTASY
Martin Združená stredná škola obchodu a služieb Stavbárska 11 SMILE
Michalovce Gymnázium Masarykova 1 EGO
Michalovce Obchodná akadémia Kapušianska 2 PEGAS
Michalovce Obchodná akadémia Kapušianska 2 PACIFIC
Modrý Kameň Obchodná akadémia Jarmočná 30 HeiBi
Myjava Stredná priemyselná škola SNP 8 GARFIELD
Námestovo Obchodná akadémia Slanická osada PROGRES
Námestovo Združená stredná škola odevná Hattalova 968/33 UNIT
Nitra Združená stredná škola dopravy, obchodu a služieb Cintorínska 4 PUSSY CAT
Nitra Združená stredná škola dopravy, obchodu a služieb Cintorínska 4 SENIORI
Nová Baňa Združená stredná škola Osvety 17 LOREN´s
Nové Mesto nad Váhom Združená stredná škola obchodu a služieb Piešťanská 2262/80 Art 3A
Nové Mesto nad Váhom Združená stredná škola obchodu a služieb Piešťanská 2262/80 DIZAJN
Nové Zámky Združená stredná škola hotelových služieb a obchodu Zdravotnícka 3 BÉČKO
Partizánske Obchodná akadémia Nám. SNP 200/14 Smajlík
Partizánske Stredná priemyselná škola Nám. SNP 14 ELITA
Partizánske Stredné odborné učilište Nám. SNP 5 BOTTY
Piesok Dievčenská odborná škola Strojárenská 22 DEVILS
Piešťany Stredná priemyselná škola elektrotechnická Nám. SNP 8 SYKY
Poprad Gymnázium Kukučínova 1 PiPo
Poprad Obchodná akadémia Murgašova 94 D-MARK
Poprad Stredná priemyselná škola Mnoheľova 828/23 HYPER
Považská Bystrica Gymnázium Školská 8 FOOTURE
Prakovce Obchodná akadémia Breziny 282 FANCY
Prešov Gymnázium Konštantínova 2 TRIP IT PRODUCTION
Prievidza Gymnázium Matice Slovenskej 16 UNICUBE
Prievidza Obchodná akadémia F. Madvu 2 IDEA
Rimavská Sobota Gymnázium Hostinského 3 G-invest
Rimavská Sobota Obchodná akadémia K. Mikszátha 1 MONEY MAKERS
Rimavská Sobota Obchodná akadémia K. Mikszátha 1 Trialcompany
Rožňava Obchodná akadémia Akademika Hronca 8 AQUAREL
Ružomberok Stredná priemyselná škola Scota Viatora 8 VARIOUS STYLE
Sabinov Obchodná akadémia Kukučínova 107 ESO
Sečovce Dievčenská odborná škola Kollárova 17 ANGELS
Senica Obchodná akadémia Dlhá 256 BULANCI
Sereď Obchodná akadémia Mládežnícka 158 OKEANOS
Snina Stredná priemyselná škola Partizánska 1059/23 ˇMAŠUR
Snina Stredná priemyselná škola Partizánska 1059/23 COOL - MIX
Spišská Nová Ves Obchodná akadémia Stojan 1 Happy team
Spišská Nová Ves Obchodná akadémia Stojan 1 FUNBIS
Spišská Nová Ves Stredná priemyselná škola drevárska Filinského 7 PROFIT
Sučany Gymnázium bilingválne anglicko-slovenské Komenského 215 Take one
Svit Stredné odborné učilište Hviezdoslavova 32 EMBARK
Štúrovo Súkromná obchodná akadémia Sv. Štefana 36 USD - United Students Company
Tisovec Evanjelické gymnázium Jesenského 836 RIMAVA CAPITAL
Topoľčany Združená stredná škola drevárska a nábytkárska Pílska 7 Junior Company
Trebišov Obchodná akadémia Komenského 3425/18 PEGAS
Trebišov Združená stredná škola Komenského 12 AČKO
Trenčín Obchodná akadémia M. Rázusa 1 E-čko
Trenčín Piaristické gymnázium Palackého 4 Economic Junior Company
Trenčín Stredná priemyselná škola odevná Staničná 8 TREN - DeTIS
Trenčín Stredná priemyselná škola odevná Staničná 8 ETIS
Trenčín Stredná priemyselná škola stavebná Staničná 4 BAUTIS
Trenčín ŽSR-SOU železničné Školská 66 BUTY
Trnava Stredná poľnohospodárska škola Zavarská 9 Bosorky
Trnava Stredná priemyselná škola stavebná Lomonosovova 7 M & M
Trnava Združená stredná priemyselná škola Komenského 1 IMPACT
Trstená Gymnázium Železničiarov 278 COINPE
Tvrdošín Obchodná akadémia Medvedzie 133/1 OMEGA
Tvrdošín Obchodná akadémia Medvedzie 133/1 EXTREM
Tvrdošín Stredná priemyselná škola Medvedzie 133/1 INVESTIK
Tvrdošín Stredná priemyselná škola Medvedzie 133/1 GBG
Vranov nad Topľou Stredná priemyselná škola drevárska Lúčna 1055 TISMAX
Vranov nad Topľou Stredná priemyselná škola drevárska Lúčna 1055 OSKAR
Vranov nad Topľou Stredná priemyselná škola odevná A. Dubčeka 963/2 ŠTUDENTSKÝ ČAS
Zvolen Stredná priemyselná škola dopravná Sokolská 911/94 DRACY
Zvolen Stredná priemyselná škola drevárska Lučenecká cesta 2193 ZNIČOHONIČ
Zvolen Stredná priemyselná škola strojnícka Švermova 1 ELITATRADE
Zvolen Stredné odborné učilište železničné Lieskovská cesta 2298/4 KRTKO and company
Žiar nad Hronom Gymnázium Ul. M. R. Štefánika 17 Septria
Žiar nad Hronom Gymnázium Ul. M. R. Štefánika 17 TEEN$
Žiar nad Hronom Združená stredná škola Dr. Jánskeho 10 AP-TRADE
Žilina Gymnázium Hlinská 29 S.K.R.A.T.
Žilina Gymnázium Veľká okružná 22 OSEM
Žilina Stredná poľnohospodárska škola Predmestská 82 APPOSY
Žilina Stredné odborné učilište chemické Rosinská cesta 2 JAS
Žilina Stredné odborné učilište chemické Rosinská cesta 2 ANGELS
Žilina - Bánová Združená stredná škola Osvety 29 COLORTONES
Žilina - Bánová Združená stredná škola Osvety 29 FANTÁZIA