Aplikovaná ekonómia
2005/2006
Školy zaradené do programu Aplikovaná ekonómia pre školský rok 2005/2006
Stredná priemyselná škola | Farská 7 | Bánovce nad Bebravou | |
Obchodná akadémia | Skuteckého 8 | Banská Bystrica | |
Obchodná akadémia | Tajovského 25 | Banská Bystrica | 2 triedy |
Osemročné športové gymnázium | Tr. SNP 54 | Banská Bystrica | |
Spojená stredná škola - Dievčenská odborná škola | Školská 7 | Banská Bystrica | |
Združená stredná škola | Školská 5 | Banská Bystrica | 2 triedy |
Stredná lesnícka škola | Akademická 16 | Banská Štiavnica | |
Obchodná akadémia | Stöklova 24 | Bardejov | |
Združená stredná škola J. Andraščíka | Veterná 16 | Bardejov | |
Gymnázium Jura Hronca | Novohradská 3 | Bratislava | |
Gymnázium s vyuč. jazykom maďarským | Dunajská 13 | Bratislava | |
Obchodná akadémia | Nevädzová 3 | Bratislava | |
Obchodná akadémia | Račianska 107 | Bratislava | |
Obchodná akadémia pre TPM | Mokrohájska 3 | Bratislava | |
Súkromná obchodná akadémia LIBERTA | Borinská 23 | Bratislava | |
Obchodná akadémia | Malinovského 1 | Brezno | |
Stredná priemyselná škola | Laskomerského 3 | Brezno | |
Obchodná akadémia | Ul. 17. Novembra 2701 | Čadca | |
Obchodná akadémia | Železničná 127 | Čierna nad Tisou | |
Obchodná akadémia | Radlinského 1725/55 | Dolný Kubín | 2 triedy |
Gymnázium | Školská 2 | Dubnica nad Váhom | |
Stredná priemyselná škola | Obrancov mieru 343/1 | Dubnica nad Váhom | |
Združená stredná škola s VJM | Gyuku Szabóa 21 | Dunajská Streda | |
Združená stredná škola | Hlavné námestie 2 | Dvory nad Žitavou | |
Stredná priemyselná škola | Lipová 15 | Handlová | |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Lipová 8 | Handlová | |
Gymnázium Mateja Hrebendu | Hlavná 431 | Hnúšťa | |
Spojená stredná škola - Dievčenská odborná škola | Hlavná 425 | Hnúšťa | |
Súkromná stredná odborná škola Humanus Via | Moyzesova 27 | Holíč | |
Gymnázium | Komenského 4 | Humenné | |
Obchodná akadémia | Štefánikova 39 | Humenné | |
Obchodná akadémia | Medňanská 822/14 | Ilava | |
Stredná priemyselná škola | Petofiho 2 | Komárno | |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Budovateľská 32 | Komárno | |
Gymnázium | Trebišovská 12 | Košice | |
Gymnázium sv. Tomáša Akvinského | Zbrojničná 3 | Košice | |
Stredná priemyselná škola dopravná | Hlavná 113 | Košice | |
Stredná priemyselná škola hutnícka | Alejová 1 | Košice | |
Stredná priemyselná škola stavebná a geodet. | Lermontovova 1 | Košice | |
Stredná priemyselná škola strojnícka | Komenského 2 | Košice | |
Stredné odborné učilište Aurela Stodolu | Strojárenska 3 | Košice | |
Združená stredná škola odevná a textilná | Textilná 1 | Košice | |
Obchodná akadémia | M. R. Štefánika 8 | Krupina | |
Stredná priemyselná škola | Nábrežná 1325 | Kysucké Nové Mesto | |
Obchodná akadémia | K. Kittenbergera 2 | Levice | |
Stredná priemyselná škola | Fr. Hečku 25 | Levice | |
Gymnázium | Komenského 13 | Lipany | |
Združená hotelová a obchodná škola | Čsl. brigády 1804 | Liptovský Mikuláš | |
Združená stredná škola poľnohospodárska | Demänovská cesta | Liptovský Mikuláš | |
Obchodná akadémia | Lúčna 4 | Lučenec | |
Obchodná akadémia | Bernolákova 2 | Martin | |
Stredná priemyselná škola | Novomeského 5/24 | Martin | |
Stredná škola podnikania | Červenej armády 25 | Martin | |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Stavbárska 11 | Martin | 2 triedy |
Gymnázium Pavla Horova | Masarykova 1 | Michalovce | |
Spojená škola - Obchodná akadémia | Jarmočná 30 | Modrý Kameň | |
Stredná priemyselná škola | SNP 8 | Myjava | |
Obchodná akadémia | Slanická osada | Námestovo | |
Združená stredná škola odevná | Hattalova 968/33 | Námestovo | |
Súkromná stredná odborná škola ANIMUS | Krčméryho 2 | Nitra | |
Združená stredná škola dopravy, obchodu a služieb | Cintorínska 4 | Nitra | 3 triedy |
Združená stredná škola | Osvety 17 | Nová Baňa | |
Gymnázium | Rastislavova 332 | Nováky | |
Združená stredná priemyselná škola chemická | Rastislavova 332 | Nováky | |
Združená stredná škola obchodu a služieb | Piešťanská 2262/80 | Nové Mesto nad Váhom | |
Združená stredná škola hotelových služieb a obchodu | Zdravotnícka 3 | Nové Zámky | 2 triedy |
Spojená škola - Obchodná akadémia | Nám. SNP 5 | Partizánske | |
Spojená škola - Stredná priemyselná škola | Nám. SNP 5 | Partizánske | |
Spojená škola - Stredné odborné učilište | Nám. SNP 5 | Partizánske | |
Dievčenská odborná škola | Strojárenská 22 | Piesok | |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická | Nám. SNP 8 | Piešťany | 2 triedy |
Gymnázium | Kukučínova | Poprad | |
Obchodná akadémia | Murgašova 94 | Poprad | |
Stredná priemyselná škola | Mnoheľova 828/23 | Poprad | |
Gymnázium | Školská 8 | Považská Bystrica | |
Obchodná akadémia | Jesenského 259/6 | Považská Bystrica | |
Stredná priemyselná škola | Slovenských partizánov 1132 | Považská Bystrica | |
Obchodná akadémia | Breziny 282 | Prakovce | |
Gymnázium | Konštantínova 2 | Prešov | |
Súkromná obchodná akadémia | Petrovianska 34 | Prešov | |
Gymnázium V. B. Nedožerského | Matice Slovenskej 16 | Prievidza | |
Obchodná akadémia | F. Madvu 2 | Prievidza | 2 triedy |
Obchodná akadémia | K. Mikszátha 1 | Rimavská Sobota | 2 triedy |
Obchodná akadémia | Akademika Hronca 8 | Rožňava | |
Stredná priemyselná škola | Scota Viatora 8 | Ružomberok | |
Obchodná akadémia | Kukučínova 1 | Sabinov | |
Dievčenská odborná škola | Kollárova 17 | Sečovce | 2 triedy |
Obchodná akadémia | Dlhá 256 | Senica | |
Súkromná stredná škola podnikania | Hollého 1380 | Senica | |
Obchodná akadémia | Mládežnícka 158 | Sereď | |
Stredná priemyselná škola | Partizánska 1059/23 | Snina | 2 triedy |
Obchodná akadémia | Stojan 1 | Spišská Nová Ves | |
Stredná priemyselná škola drevárska | Filinského 7 | Spišská Nová Ves | |
Stredná škola podnikania | Mierová 727 | Strážske | |
Gymnázium bilingválne anglicko-slovenské | Komenského 215 | Sučany | |
Stredné odborné učilište | Hviezdoslavova 32 | Svit | |
Súkromná obchodná akadémia | Sv. Štefana 36 | Štúrovo | 2 triedy |
Evanjelické gymnázium | Jesenského 836 | Tisovec | |
Združená stredná škola drevárska a nábytkárska | Pílska 7 | Topoľčany | |
Obchodná akadémia | Komenského 3425/18 | Trebišov | |
Zduržená stredná škola | Komenského 12 | Trebišov | |
Obchodná akadémia Dr. M. Hodžu | M. Rázusa 1 | Trenčín | |
Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého | Palackého 4 | Trenčín | |
Stredná priemyselná škola odevná | Staničná 8 | Trenčín | |
Stredná priemyselná škola stavebná E. Belluša | Staničná 4 | Trenčín | |
Združená stredná škola hotelových služieb a obchodu | Jilemnického 24 | Trenčín | |
ŽSR-SOU železničné | Školská 66 | Trenčín | |
Stredná poľnohospodárska škola | Zavarská 9 | Trnava | |
Gymnázium M. Hattalu | Železničiarov 278 | Trstená | |
Obchodná akadémia | Medvedzie 133/1 | Tvrdošín | 2 triedy |
Stredná priemyselná škola dopravná | Sokolská 911/94 | Zvolen | |
Stredná priemyselná škola strojnícka | Švermova 1 | Zvolen | |
Stredné odborné učilište železničné | Lieskovská cesta 2298/4 | Zvolen | |
Združená stredná škola drevárska | Lučenecká cesta 2193 | Zvolen | |
Gymnázium | J. Kollára 2 | Žiar nad Hronom | |
Združená stredná škola | Dr. Jánskeho 10 | Žiar nad Hronom | |
Gymnázium | Hlinská 29 | Žilina | |
Gymnázium | Varšavská cesta 1 | Žilina | |
Gymnázium | Veľká okružná 22 | Žilina | |
Stredná poľnohospodárska škola | Predmestská 82 | Žilina | |
Stredná zdravotnícka škola | Hlboká cesta 23 | Žilina | |
Stredné odborné učilište chemické | Rosinská cesta 2 | Žilina | |
Združená stredná škola | Rosinská cesta 2 | Žilina | 2 triedy |