Aplikovaná ekonómia
2006/2007
Konferencia mladých lídrov (19. - 22. september 2007) | ||
---|---|---|
1. miesto | Erika Šálková |
Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, Levice učiteľka: Daniela Skladanová |
2. miesto | Dominika Fedáková |
Gymnázium, Komenského 13, Lipany učiteľka: Soňa Šuhajová |
3. miesto | Ľuboš Husár |
SPŠ, Moheľova 828/23, Poprad učiteľka: Anna Schaleková |
Najlepšia web stránka študentskej spoločnosti | ||
---|---|---|
1. miesto |
Diffid Gymnázium sv. T. Akvinského, Košice |
Michal Ruščák Lukáš Podracký |
2. miesto |
bodka.com Stredná priemyselná škola, Dubnica nad Váhom |
Katka Šellingová Marek Adamech |
3. miesto |
Copyleft Gymnázium v. B. Nedožerského, Prievidza |
Petra Ivašková Dušan Klinec |
Veľtrh študentských spoločností - Banská Bystrica (22. máj 2007) | ||
---|---|---|
Najlepší manažérsky tím |
||
1. miesto | Smile |
Združená stredná škola obchodu a služieb, |
2. miesto | QUID PRO QUO |
Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava |
3. miesto | Lišiak |
Obchodná akadémia, Tajovského 25, Banská Bystrica |
Najlepšia marketingová prezentácia |
||
1. miesto | 3D - Three dimensions |
Obchodná akadémia, Malinovského 1, Brezno |
2. miesto | Trimix |
Združená stredná škola dopravy, obchodu a služieb, |
3. miesto | E-čko |
Obchodná akadémia, Martina Rázusa 1, Trenčín |
Veľtrh študentských spoločností - Košice (3. apríl 2007) | ||
---|---|---|
Najlepší manažérsky tím |
||
1. miesto | Diffid |
Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice |
2. miesto | EGprofiT |
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec |
3. miesto | Q-WELL |
Gymnázium, Komenského 13, Lipany |
Najlepšia marketingová prezentácia |
||
1. miesto | EGprofiT | Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec učiteľ: Ladislav Čajko |
2. miesto | SMAJLÍK |
ZSŠ dopravy, obchodu a služieb, Cintorínska 4, Nitra |
3. miesto | Diffid | Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice učiteľka: Kvetoslava Danková |
Team SAP (23. - 26. máj 2007) | ||
---|---|---|
1. miesto |
FIS Gymnázium Jura Hronca, Bratislava |
Jozef Vlčko Peter Šimončič |
2. miesto |
JASASGPB Gymnázium, Považská Bystrica |
Lenka Nováková Mária Piačková |
3. miesto |
TAJFUN Združená stredná škola, Ružomberok |
Ján Adam Michal Štrba |
Banky v akcii (12. - 14. september 2007) | ||
---|---|---|
1. miesto |
EGprofiT Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec |
David Svačina Martin Lamrich |
2. miesto |
TAMI Súkromná obchodná akadémia, Petrovanská 34, Prešov |
Milan Foľta Tajana Tomková |
3. miesto |
Gymcorp Gymnázium, Konštantínova 2, Prešov |
Vladimíra Magdošková Daniela Palčová |
Medzinárodné podujatia | ||
---|---|---|
JA-YE European Trade Fair 2007, Bukurešť, Rumunsko |
||
Diffid |
Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice |
Erik Hrušč Juraj Potočňák Ján Bíly |
JA-YE Company of the Year Competition 2007, Berlín, Nemecko |
||
Diffid |
Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice |
Erik Hrušč Jakub Nagy Lucia Hudáková Michal Ruščák |
Ocenení učitelia | |
---|---|
Fatima Blažeková | Spojená škola, o.z. Obchodná akadémia, Nám. SNP 5, Partizánske |
Mária Šumichrastová | Obchodná akadémia, M. R. Štefánika 8, Krupina |
Ladislav Čajko | Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec |
Emília Korenčiaková | Súkromné gymnázium, Oravská cesta 11, Žilina |