Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


1996/1997

Najlepší študent Aplikovanej ekonómie
1. miesto Martin Skrip Humenné, Gymnázium L. Svobodu
2. miesto Andrea Koššová Žilina, Gymnázium Veľká okružná 22
3. miesto Andrej Mellen Nitra, Gymnázium, Párovská 1
Slovenské študentské fórum
1. miesto Ján Gondoľ Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
2. miesto Eva Macuľová Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
3. miesto Jana Lešková Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
Veľtrh študentských spoločností - Bratislava I

Najzaujímavejší výrobok

1. miesto VKUS PLUS Levice, OA Hviezdoslavova 16
   

Najzaujímavejšia služba

1. miesto ZOJA Bratislava, OA Zochova
     

Výrobok/služba a životné prostredie

1. miesto VKUS PLUS Levice, OA Hviezdoslavova 16
1. miesto AMETIST Levice, SPŠ F. Hečku
 

Najlepší manažérsky tím

1. miesto LADY DOŠ Nová Baňa, DOŠ
   

Marketingová prezentácia študentskej spoločnosti

1. miesto BAŤA ART Bratislava, OA Hrobákova 18
Veľtrh študentských spoločností - Bratislava II

Najzaujímavejší výrobok

1. miesto ŠEHaP Handlová, SPŠ Lipová
   

Najzaujímavejšia služba

1. miesto VASOS Stará Turá, SPŠ elektrotechnická
     

Výrobok/služba a životné prostredie

1. miesto TEENCO Prievidza, OA, F. Madvu 2
1. miesto TWIGY Myjava, SPŠ, Nám. SNP
 

Najlepší manažérsky tím

1. miesto TWIGY Myjava, SPŠ, Nám. SNP
   

Marketingová prezentácia študentskej spoločnosti

1. miesto TROLL Trnava, SPŠ Komenského 1
Veľtrh študentských spoločností - Banská Bystrica

Najzaujímavejší výrobok

1. miesto MARBAK Martin, SPŠ, Novomeského 5/24
   

Najzaujímavejšia služba

1. miesto DABIOR Námestovo, DOŠ Slanická osada
     

Výrobok/služba a životné prostredie

1. miesto MARBAK Martin, SPŠ, Novomeského 5/24
 

Najlepší manažérsky tím

1. miesto MJA Banská Bystrica, SPŠ J. Murgaša
   

Marketingová prezentácia študentskej spoločnosti

1. miesto BAJAJA Liptovský Mikuláš, DOŠ, Hurbanova 6
Veľtrh študentských spoločností - Košice

Najzaujímavejší výrobok

1. miesto Stavštýl Junior Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1
   

Najzaujímavejšia služba

1. miesto Young Company Rimavská Sobota, OA, Mikszátha 1
     

Výrobok/služba a životné prostredie

1. miesto Stavštýl Junior Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1
 

Najlepší manažérsky tím

1. miesto Young Company Rimavská Sobota, OA, Mikszátha 1
   

Marketingová prezentácia študentskej spoločnosti

1. miesto NG-Business Humenné, Gymnázium L. Svobodu, Komenského
Najlepší MESE tím
1. miesto

TROLL

Trnava, SPŠ Komenského

Peter Bohuš

Marek Hajtman

Elena Turoňová

2. miesto

ERROR

Košice, Gymnázium, Šrobárova 1

Dominik Mojžiš

Miloš Farkaš

Ján Šeben

3. miesto

CHROMAK

Partizánske, SPŠ, Komenského 2

Marek Magát

Šimon Šupa

Milan Kadnár
Medzinárodné podujatia

1997 CANJAC, Alberta, Edmonton, Canada

Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Ján Gondoľ
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Eva Macuľová
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Jana Lešková
 

Medzinárodná súťaž MESE - 1997 Hewlett-Packard Global Business Challenge

ORAVA

Dolný Kubín, OA Radlinského 1725/55

Dagmar Poldaufová

Lucia Bolfová

Jaroslav Vojtechovský

Ján Zoller

ŽRALOK

Trenčín, Gymnázium Ľ. Štúra
 

IVERCOK

Spišská Nová Ves, SPŠ drevárska

 

AMRIF

Nitra, Gymnázium, Párovská 1

 

MADURO

Poprad, OA

 

QUATRO

Bratislava, OA Zochova

 

WEDYERCO

Partizánske, Gymnázium

 

TRICES

Košice, Gymnázium, Šrobárova 1

 

M-TEAM

Levice, OA, Hviezdoslavova 16

Marián Chmelovics

Marián Ivan

Marián Letray

YOUCON

Senica, OA

 

STAVTEAM

Košice, SPŠ stav. a geod. Lermontovova 1

 

DISCOVER

Košice, SPŠ stav. a geod. Lermontovova 1

 

AMP

Bratislava, OA Nevädzová 3