Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2019/2020

Veľtrh podnikateľských talentov
12. jún - 13. október 2020 Bratislava/online

Company of the Year Competiton

1. miesto REN
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Eva Wolfová
2. miesto Halo-Ware
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Mariana Veličová
3. miesto cho.company
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Adriana Vančová
Ostatní finalisti
(zoradení podľa abecedy)
ALSI
Prešov, Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3
učiteľka: Jana Gregová
  GIF
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8
učiteľka: Silvia Závadská
  Next-Gen
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková

Manpower Leadership Award

(zoradení podľa abecedy)

Erik Fatona Rockefeller
Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107
učiteľka: Jana Hartonová
Vanda Funtíková MIX
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11
učiteľka: Emília Korenčiaková
Janka Havranková cho.company
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Adriana Vančová
Viktor Nagy Halo-Ware
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Mariana Veličová
Erik Pekarovič 3čenko
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, M. Rázusa 1
učiteľka: Erika Senková
Roman Sabó ALSI
Prešov, Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3
učiteľka: Jana Gregová
Slavomír Šmídt Target
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľ: Ladislav Čajko
Filip Štibor SA manage
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828                                          
učiteľka: Anna Schaleková
JA Citi International Innovation Camp, Brno, 23. október 2019
1. miesto               Andrea Vágnerová           Brno, Integrovaná střední škola automobilní 
Janka Havranková Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
Natália Olešová Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
Tereza Premusová Opava, SŠHS a VOŠ
Barbora Šériková Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
2. miesto Martin Koutník Brno, Gymnázium
Natálie Mazánková Brno, OA, SOŠK a VOŠ
Natália Beňová Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2
Dominika Nagyová Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69
Sophia Stanová Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1
3. miesto Michal Csákaányi Brno, Integrovaná střední škola automobilní
Anežka Fúsková Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
Žaneta Zbojová Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
Tomáš Gural Opava, SŠHS a VOŠ
Ema Uramová Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
Tereza Říhová Štříbro, Střední odborná škola

 

Innovation Camp v spolupráci s AT&T Aspire, Košice, 12. február 2020
1. miesto               Sabina Goliašová             Lipany, Gymnázium, Komenského 13                                                                     
Dominika Sviečková Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11
Erik Tomko Košice, Gymnázium, Alejová 1
Alexandra Židovská Košice, Gymnázium, Trebišovska 12
2. miesto Simona Kazíková Košice, Gymnázium, Trebišovska 12
Patrik Selmeci Košice, Gymnázium, Trebišovska 12
Ján Šuto Michalovce, Gymnázium, Masarykova 1
Barbora Tutková Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1
3. miesto Benjamín Bodo Košice, Gymnázium, Poštová 9
Peter Dudáš Zvolen, Stredná odborná škola, J. Švermu 1
Barbora Hudáková Košice, Gymnázium, Šrobárova 1
Ema Kakaščíková Prešov, Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3
Matúš Knižka Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1
Mini Innovation Camp v rámci projektu Podpora inovácií v podnikaní, Zvolen, 5. marec 2020
1. miesto              Sarah Karašinská              Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25                                         
Filip Kubica Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
Ivana Urbániková Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1
2. miesto Dominik Trnka  Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1
Štefan Ondriska Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94
Vanda Funtíková Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11
3. miesto Yarina Varakina Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80
Ema Schovancová Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefánika 19
David Javor Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
Mediálny pohár
1. miesto

Alex Blandón
Tímea Hujdušová

REN

Gymnázium, Poštová 9, Košice
učiteľka: Eva Wolfová
Stáž v RTVS a Zero-to-Hero

JA EUROPE COMPANY OF THE YEAR COMPETITION, 22. - 24. júl 2020, Lisabon, Portugalsko / online
REN

Gymnázium, Poštová 9, Košice
učiteľka: Eva Wolfová                     

1. miesto v Európe v kategórii EDP Green Entrepreneurship Award
+ Alex Blandón získal Leadership Award.

Alex Blandón
Tímea Hujdušová
Simona Ičová
Lukáš Weiszer