Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2011/2012

Veľtrh študentských spoločností

Žilina 15. marec 2012

S&T Najlepší manažérsky tím

1. miesto GYMNO CORPORATION

Spojená škola, Chemikov 8, Nováky

učiteľ: Gerta Kytková

2. miesto  BeeQueen

Spojená škola, org. zl. Obchodná akadémia, Námestie SNP 5, Partizánske

učiteľka: Fatima Blažeková

  3. miesto   AIM

Gymnázium , Poštová 9, Košice

učiteľka: Eva Vanečková

 

BAŤA Marketingová prezentácia študentskej spoločnosti

   1. miesto  AIM

Gymnázium, Poštová 9, Košice

učiteľka: Eva Vanečková

   2. miesto  GYMNO CORPORATION

Spojená škola, Chemikov 8, Nováky

učiteľka: Gerta Kytková
   3. miesto   Cyanea

Gymnázium, Poštová 9, Košice

učiteľka: Eva Vanečková

    

Microsoft Inovatívny výrobok alebo služba

 TIStyle Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom

učiteľ: Michal Jančo

 

HP Responsible Business Award

égalité Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec

učiteľ: Ladislav Čajko

    

Prezentácia študentskej spoločnosti na pódiu

ESPRIT

Stredná odborná škola, Štúrova 1388/23/A, Dubnica nad Váhom

učiteľka: Jana Faltejsková

    

Úžitkový produkt z dielne študentskej spoločnosti

Express Team

Stredná odborná škola podnikania, Veľkomoravská 14, Trenčín

učiteľka: Janka Mandincová

 

Najobľúbenejšia študentská spoločnosť

 égalité Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec

učiteľ: Ladislav Čajko

     

TOP tím Aplikovanej ekonómie (Veľká cena SOPK)

BeeQueen

Spojená škola, org. zl. Obchodná akadémia, Námestie SNP 5, Partizánske

učiteľka: Fatima Blažeková

Ocenení učitelia 
Iveta Aschenbrierová Obchodná akadémia, Malinovského 1, Brezno
Zdenka Kožlejová Obchodná akadémia, Centrálna 464, Svidník
Zuzana Novosádová Obchodná akadémia, Hviezdoslavova 330/17, Ilava
Banky v akcii

Bratislava 4. a 6. jún 2012

1. miesto

Egalite Deux - Peter Dianiška, Martin Pavlovský

Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec 
učiteľ: Ladislav Čajko

2. miesto

Egalite One - Daniela Sochorová, Dominika Ťažká

Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko

3. miesto

Bronaldo - Lýdia Vardžíková, Tatiana Miklošová

Gymnázium Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov
učiteľka: Marianna Iľkovičová

Team SAP

Bratislava 20. jún 2012

1. miesto

TIME - Paula Bánovská, Patrícia Chorvátová

Obchodná akadémia Milana Hodžu, M. Rázusa 1, Trenčín
učiteľka: Erika Senková

2. miesto

TOSIMACI - Lukáš Miľo, Tomáš Tóth

Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
učiteľka: Mária Kovaříková

3. miesto

ICECUBE - Miroslava Pavlová, Tomáš Hlaváčik

Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená
učiteľ: Boris Matušek

 

Konferencia mladých lídrov (finále súťaže Mladý líder)

Turčianske Teplice 18. - 21. september 2012

1. miesto

Denis Baranček

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťany
učiteľ:

2. miesto

Viliam Valent

Gymnázium, Poštová 9, Košice
učiteľka: Eva Vanečková

3. miesto

Veronika Krištofíková

Obchodná akadémia, Brezno
učiteľka:

Medzinárodné podujatia

Banks in Action Challenge - európska súťaž Banky v akcii  

MISAMATO Obchodná akadémia, Lučenec
učiteľka: Jana Mišove
Michaela Miadoková
Matej František Klimo
MAJSTRO1 Námestovo, Stredná odborná škola, Hatallova 968/33
učiteľka: Erika Šušková
Miroslav Iskerka
Jakub Poleč
Tomáš Boldovják
RoboBANKA Prešov, Hotelová akadémia, Baštová 32
učiteľka: Beáta Kuľková
Róbert Závadský
Barbora Andrejčíková
ADALBANK Svidník, Spojená škola - Obchodná akadémie, Centrálna 464
učiteľka: Margita Klimová
Adriana Konfederáková
Alexandra Haníková
VIPABANK Svidník, Spojená škola - Obchodná akadémie, Centrálna 464
učiteľka: Margita Klimová
Viktória Smoligová
Patrícia Jenčová
EGT one Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľ: Ladislav Čajko
Filip Sochor
Lucia Klimková
EGT two Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľ: Ladislav Čajko
Ján Ďurej
Anežka Kvetková
side oatn Trenčín, Obchodná akadémia, M. Rázusa 1
učiteľka: Erika Senková
Denisa Tehlárová
Silvia Kellnerová
MARO OA Trenčín, Obchodná akadémia, M. Rázusa 1
učiteľka: Erika Senková
Romana Uhrecká
Mária Rastočná
   

GLOBAL ENTERPRISE CHALLENGE, 21. - 22. marec 2012, Paríž, Francúzsko

Bratislava, Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa, Beňadická 38
učiteľka: Zuzana Kurnasová
Ján Horváth
(1. miesto v Európe)
Bratislava, Gymnázium, Metodova
učiteľka: Katarína Csefalvayová
Tomáš Alfoldi
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľ: Ladislav Čajko
Denisa Valocková
     

JA-YE EUROPE COMPANY OF THE YEAR COMPETITION, 19. - 22. júl 2012, Bukurešť, Rumunsko

AIM

Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľka: Eva Vanečková

(3. miesto v hlavnej kategórii)

Matej Šelepský
Tereza Spišáková
Michal Zbojovský
Juliana Humeňuková