Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2017/2018

JA Veľtrh podnikateľských talentov

21. marec 2018 Bratislava

AT&T Manažérsky tím

1. miesto COINFLIP
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Jana Marcinová
2. miesto Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
3. miesto JUVENIS
Seneď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8
učiteľka: Ľubica Štefáková
  

AVION Marketingová prezentácia

1. miesto Ekoverde
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
učiteľka: Ingrid Rigáňová
2. miesto Trimmi
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko
3. miesto Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
  

Citi Finančné riadenie

1. miesto Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
2. miesto JUVENIS
Seneď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8
učiteľka: Ľubica Štefáková
3. miesto DunaStar
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13
učiteľka: Margita Bitterová
   

SAP Produkt pre 21. storočie

1. miesto Ala rasi
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková
2. miesto SOH
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Mariana Veličová
3. miesto Gympel Inovative Societe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Adriana Vančová
  

S&T Úžitkový produkt

1. miesto Trimmi
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko
2. miesto Ekoverde
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
učiteľka: Ingrid Rigáňová
3. miesto Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
  

IBM Prezentácia na pódiu

1. miesto Ala rasi
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková
2. miesto Trimmi
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko
3. miesto Miss.P.
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33
učiteľka: Erika Šušková
  

Company of the Year Competiton - TOP Finále JA Firiem

1. miesto

Ala rasi
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková

2. miesto Trimmi
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko
3. miesto Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
Ostatní finalisti
(zoradení podľa abecedy)

COINFLIP
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Jana Marcinová

 

iontee
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko

 

SOH
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Mariana Veličová

  

Najlepšia JA Firma v hodnotení študentmi

1. miesto Ala rasi
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková
  

TOP tím JA Aplikovanej ekonómie

1. miesto Ekoverde
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
učiteľka: Ingrid Rigáňová

 

JA-YE EUROPE COMPANY OF THE YEAR COMPETITION, 16. - 19. júl 2018, Belehrad, Srbsko
Ala Rasi

Gymnázium, Trebišovská 12, Košice                            

učiteľka: Jana Vodarčíková

 

Marcel Buday

Bohus Hrnek

Aleš Melichar

Kristián Tomčo

 

JA Business Idea - 19. jún 2018, Bratislava - ANASOFT
1. miesto Daniel Ján Dečo

RYS

Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice
učiteľka: Ľudmila Olšinárová

2. miesto Matúš Konig

Trimmi Handball Cleaner

Gymnázium, Poštová 9, Košice
učiteľ: Martin Danko

3. miesto Andrea Uličná

Jellypometea

Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko

4. miesto
(postup na konferenciu
JA Mladý líder

v abecednom poradí)

 
 

Marcel Buday Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
učiteľka: Jana Vodarčíková
Eva Din Thi Obchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava
učiteľka: Adriana Jurášková
Mária Jakubíková Stredná odborná škola, Nám. SNP 5, Partizánske
učiteľka: Ingrid Rigáňová
JA Global Youth Forum, Mexiko - 8. - 13. júl 2018
Filip Fabian Gymnázium, Poštová 9, Košice
učiteľ: Martin Danko
Anna Celanová Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
JA Citi International Innovation Camp, Brno - 18. októbra 2018
1. miesto Paulína Surovcová Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
Sofia Kohútová Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
Jana Haršanyiová Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
Šimon Hána Zlín, Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Denisa Ponetzová Sokolov, Integrovaná střední škola technická a ekonomická
Monika Slezáková Brno, Střední průmyslová škola, Purkyňova
2. miesto Eva Dinh Thi Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
Gabriel Veltschmid Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
Jozef Koky Poprad, Stredná priemyselná škola, Mnoheľová 828
Adam Dostál Brno, EKO Gymnázium
David Šmerda Brno, Integrovaná střední škola automobilní
Iveta Hladíková Brno, Obchodní akademia, Střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola
3. miesto Samuel Karabínoš Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107
Richard Vašíček Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
Ján Moncoľ Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
Tereza Tkadlecová Zlín, Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Michaela Mikšů Havlíčkův Brod, Obchodní akademia a Hotelová škola
Helena Šrutková Brno, Střední průmyslová škola, Purkyňova

 

Innovation Camp v spolupráci s AT&T Aspire - 14. február 2018, Košice
1. miesto Michal Fecko Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1
Veronika Filípková Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
Adriana Gabrišová Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2
Noel Gondáš Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
Vladimíra Jarecká Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 3425/18
2. miesto Silvia Blažejová Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1
Rastislav Ladecký Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11
Lucia Prekopová Košice, Gymnázium sv. košických mučeníkov, Čordákova 50
Kristián Tomčo Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
Viktória Zekuciová Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
3. miesto Lucia Bukovská Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
Sofia Kohútová Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
Bibiana Miškolciová Nitra, Súkromná spojená škola Štúrovo - SOA EP Nitra, Štúrova 22
Dávid Ovári Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
Ivo Sedlák Košice, Gymnázium, Poštová 9

 

Mini Innovation Camp -  5. apríl 2018, Košice
1. miesto Dávid Šubovič Gymnázium, Opatovská cesta 7, Košice
Juraj Jánošík SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1, Košice
Natália Prochácková SOŠ hotelových služieb a  obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky (PvCR)
Lenka Astalošová Evanjelické Gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
2. miesto Marcel Buday Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
Oliver Fazekas SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1, Košice
Romana Medveďová Evanjelické Gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
Vanesa Marčišová Dopravná akadémia, Rosinská cesta 2, Žilina (PvCR)
3. miesto Aneta Pavanová Gymnázium, Lorencova 46, Krompachy (EvP)
Viktor Kováčik Stredná odborná škola Majstra Pavla, Kukučínova 9, Levoča (PvCR)
Daniel Krempaský Stredná priemyselná škola, Mnoheľova 828, Poprad
Rebeka Reiselová Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany
Ocenení učitelia
Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 3425/18 Beáta Andrášová
Nitra, Stredná odborná škola, Cintorínska 4 Jozefína Bánovská
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s  VJM, Dunajská 13 Margita Bitterová
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 Fatima Blažeková
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33 Iveta Bodnárová
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33 Anna Bránická
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Ladislav Čajko
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 Jana Čechovičová
Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Agáta Danielovičová
Košice, Gymnázium, Poštová 9 Martin Daňko
Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2 Beata Ďuračková
Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23 Lucia Duranová
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 Zuzana Foltánová
Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Dagmar Grancová
Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Tatiana Hadbavná
Svit, Stredná odborná škola, Štefánikova 39 Iveta Hájovská
Nové Mesto nad Váhom, SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Dana Hradileková
Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 Blažena Hrušková
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 Karin Chalányová
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Michal Jančo
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Adriana Jurášková
Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Zdenka Kožlejová
Banská Štiavnica, Stredná odborná škola služieb a lesníctva, Kolpašská 9 Renáta Krištoffová
Nitra, Súkromná spojená škola Štúrovo EP Nitra, Štúrova 22 Anna Kúbeková
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Darina Krónerová (EvP)
Holíč, Stredná odborná škola, Nám.sv. Martina 5 Petra Liščáková
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, 29. augusta 4812 Jana Marcinová
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33 Lucia Medvecká
Žilina, SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82 Miroslava Mičurová
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Lenka Mikolajová
Levice, Stredná priemyselná škola a Gymnázum sv. Vincenta de Paul Eva Mizeráková
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Jana Mlynárová
Nitra, Súkromná stredná odborná škola Animus, Levická cesta 40 Tatiana Oravcová
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Martin Pagáč
Nové Mesto nad Váhom, SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Jana Pomajbová (EvP)
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 Ingrid Rigáňová
Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 Albín Sakal
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Erika Senková
Bytča, Súkromná stredná odborná škola, Sidónie Sakalovej 182 Edita Šamajová
Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Lucia Šimičáková
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8 Ľubica Štefáková
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33 Erika Šušková
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Adriana Vančová
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Mariana Veličová
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Jana Vodarčíková