Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2016/2017

JA Veľtrh podnikateľských talentov
5. apríl 2017 Košice

AT&T Manažérsky tím

1. miesto OUI.
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Adriana Vančová
2. miesto ASSUM
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľka: Eva Wolfová
3. miesto VISION
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Jana Marcinová
  

S&T Marketingová prezentácia

1. miesto ASSUM
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľka: Eva Wolfová
2. miesto G.E.T.
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
3. miesto FUTURE MONEY
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33
učiteľka: Erika Šušková
  

Citi Finančné riadenie

1. miesto ToCaSo
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
učiteľka: Fatima Blažeková
2. miesto E&H
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
učiteľka: Ingrid Rigáňová
3. miesto ŠERP
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80
učiteľka: Jana Pomajbová
   

SAP Produkt pre 21. storočie

1. miesto HAL-TECH
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Mariana Veličová
2. miesto FORCE
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľ: Michal Jančo
3. miesto GLOBE
Levice, Obchodná akadémia, K. Kittenbergera 2
učiteľka: Lýdia Cziriová
  

MARPEX Úžitkový produkt

1. miesto FUTURE MONEY
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33
učiteľka: Erika Šušková
2. miesto ASSUM
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľka: Eva Wolfová
3. miesto E&H
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
učiteľka: Ingrid Rigáňová
  

Google Digitálna garáž

1. miesto ASSUM
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľka: Eva Wolfová
2. miesto A.S.A.P.
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková
3. miesto GLOBE
Levice, Obchodná akadémia, K. Kittenbergera 2
učiteľka: Lýdia Cziriová
  

Company of the Year Competiton

1. miesto ASSUM
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľka: Eva Wolfová
2. miesto HAL-TECH
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Mariana Veličová
3. miesto G.E.T.
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
Ostatní finalisti
(zoradení podľa abecedy)

DEED

Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3

učiteľka: Kvetoslava Danková

 

ELOS
Zvolen, Technická akadémia, J. Švermu 1
učiteľka: Valentína Kaljužna

 

OUI.
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Adriana Vančová

 

VISION
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Jana Marcinová

 

Vobis
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
učiteľka: Adriana Jurášková

  

Najlepšia JA Firma v hodnotení študentmi

1. miesto HAL-TECH
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Mariana Veličová
  

TOP tím Aplikovanej ekonómie

1. miesto FORCE
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľ: Michal Jančo

 

JA-YE EUROPE COMPANY OF THE YEAR COMPETITION, 11. - 13. júl 2017, Brusel, Belgicko
ASSUM

Gymnázium, Poštová 9, Košice                               

učitelia: Eva Wolfová, Martin Daňko

 

Lukáš Tabák

Zuzana Tokarčíková

Tomáš Peľák

Viktória Jacková

 

JA Business Idea - 20. jún 2017, Bratislava - ANASOFT
1. miesto Jakub Brénainn Kyseľ

MIOS- Modulárny Inteligentný Ochranný Systém

Technická akadémia, J. Švermu 1, Zvolen
učiteľka: Valentína Kaljužna

2. miesto Simona Mahútová

ClassyPaw

Gymnázium, Školská 234/8, Považská Bystrica
učiteľka: Silvia Závadská

3. miesto Filip Krupa

QiPocket

Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16, Bratislava
učiteľka: Mariana Veličová

4. miesto
(postup na konferenciu
JA Mladý líder)

 
 
Veronika Klčová Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812, Poprad
učiteľka: Jana Marcinová
Alžbeta Bujdošová Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
učiteľka: Jana Vodarčíková
Alžbeta Mazuráková Stredná odborná škola, Hattalova 968/33, Námestovo
učiteľka: Erika Šušková
JA Citi International Innovation Camp - 9. november 2017, Bratislava  
1. miesto Denisa Balážová Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1
Janka Baleková Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33
Renáta Gaálová Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
Adriana Kulikova Brno, Integrovaná SŠ automobilní , Křižíkova 106/15
Adam Šeda Brno, OA, SOŠ knihovnická a VOŠ , Kotlářská 9
Martin Tauchman Hradec Králové, OA, SOŠ a JŠ s právem SJZ, Pospíšilova 365
2. miesto Patrik Bindas Prešov, EES Súkromné gymnázium, Solivarská 28
Radka Buvalová Ružomberok, Spojená škola, Scota Viatora 8
Martin Coufal Brno, Integrovaná SŠ automobilní , Křižíkova 106/15
Natálie Čermáková Hradec Králové, OA, SOŠ a JŠ s právem SJZ, Pospíšilova 365
Prokop Šimeček Brno, SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví , Čichnova 982/23
Michaela Zemancová Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3
3. miesto Filip Dobrovolný Brno, Gymnázium, Vídeňská 55/47
Júlia Katrincová Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
Veronika Kováčiková Brezno, Hotelová akadémia, Malinovského 1
Aneta Kristová Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3
Nina Nálezová Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
Patrik Uhrín Prešov, EES Súkromné gymnázium, Solivarská 28

 

JA Mladý líder (19. - 22. september 2017, Belušské Slatiny)
Meno Škola Program*
Monika Balážiková Stredná odborná škola, Lipová 8, Handlová EvP
Ema Beňová Stredná odborná škola, Lipová 8, Handlová EvP
Diana Blahutová Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves VAP
Alžbeta Bujdošová Gymnázium, Trebišovská 12, Košice AE
Klaudia Černá  Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 80, Nové Mesto nad Váhom EvP
Romana Číková Stredná odborná škola, Námestie SNP 5, Partizánske AE
Nikoleta Gurniaková Stredná odborná škola technická, Kapušianska 6, Michalovce VAP
Erika  Keleová SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky PvCR
Barbora Kóšová SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky PvCR
Klaudia Kováčová Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec AE
Katarína Kozelnická Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice PvCR
Natália Krčová Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 80, Nové Mesto nad Váhom EvP
Laura Lapinová Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice PvCR
Márk Leboc SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky PvCR
Tomáš Manica Obchodná akadémia, Tajovského 25, Banská Bystrica AE
Roberta Matúšová Obchodná akadémia, Nevädzova 3, Bratislava AE
Alžbeta Mazuráková Stredná odborná škola, Hattalova 33, Námestovo AE
Martin Mičko Gymnázium, Školská 8, Považská Bystrica AE
Patrik Mikóczi Obchodná akadémia, Nevädzova 3, Bratislava AE
Alexandra Múdra Gymnázium, Lorencova 46, Krompachy EvP
Katarína Ondovová Stredná odborná škola technická, Kapušianska 6, Michalovce VAP
Aneta Pavanová Gymnázium, Lorencova 46, Krompachy EvP
Martina Poliaková Stredná odborná škola, Námestie SNP 5, Partizánske PvCR
Barbora Rýdza Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom AE
Simona Skladaná Obchodná akadémia, Nevädzova 3, Bratislava AE
Jana Zaicová Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice AE
Ján Závacký Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812, Poprad VAP
Rebecca Žigo Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom AE
* Použité skratky programov: AE (JA Aplikovaná ekonómia), PvCR (JA Podnikanie v cestovnom ruchu), EvP (JA Etika v podnikaní), VAP (JA Viac ako peniaze)

 

Ocenení učitelia  
Martina  Ančicová Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1
Beáta  Andrašová Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 3425/18
Margita  Bitterová Bratislava, ZŠ a  Gymnázium s VJM, Dunajská 13
Fatima  Blažeková Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
Lýdia  Cziriová Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2
Ladislav  Čajko Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
Jana  Čechovičová Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1
Miroslava  Čopová Veľký Krtíš, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21
Kvetoslava  Danková Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3
Jana  Drábová Svidník, Spojená škola, Centrálna 464
Júlia  Fekiačová Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24
Veronika  Gaboríková Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82
Katarína  Gajdošová Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94
Dagmar  Grancová Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1
Tatiana  Hadbavná Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94
Daniela  Hamranová Ružomberok, Stredná odborná škola polytechnická, Sládkovičova ulica 104
Miriam  Hasajová Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1
Blažena  Hrušková Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431
Michal  Jančo Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
Adriana  Jurášková Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
Valentína  Kaljužna Zvolen, Technická akadémia, J. Švermu 1
Dominika  Keruľ-Kmecová Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37
Ivona  Korčušková Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33
Renáta  Krištoffová Banská Štiavnica, Stredná odborná škola služieb a lesníctva, Kolpašská 9
Beáta  Latková Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82
Júlia  Lukáčová Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7
Jana  Marcinová Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
Katarína  Mičová Holíč, Hotelová akadémia, Nám. sv. Martina 5
Lenka  Mikolajová Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25
Jana  Mlynárová Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
Katarína  Némethová Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82
Jana  Pomajbová Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80
Eva  Puskásová Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37
Ingrid  Rigáňová Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
Albín  Sakal Košice, Gymnázium, Park mládeže 5
Erika  Senková Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1
Anna  Schaleková Poprad, Stredná priemyselná škola, Mnoheľová 828
Edita  Šamajová Bytča, Súkromná stredná odborná škola podnikania, S. Sakalovej 182
Ľubica  Štefáková Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
Erika  Šušková Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33
Renáta  Úradníčková Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2
Adriana  Vančová Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
Helena  Vargová Trebišov, Súkromná stredná odborná škola DSA, Komenského 12
Mariana  Veličová Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
Jana  Vodarčíková Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
Miroslav  Vrabeľ Prešov, Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24
Miroslav  Vrabeľ Prešov, Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24
Eva  Wolfová Košice, Gymnázium, Poštová 9