Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2002/2003

Najlepší študent Aplikovanej ekonómie
1. miesto Lucia Borsíková Trstená, Gymnázium M. Hattalu, Železničiarov 278
2. miesto Jozef Grohoľ Bardejov, SOU, Pod Vinbargom 3
3. miesto Katarína Cingelová Bratislava, Súkromné gymnázium Mercury, Zadunajská 29
Horúca téma roka
1. miesto Mária Rojíková Nová Baňa, DOŠ, Osvety 17
2. miesto Miloš Sidor Sereď, Gymnázium, Kostolná 118
3. miesto Vladimíra Štefanová Michalovce, OA, Kapušianska 2
Najlepšia www stránka študentskej spoločnosti
1. miesto SMILE COMPANY Spišská Nová Ves, OA, Stojan 1
2. miesto DETRIO Tvrdošín, SPŠ, Medvedzie 133/1
3. miesto NEXUS Košice, Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3
PROXIMA Košice, Gymnázium, Šrobárova
Veľtrh študentských spoločností - Bratislava (9. 4. 2003)

Najzaujímavejší výrobok/služba

1. miesto STORE KINGS Bratislava, Obchodná akadémia, Mokrohájska 3
2. miesto MERLIN Senica, Obchodná akadémia, Dlhá 256
3. miesto TITANIK Bratislava, Súkromné gymnázium Mercury, Zadunajská 29
     

Výrobok/služba a životné prostredie

1. miesto BIZNIS PEOPLE Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107
2. miesto UNIQUE Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
3. miesto LUNA Levice, Obchodná akadémia, K. Kittenbergera 2
     

Najlepší manažérsky tím

1. miesto ELITT Trnava, SPŠ stavebná, Lomonosovova 7
2. miesto XXL Bánovce nad Bebravou, SPŠ, Farská 7
3. miesto PICCOLO Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158
     

Marketingová prezentácia študentskej spoločnosti

1. miesto DunaStar Bratislava, Gymnázium, Dunajská 13
2. miesto SUCCESS TEAM Dvory nad Žitavou, Stredná škola podnikania, Hlavné nám. 2
3. miesto MANY Trnava, stredná poľnohospodárska škola, Zavarská 9
Veľtrh študentských spoločností - Banská Bystrica (29. 4. 2003)

Najzaujímavejší výrobok/služba

1. miesto TRIOS Žilina, SOU chemické, Rosinská cesta 2
2. miesto TISCOM Nováky, SPŠ chemická, Rastislavova 332
3. miesto FLAME Štúrovo, Obchodná akadémia, Sv. Štefana 36
     

Výrobok/služba a životné prostredie

1. miesto ekŠn Kysucké Nové Mesto, Obchodná akadémia, Nábrežná 1325
2. miesto STARS Krupina, Obchodná akadémia, M. R. Štefánika 8
3. miesto MODRÝ SEN Zvolen, SPŠ drevárska, Lučenecká cesta
     

Najlepší manažérsky tím

1. miesto IN TEAM Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2
2. miesto ŠOK Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Skuteckého 8
3. miesto PEGAS Liptovský Mikuláš, Združ. hotelová a obch. škola, Čs. brigády 1804
     

Marketingová prezentácia študentskej spoločnosti

1. miesto MODRÝ SEN Zvolen, SPŠ drevárska, Lučenecká cesta
2. miesto FAREBNÝ SVET Námestovo, Obchodná akadémia, Slanická osada
3. miesto CAPITAL Námestovo, Obchodná akadémia, Slanická osada
Veľtrh študentských spoločností - Košice

Najzaujímavejší výrobok/služba

1. miesto TEENAGE Bardejov, Združená stredná škola, Veterná 16
2. miesto PROXIMA Košice, Gymnázium, Šrobárova 1
3. miesto ALL-TEAM Sabinov, Obchodná akadémia, Kukučínova 1
     

Výrobok/služba a životné prostredie

1. miesto NEXUS Košice, Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3
2. miesto NačoNázov Spišská Nová Ves, Gymnázium Javorová 16
3. miesto DREVOMAX Vranov nad Topľou, SPŠ drevárska, Lúčna 1055
     

Najlepší manažérsky tím

1. miesto YES Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
2. miesto ZDRAVKO Trebišov, Združená stredná škola, Komenského 12
3. miesto NEXUS Košice, Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3
     

Marketingová prezentácia študentskej spoločnosti

1. miesto NEXUS Košice, Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3
2. miesto SMILE company Spišská Nová Ves, Obchodná akadémia, Stojan 1
3. miesto ZDRAVKO Trebišov, Združená stredná škola, Komenského 12
Team SAP
1. miesto

L&G

Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3

Lenka Gabrišková

Gabriela Flochová

2. miesto

FARMI

Bratislava, Súkromné gymnázium Mercury, Zadunajská 27

Lukáš Štefánik

Jakub Bojo

3. miesto

ASTER

Humenné, Gymnázium, Komenského 4

Boris Gažovič

Michal Kľučár

Banky v akcii
1. miesto

ZENIT

Košice, Gymnázium Trebišovská 12

Miroslav Majoroš

Štefan Labanský

2. miesto

FRUNI

Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2

Eva Slyšková

Marel Vrábel

3. miesto

MELMAK

Lučenec, Obchodná akadémia, Lúčna 4

Peter Marcinek

Ján Boltvan

Medzinárodné podujatia

2003 Global Trade Institute Conference, Chicago, USA

Žilina, Gymnázium, Hlinská

Kristína Janotová

- v súťaži Podnikateľský etika (Business Ethics Speach) postúpila do finále

- v súťaži Môj podnikateľský zámer získala 3. miesto vo svete

- v súťaži Tímové riadenie podniku v prostrední s vysokým hospodárskym rizikom,  získala 1. miesto vo svete

   

2003 European Student Conference, Taksony, Hungary

Trstená, Gymnázium Lucia Borsíková
Bratislava, SG Mercury Katarína Cingelová
Sereď, Gymnázium Miloš Sidor
Košice, Gymnázium Trebišovská Ivana Meňhartová
Košice, Gymnázium sv. T. Akvinského, Zborojničná 3 Michaela Šimočková
Levice, OA, K. Kittenbergera 2 Jana Ďatková
   

Európska súťaž MESE - EuroMESE 2003

REAL B&C

Spišská Nová Ves, SPŠ drevárska

Pavol Dúbravský

Lukáš Oravec

ALFATEAM

Košice, SPŠ stav. a geodetická, Lermontovova 1

Atila Fazekaš

Jozef Hnát

GLOUWEE

Bratislava, Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 1

Martin Dávid

Michal Drobný

SALEM

Lipany, Gymnázium

Pavol Hadzima

Ján Petrík

CAVEMEN

Sučany, Gymnázium BAS, Komenského 215

Jaroslav Mlynka

Daniel Samol

PROEKO

Levice, OA, K. Kittenbergera 2

Gabriel Mlynár

Martin Povrazník

MURPHY

Lučenec, OA, Lúčna 4

Gabriela Tóthová

Adrián Fazekaš

MOFB

Humenné, Gymnázium

Tatiana Drugová

Ján Krupčinský
   

Medzinárodná súťaž MESE - 2003 Hewlett-Packard Global Business Challenge

TRI

Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2

Martina Gáborová

Zuzana Plesková

BOBRI

Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2

Peter Hlaváč

Marián Perďoch

MAESTRO

Banská Bystrica, Osemročné športové gymnázium

Milan Leitman

Lucia Chromeková

NUMERIX

Košice, Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3

Jaroslav Vargovčák

Peter Nagy

CAVEMEN

Sučany, Gymnázium BAS, Komenského 215

Jaroslav Mlynka

Daniel Samol

ECOSOFT

Sabinov, OA

Stanislav Krajčír

Martina Petrušová
Ocenení učitelia
Jana Faltejsková Dubnica nad Váhom, SOU elektrotechnická
Dagmar Grancová Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1
Mária Kovaříková Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
Jana Mlynárová Sereď, Obchodná akadémia
Ružena Oczvirková Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
Ivana Puchoňová Bratislava, Súkromné gymnázium Mercury, Zadunajská 29
Jozef Ristvej Sučany, Gymnázium BAS
Ivica Škarbová Bratislava, Obchodná akadémia, Mokrohájska
Oľga Tomanová Partizánske, Stredná priemyselná škola