Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2021/2022

 
Veľtrh podnikateľských talentov | 5. apríl 2022 | Bratislava
Accace Výročná správa - gymnáziá
1. miesto

COGITO
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Mgr. Jana Vodarčíková

2. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Splaash
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8
učiteľka: RNDr. Silvia Závadská
Accace Výročná správa - odborné školy
1. miesto be free
Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1
učiteľka: Ing. Dagmar Grancová
2. miesto Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
3. miesto BUSINESS LADYS
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Mgr. Anna Bránická
AT&T Manažérsky tím - gymnáziá
1. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
3. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
AT&T Manažérsky tím - odborné školy
1. miesto Cyanus
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
učiteľka: Ing. Adriana Jurášková
2. miesto Strength of students
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Erika Šušková
3. miesto Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
Nivy Marketingová prezentácia - gymnáziá
1. miesto SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
2. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
3. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
Nivy Marketingová prezentácia - odborné školy
1. miesto Foren
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto Ž. A. B. A.
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
učiteľka: Ing. Jana Mlynárová
3. miesto Vision Vintage
Svidník, Spojená škola, Centrálna 464
učiteľka: Ing. Zdenka Kožlejová
Citi Finančné riadenie - gymnáziá
1. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
2. miesto Splaash
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8
učiteľka: RNDr. Silvia Závadská
3. miesto Juvenis
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
učiteľka: Mgr. Ľubica Štefáková
Citi Finančné riadenie - odborné školy
1. miesto Boost
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Michaela Uhlárová
2. miesto Foren
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
3. miesto Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
S&T Produkt študentskej firmy - gymnáziá
1. miesto cleanbo
Trnava, Súkromné bilingválne gymnázium BESST, Limbová 3
učiteľka: Ing. Barbora Jergová
2. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
3. miesto NestBnB
Kráľovský Chlmec, Gymnázium - Gimnázium, Horešská 18
učiteľka: Mgr. Bernadeta Oláhová
S&T Produkt študentskej firmy - odborné školy
1. miesto Ž. A. B. A.
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
učiteľka: Ing. Jana Mlynárová
2. miesto Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
3. miesto FBS - FAIR BUSINESS SVIT
Svit, Stredná odborná škola polytechnická J. A. Baťu, Štefánikova 39
učiteľka: PhDr. Iveta Hájovská
2muse Prezentácia na pódiu - gymnáziá
1. miesto SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
2. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
3. miesto cleanbo
Trnava, Súkromné bilingválne gymnázium BESST, Limbová 3
učiteľka: Ing. Barbora Jergová
2muse Prezentácia na pódiu - odborné školy
1. miesto groweco
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804
učiteľka: Mgr. Veronika Hrnčiarová
2. miesto Strength of students
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Erika Šušková
3. miesto WE ARE THE FUTURE
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľka: Ing. Miriam Vlková
IBM Spoločensky zodpovedná študentská firma - gymnáziá
1. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
2. miesto IUV€N
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3
učiteľka: Ing. Kvetoslava Danková
3. miesto COGITO
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Mgr. Jana Vodarčíková
IBM Spoločensky zodpovedná študentská firma - odborné školy
1. miesto Foren
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto APEGRAM
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1
učiteľka: Ing. Erika Senková
3. miesto groweco
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804
učiteľka: Mgr. Veronika Hrnčiarová
SK-NIC Virtuálna firemná komunikácia - gymnáziá
1. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
2. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
3. miesto meraki
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1
učiteľ: Ing. Milan Lagosz, MBA
SK-NIC Virtuálna firemná komunikácia - odborné školy
1. miesto be free
Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1
učiteľka: Ing. Dagmar Grancová
2. miesto WE ARE THE FUTURE
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľka: Ing. Miriam Vlková
3. miesto groweco
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804
učiteľka: Mgr. Veronika Hrnčiarová
Kyndryl Female Leadership (nerozlišujeme typ školy)
1. miesto BUSINESS LADYS
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Mgr. Anna Bránická
2. miesto COGITO
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Mgr. Jana Vodarčíková
3. miesto TriPo
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80
učiteľka: Ing. Dana Hradileková
ManPower Leadership Award - 1. miesto
Ela Kocková Eco&You
Krupina, Gymnázium A. Sládkoviča, M. R. Štefánika 8
učiteľka: Ing. Mária Šumichrastová
Tomáš Bobka Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
Vanesa Vráblová SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
Benjamín Stanek doDNA
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2
učiteľ: Mgr. Ing. Martin Pagáč
Ema Mančíková Juvenis
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
učiteľka: Mgr. Ľubica Štefáková
Tamara Šimkovičová Cyanus
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
učiteľka: Ing. Adriana Jurášková
Lucia Súkeníková TRABOB - Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82\\učiteľka: Ing. Miroslava Mičurová
Karin Róthová SLOUKKA
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80
učiteľka: Ing. Soňa Jonaštíková
Lara Vajdíková Ž. A. B. A.
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
učiteľka: Ing. Jana Mlynárová
Karolína Korpášová Alis
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
Company of the Year Competition TOP8 (zoradní abecedne podľa názvu tímu)
TOP8 be free
Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1
učiteľka: Ing. Dagmar Grancová
TOP8 Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
TOP8 Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
TOP8 groweco
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804
učiteľka: Mgr. Veronika Hrnčiarová
TOP8 Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
TOP8 NestBnB
Kráľovský Chlmec, Gymnázium - Gimnázium, Horešská 18
učiteľka: Mgr. Bernadeta Oláhová
TOP8 Printify 3D
Košice, Gymnázium, Alejová 1
učiteľka: Ing. Kvetoslava Danková
TOP8 SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
JA Innovation Camp - online - 15. február 2022
1. miesto SPŠ stavebná a geodetická,
Lermontovova 1, 
Košice
Emma Borisová
Simona Marschalová
Nina Matulová
Gabriela Nováková
Natália Vencelová
2. miesto Gymnázium,
Trebišovská 12,
Košice
Martina Proksová
Alexandra Gajdošová
Kristína Mackulínová
Lejla Drvenica
Veronika Tomčová
3. miesto Gymnázium A. Bernoláka,
Lichnerova 69,
Senec
Peter Gavora
Patrik Miček
Samuel Benko
Adam Hajtmaník
Adam Holek
4. miesto Gymnázium Vojtecha Mihálika,
Kostolná 119,
Sereď
Ema Mančíková
Ema Pretáková
Ela Poláková
Oskar Dinga
Marianna Koborová
5. miesto Obchodná akadémia,
Nevädzová 3,
Bratislava

Martina Juračková
Tamara Šimkovičová
Marek Mašlár
Richard Ďurica
Samuel Taraba

International Innovation Camp - online - 10. november 2021
1. miesto BE FREE
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1
Emma Borisová
Simona Marschalová
Nina Matulová
Gabriela Nováková
Natália Vencelová
2. miesto Malé radosti
Veľký Krtíš, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21
Bianka Čemanová
Filip Viliam Černík
Dorota Filkusová
Ivana Sokolová
Kristián Vámoš
3. miesto GAPE
Lipany, Gymnázium, Komenského 13
Ľudmila Cifrová
Bernadeta Drabiščáková
Martin Kovaľ
Veronika Mišenková
Gregor Frajšták
Female Leadership Innovation Camp - Bratislava - 21. september 2021
1. miesto     Zuzana Bieliková Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
Amy Ella Danková Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1
Karolína Korpášová        Poprad, Súkromná stredná odborná škola, 29.augusta 4812
Romana Lučanová Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
2. miesto Tamara Cződőrová Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
Dominika Skočíková Trstená, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278
Lucia Luptáková Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
Klaudia Pavlačková Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
3. miesto Janka Čičová Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80       
Patrícia Klobučníková Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1
Anna Pekarová Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11
Ema Viteková Bratislava, Spojená škola, Pankúchova 6