Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2020/2021

Veľtrh podnikateľských talentov
4. máj 2021 online
Accace Výročná správa - Odborné školy
1. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
3. miesto FIMO
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31
učiteľka: Ing. Michaela Grofová
Accace Výročná správa - Gymnáziá
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836//
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
AT&T Manažérsky tím - odborné školy
1. miesto PETEX
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
2. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
3. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
AT&T Manažérsky tím - gymnáziá
1. miesto Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
AVION Marketingová prezentácia - odborné školy
1. miesto Twenty One TIS
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľ: Ing. Michal Jančo
2. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
3. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
Avion Marketingová prezentácia - gymnáziá
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Giftify
Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7
učiteľka: Ing., Mgr. Júlia Lukáčová
CITI Finančné riadenie - odborné školy
1. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
2. miesto EFYOU
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Ivona Korčušková
3. miesto Rose Beauty
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Iveta Bodnárová
CITI Finančné riadenie - gymnáziá
1. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
2. miesto BoxS
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/10
RNDr. Silvia Závadská
3. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
Mgr. Eva Wolfová, PhD.
S&T Produkt študentskej firmy - odborné školy
1. miesto FIMO
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31
učiteľka: Ing. Michaela Grofová
2. miesto PETEX
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
Ing. Mariana Veličová
3. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
S&T Produkt študentskej firmy - gymnáziá
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Bond
Košice, Osemročné gymnázium, Trebišovská 12
Mgr. Jana Vodarčíková
IBM Video prezentácia - odborné školy
1. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
3. miesto EFYOU
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Ivona Korčušková
IBM Video prezentácia - gymnáziá
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto HERO
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3
učiteľka: Ing. Kvetoslava Danková
IBM Spoločensky zodpovedná študentská firma
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
3. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
Metlife Female Leadership
1. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto UNIQUE
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80
učiteľka: Ing. Luciana Hudcovicová
3. miesto AMALA
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
učiteľka: Ing. Adriana Jurášková
Company of the Year Competition - finalisti (abecedne)
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9//
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836//
Ing. Erika Hrušková
3. miesto Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
TOP5 Bond
Košice, Osemročné gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Mgr. Jana Vodarčíková
TOP5 Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
ManPower Leadership Award - kategória jednotlivcov

1. miesto - zoradení abecedne podľa priezviska

Daša Ilišková TRIC
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1
učiteľka: Ing. Dagmar Grancová
Simona Jonisová LevEL
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2
učiteľ: Mgr. Ing. Martin Pagáč
Emma Karasová Divergent
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
Jakub Mičko Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
Jessica Olivia Kleinová Project L
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2
učiteľ: Mgr. Ing. Martin Pagáč
Ivana Regulyová International Friendships
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80
učiteľka: Ing. Soňa Jonaštíková
Marianna Schusterová AMALA
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
učiteľka: Ing. Adriana Jurášková
Sofia Šuranská Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
Timotej Vašek Twenty One TIS
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľ: Ing. Michal Jančo
Kristína Žaková CYT
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Ing. Mária Kovařiková
JA Citi International Innovation Camp - online - 10. november 2020
1. miesto ANOW
Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom
Michaela Kolmanová
Michal Kyselica
Nina Ševerová
Sofia Šuranská
Adela Zlatošová
CZ14  
Obchodní akademie,
Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,
Pospíšilova 365, Hradec Králové
Klára  Kordinová 
Petra Koželuhová
Jakub Rakovský
Bára Silná
Ondřej Šrámek 
2. miesto School trader company
Gymnázium Mihálya Tompu Reformovanej kresťanskej cirkvi,
Daxnerova 42, Rimavská Sobota
Viktor Bene
Bence Kovács
Fruzsina László
Dávid Ostrihoň
Levente Valacsay
 
CZ12  
Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava
Matyáš Poledník
Alexandra Kolářová
Radomír Mielec
Alice Samková
Matyáš  Vašňovský 
3. miesto GKM
Gymnázium svätých Košických mučeníkov, Čordákova 50, Košice
Alexandra Volákova
Ján Regenda
Matúš Stahovec
Gabriel Szalona
Slávka Vandrová
GYMPOS
Gymnázium, Poštová 9, Košice
Laura Obušeková
Miroslava Velgosová
Kamil Takáč
Kristina Kiselová
Rebeka Novotná