Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Víťazi 2021/2022

Veľtrh podnikateľských talentov | 5. apríl 2022
Accace Výročná správa - gymnáziá
1. miesto

COGITO
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Mgr. Jana Vodarčíková

2. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Splaash
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8
učiteľka: RNDr. Silvia Závadská
Accace Výročná správa - odborné školy
1. miesto be free
Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1
učiteľka: Ing. Dagmar Grancová
2. miesto Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
3. miesto BUSINESS LADYS
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Mgr. Anna Bránická
AT&T Manažérsky tím - gymnáziá
1. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
3. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
AT&T Manažérsky tím - odborné školy
1. miesto Cyanus
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
učiteľka: Ing. Adriana Jurášková
2. miesto Strength of students
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Erika Šušková
3. miesto Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
Nivy Marketingová prezentácia - gymnáziá
1. miesto SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
2. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
3. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
Nivy Marketingová prezentácia - odborné školy
1. miesto Foren
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto Ž. A. B. A.
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
učiteľka: Ing. Jana Mlynárová
3. miesto Vision Vintage
Svidník, Spojená škola, Centrálna 464
učiteľka: Ing. Zdenka Kožlejová
Citi Finančné riadenie - gymnáziá
1. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
2. miesto Splaash
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8
učiteľka: RNDr. Silvia Závadská
3. miesto Juvenis
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
učiteľka: Mgr. Ľubica Štefáková
Citi Finančné riadenie - odborné školy
1. miesto Boost
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Michaela Uhlárová
2. miesto Foren
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
3. miesto Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
S&T Produkt študentskej firmy - gymnáziá
1. miesto cleanbo
Trnava, Súkromné bilingválne gymnázium BESST, Limbová 3
učiteľka: Ing. Barbora Jergová
2. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
3. miesto NestBnB
Kráľovský Chlmec, Gymnázium - Gimnázium, Horešská 18
učiteľka: Mgr. Bernadeta Oláhová
S&T Produkt študentskej firmy - odborné školy
1. miesto Ž. A. B. A.
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
učiteľka: Ing. Jana Mlynárová
2. miesto Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
3. miesto FBS - FAIR BUSINESS SVIT
Svit, Stredná odborná škola polytechnická J. A. Baťu, Štefánikova 39
učiteľka: PhDr. Iveta Hájovská
2muse Prezentácia na pódiu - gymnáziá
1. miesto SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
2. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
3. miesto cleanbo
Trnava, Súkromné bilingválne gymnázium BESST, Limbová 3
učiteľka: Ing. Barbora Jergová
2muse Prezentácia na pódiu - odborné školy
1. miesto groweco
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804
učiteľka: Mgr. Veronika Hrnčiarová
2. miesto Strength of students
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Erika Šušková
3. miesto WE ARE THE FUTURE
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľka: Ing. Miriam Vlková
IBM Spoločensky zodpovedná študentská firma - gymnáziá
1. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
2. miesto IUV€N
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3
učiteľka: Ing. Kvetoslava Danková
3. miesto COGITO
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Mgr. Jana Vodarčíková
IBM Spoločensky zodpovedná študentská firma - odborné školy
1. miesto Foren
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto APEGRAM
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1
učiteľka: Ing. Erika Senková
3. miesto groweco
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804
učiteľka: Mgr. Veronika Hrnčiarová
SK-NIC Virtuálna firemná komunikácia - gymnáziá
1. miesto Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
2. miesto Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
3. miesto meraki
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1
učiteľ: Ing. Milan Lagosz, MBA
SK-NIC Virtuálna firemná komunikácia - odborné školy
1. miesto be free
Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1
učiteľka: Ing. Dagmar Grancová
2. miesto WE ARE THE FUTURE
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľka: Ing. Miriam Vlková
3. miesto groweco
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804
učiteľka: Mgr. Veronika Hrnčiarová
Kyndryl Female Leadership (nerozlišujeme typ školy)
1. miesto BUSINESS LADYS
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Mgr. Anna Bránická
2. miesto COGITO
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Mgr. Jana Vodarčíková
3. miesto TriPo
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80
učiteľka: Ing. Dana Hradileková
ManPower Leadership Award - 1. miesto
Ela Kocková Eco&You
Krupina, Gymnázium A. Sládkoviča, M. R. Štefánika 8
učiteľka: Ing. Mária Šumichrastová
Tomáš Bobka Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
Vanesa Vráblová SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
Benjamín Stanek doDNA
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2
učiteľ: Mgr. Ing. Martin Pagáč
Ema Mančíková Juvenis
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119
učiteľka: Mgr. Ľubica Štefáková
Tamara Šimkovičová Cyanus
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
učiteľka: Ing. Adriana Jurášková
Lucia Súkeníková TRABOB - Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82\\učiteľka: Ing. Miroslava Mičurová
Karin Róthová SLOUKKA
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80
učiteľka: Ing. Soňa Jonaštíková
Lara Vajdíková Ž. A. B. A.
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5
učiteľka: Ing. Jana Mlynárová
Karolína Korpášová Alis
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
Company of the Year Competition TOP8 (zoradní abecedne podľa názvu tímu)
TOP8 be free
Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1
učiteľka: Ing. Dagmar Grancová
TOP8 Codex
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
TOP8 Fragment
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
TOP8 groweco
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804
učiteľka: Mgr. Veronika Hrnčiarová
TOP8 Ligo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
TOP8 NestBnB
Kráľovský Chlmec, Gymnázium - Gimnázium, Horešská 18
učiteľka: Mgr. Bernadeta Oláhová
TOP8 Printify 3D
Košice, Gymnázium, Alejová 1
učiteľka: Ing. Kvetoslava Danková
TOP8 SmellMe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková