Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Minuloroční víťazi 2020/2021

Veľtrh podnikateľských talentov
4. máj 2021 online
Accace Výročná správa - Odborné školy
1. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
3. miesto FIMO
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31
učiteľka: Ing. Michaela Grofová
Accace Výročná správa - Gymnáziá
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836//
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
AT&T Manažérsky tím - odborné školy
1. miesto PETEX
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Ing. Mariana Veličová
2. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
3. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
AT&T Manažérsky tím - gymnáziá
1. miesto Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
AVION Marketingová prezentácia - odborné školy
1. miesto Twenty One TIS
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľ: Ing. Michal Jančo
2. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
3. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
Avion Marketingová prezentácia - gymnáziá
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Giftify
Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7
učiteľka: Ing., Mgr. Júlia Lukáčová
CITI Finančné riadenie - odborné školy
1. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
2. miesto EFYOU
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Ivona Korčušková
3. miesto Rose Beauty
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Iveta Bodnárová
CITI Finančné riadenie - gymnáziá
1. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
2. miesto BoxS
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/10
RNDr. Silvia Závadská
3. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
Mgr. Eva Wolfová, PhD.
S&T Produkt študentskej firmy - odborné školy
1. miesto FIMO
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31
učiteľka: Ing. Michaela Grofová
2. miesto PETEX
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
Ing. Mariana Veličová
3. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
S&T Produkt študentskej firmy - gymnáziá
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto Bond
Košice, Osemročné gymnázium, Trebišovská 12
Mgr. Jana Vodarčíková
IBM Video prezentácia - odborné školy
1. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
3. miesto EFYOU
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33
učiteľka: Ing. Ivona Korčušková
IBM Video prezentácia - gymnáziá
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
3. miesto HERO
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3
učiteľka: Ing. Kvetoslava Danková
IBM Spoločensky zodpovedná študentská firma
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
3. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
Metlife Female Leadership
1. miesto Duonum
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5
učiteľka: Ing. Ingrid Rigáňová
2. miesto UNIQUE
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80
učiteľka: Ing. Luciana Hudcovicová
3. miesto AMALA
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
učiteľka: Ing. Adriana Jurášková
Company of the Year Competition - finalisti (abecedne)
1. miesto Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9//
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
2. miesto DIVERGENT
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836//
Ing. Erika Hrušková
3. miesto Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
TOP5 Bond
Košice, Osemročné gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Mgr. Jana Vodarčíková
TOP5 Réver
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Ing. Jana Marcinová
ManPower Leadership Award

1. miesto - zoradení abecedne podľa priezviska

Daša Ilišková TRIC
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1
učiteľka: Ing. Dagmar Grancová
Simona Jonisová LevEL
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2
učiteľ: Mgr. Ing. Martin Pagáč
Emma Karasová Divergent
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836
učiteľka: Ing. Erika Hrušková
Jakub Mičko Scribo
Košice, Gymnázium, Poštová 9
učiteľka: Mgr. Eva Wolfová, PhD.
Jessica Olivia Kleinová Project L
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2
učiteľ: Mgr. Ing. Martin Pagáč
Ivana Regulyová International Friendships
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80
učiteľka: Ing. Soňa Jonaštíková
Marianna Schusterová AMALA
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3
učiteľka: Ing. Adriana Jurášková
Sofia Šuranská Anow
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Mgr. Katarína Šašinková
Timotej Vašek Twenty One TIS
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1
učiteľ: Ing. Michal Jančo
Kristína Žaková CYT
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Ing. Mária Kovařiková