Aplikovaná ekonómia
Víťazi 2018/2019
JA Veľtrh podnikateľských talentov 9. apríl 2019 Bratislava |
|
---|---|
AT&T Manažérsky tím |
|
1. miesto | DIFFERENT Levice, Obchodná akadémia, K. Kittengergera 2 učiteľka: Lýdia Cziriová |
1. miesto | Invicta Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 učiteľka: Jana Vodarčíková |
2. miesto | DOT Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 učiteľka: Mariana Veličová |
2. miesto | ESO Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 učiteľka: Adriana Vančová |
3. miesto | STARS Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 učiteľka: Ingrid Rigáňová |
3. miesto | Strength Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec učiteľ: Ladislav Čajko |
AVION Marketingová prezentácia |
|
1. miesto | DIFFERENT Levice, Obchodná akadémia, K. Kittengergera 2 učiteľka: Lýdia Cziriová |
1. miesto | YOMA Košice, Gymnázium, Poštová 1 učiteľka: Eva Wolfová |
2. miesto | STARS Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 učiteľka: Ingrid Rigáňová |
2. miesto | ESO Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 učiteľka: Adriana Vančová |
3. miesto | DOT Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 učiteľka: Mariana Veličová |
3. miesto | Strength Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec učiteľ: Ladislav Čajko |
Citi Finančné riadenie |
|
1. miesto | DIFFERENT Levice, Obchodná akadémia, K. Kittengergera 2 učiteľka: Lýdia Cziriová |
1. miesto | Strength Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec učiteľ: Ladislav Čajko |
2. miesto | DOT Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 učiteľka: Mariana Veličová |
2. miesto |
PiGY Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 učiteľka: Katarína Šašinková |
3. miesto | M-Future Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33 učiteľka: Ivona Korčušková |
3. miesto | Yhtiö Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 učiteľka: Jana Vodarčíková |
SAP Produkt pre 21. storočie |
|
1. miesto | Invicta Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 učiteľka: Jana Vodarčíková |
2. miesto | INTECH Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 učiteľka: Valentína Kaljužna |
3. miesto | DOT Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 učiteľka: Mariana Veličová |
S&T Úžitkový produkt |
|
1. miesto | Ironic Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 učiteľka: Henrieta Takácsová |
1. miesto | ESO Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 učiteľka: Adriana Vančová |
2. miesto | STARS Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 učiteľka: Ingrid Rigáňová |
2. miesto | YOMA Košice, Gymnázium, Poštová 1 učiteľka: Eva Wolfová |
3. miesto | Ekobrčko Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 učiteľka: Katarína Mičová |
3. miesto | Yhtiö Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 učiteľka: Jana Vodarčíková |
IBM Prezentácia na pódiu |
|
1. miesto | VENIT Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812 učiteľka: Jana Marcinová |
1. miesto | Strength Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec učiteľ: Ladislav Čajko |
2. miesto | DIFFERENT Levice, Obchodná akadémia, K. Kittengergera 2 učiteľka: Lýdia Cziriová |
2. miesto | Yhtiö Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 učiteľka: Jana Vodarčíková |
3. miesto | AWeko Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 učiteľka: Luciana Hudcovicová |
3. miesto | Invicta Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 učiteľka: Jana Vodarčíková |
Company of the Year Competiton |
|
Finalisti (zoradení podľa abecedy) |
Beleco Prešov, Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3 učiteľka: Anna Demčáková |
DOT Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 |
|
ESO Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 učiteľka: Adriana Vančová |
|
Invicta Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 učiteľka: Jana Vodarčíková |
|
SIDE |
|
Strength Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec učiteľ: Ladislav Čajko |
|
YOMA Košice, Gymnázium, Poštová 1 učiteľka: Eva Wolfová |
|
Manpower Leadership Award |
|
(zoradení podľa abecedy) | |
Damián Duda | VENIT Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812 učiteľka: Jana Marcinová |
Daniela Gregušová | YOMA Košice, Gymnázium, Poštová 1 učiteľka: Eva Wolfová |
Diana Hanesovská | Strength Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec učiteľ: Ladislav Čajko |
Jakub Hudec (PvcR) |
DOWN THE ROAD Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 učiteľka: Erika Kurajdová |
Klára Mészrošová |
WITHOUT SUGAR Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 učiteľka: Jozefína Bánovská |
Tomáš Zavarský (PvCR) |
Khetano Drom Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 učiteľka: Danica Tokarčíková |
2muse Cena študentov |
|
1. miesto |
PiGY Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 učiteľka: Katarína Šašinková |
TOP tím JA Aplikovanej ekonómie |
|
1. miesto | Ironic Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 učiteľka: Henrieta Takácsová |
Ocenení učitelia | |
---|---|
Škola | Učiteľ |
Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 | Martina Ančicová |
Piešťany, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 99/28 | Anetta Babulicová |
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 | Jozefína Bánovská |
Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 | Eleonóra Benková |
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 | Margita Bitterová |
Komárno, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Budovateľská 32 | Alena Bohošová |
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Anna Bránická |
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 | Lýdia Cziriová |
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 | Ladislav Čajko |
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 | Jana Čechovičová |
Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4 | Martina Čižmárová |
Veľký Krtíš, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21 | Miroslava Čopová |
Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 | Agáta Danielovičová |
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 | Kvetoslava Danková |
Prešov, Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3 | Anna Demčáková |
Košice, Gymnázium, Alejová 1 | Zuzana Dolhyová |
Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2 | Beata Ďuračková |
Čadca, Obchodná akadémia D. M. Janotu, Ul. 17. novembra 2701 | Zuzana Faťarová |
Tisovec, Stredná odborná škola, Jesenského 903 | Iveta Ganajová |
Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1 | Dagmar Grancová |
Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 | Tatiana Hadbavná |
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 | Magdaléna Hessková |
Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 | Blažena Hrušková |
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 | Luciana Hudcovicová |
Trnava, Stredná priemyselná škola , Komenského 1 | Karin Chalányová |
Levice, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Františka Hečku 25 | Monika Ivanovová |
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 | Michal Jančo |
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80 | Soňa Jonaštíková |
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 | Adriana Jurášková |
Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 | Valentína Kaljužna |
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Rázusova 1 | Silvia Kamenská |
Prešov, Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24 | Jana Kočárová |
Jelšava, Základná škola s materskou školou, Železničná 245 | Martina Kolesárová |
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Ivona Korčušková |
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 | Emília Korenčiaková |
Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4 | Anna Kostrejová |
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 | Erika Kurajdová |
Šurany, Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7 | Ľudmila Kvasnovská |
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 | Renata Lenková |
Holíč, Stredná odborná škola, Námestie sv. Martina 5 | Petra Liščáková |
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812 | Jana Marcinová |
Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 | Monika Mašlonková |
Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 | Katarína Mičová |
Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82 | Miroslava Mičurová |
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 | Lenka Mikolajová |
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 | Jana Mlynárová |
Štúrovo, Súkromná spojená škola, Sv. Štefana 36 | Tünde Molnárova |
Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82 | Katarína Némethová |
Nitra, Súkromná stredná odborná škola Animus, Levická cesta 40 | Tatiana Oravcová |
Šurany, Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7 | Jaroslava Ostrožlíková |
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 | Ingrid Rigáňová |
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 | Erika Senková |
Revúca, Základná škola, Hviezdoslavova 1 | Dana Serbáková |
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 | Anna Schaleková |
Lučenec, Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy, Zvolenská cesta 83 | Lucia Spodniaková |
Šurany, Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7 | Sylvia Suchanová |
Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 | Katarína Šašinková |
Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 | Lucia Šimičáková |
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8 | Ľubica Štefáková |
Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 | Henrieta Takácsová |
Trenčín, Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 2 | Mária Tinková |
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 | Marcela Tišťanová |
Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 | Danica Tokarčíková |
Lipany, Gymnázium, Komenského | Ľubica Tomková |
Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 | Renáta Trnovcová |
Bratislava, Súkromná športová stredná odborná škola, M. C. Sklodowskej 1 | Kristína Valašková |
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 | Adriana Vančová |
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 | Mariana Veličová |
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 | Jana Vodarčíková |
Prešov, Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24 | Miroslav Vrabeľ |
Košice, Gymnázium, Poštová 9 | Eva Wolfová |
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 | Mária Zajacová |
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 | Silvia Závadská |
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 | Janka Žišková |