Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti

Prezentačné zručnosti (nielen) pre Veľtrh podnikateľských talentov
streda 23. februára 2022 - 9.00 - 12.30 hod. - online

Poradie abecedne podľa mesta školy:

Škola Adresa Mesto JA firma Meno Priezvisko
Stredná odborná škola Pod Bánošom 80 Banská Bystrica SLOUKKA Karin Rothová
Stredná odborná škola Pod Bánošom 80 Banská Bystrica SLOUKKA Yuliya Bulycheva
Obchodná akadémia Nevädzová 3 Bratislava Cyanus Tamara Cződörová
Obchodná akadémia Račinaska 107 Bratislava Oarbit, š.f. Filip Rašlík
Obchodná akadémia Račinaska 107 Bratislava Oarbit, š.f. Dorota Juranová
Stredná priemyselná škola elektrotechnická Hálova 16 Bratislava Codex Adam Morvay
Stredná priemyselná škola elektrotechnická Hálova 16 Bratislava Codex Gabriel Bartaloš
ZŠ a gymnázium s VJM Dunajská 13 Bratislava DunaStar Dániel Básti
ZŠ a gymnázium s VJM Dunajská 13 Bratislava DunaStar Dávid Bab
Stredná odborná škola obchodu a služieb  Budovateľská 32 Komárno PAUZA Sofia Uhrinová
Stredná odborná škola obchodu a služieb  Budovateľská 32 Komárno PAUZA Ladislav Vrábel
Gymnázium sv. košických mučeníkov Čordákova Košice Eco Dynamite Kiara Koščová
Gymnázium A. Sládkoviča M. R. Štefánika 8 Krupina Eco&You, š. f. Ela Kocková
Gymnázium A. Sládkoviča M. R. Štefánika 8 Krupina Eco&You, š. f. Patrik Frčka
Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska Kostolná 3 Modra Vinárka Alexandra Jančovičová
Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska Kostolná 3 Modra Vinárka Margita Nečníková
Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Strenght of students Mária Stahoňová
Stredná odborná škola podnikania a služieb Hattalova 968/33 Námestovo Strenght of students Vanesa Bandíková
SOŠ PaS Hattalova 968/33 Námestovo BUSINESS LADYS Lea Štrbová
SOŠ PaS Hattalova 968/33 Námestovo BUSINESS LADYS Marcela Vajdáková
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra D3 š. f. Matej Polák
Obchodná akadémia Bolečkova 2 Nitra D3 š. f. Adriana Bahulová
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu Námestie SNP 5 Partizánske Foren Patrícia Fodorová
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu Námestie SNP 5 Partizánske Foren Monika Gašparíková
Gymnázium Školská 234/8 Považská Bystrica Splaash Andrej Forgács
Gymnázium Školská 234/8 Považská Bystrica Splaash Valéria Kvaššyová
Gymnázium A. Bernoláka Lichnerova 69 Senec Gabtivity Peter Gavora
Gymnázium A. Bernoláka Lichnerova 69 Senec Gabtivity Samuel Benko
Obchodná akadémia Mládežnícka 158/5 Sereď Ž. A. B. A. Lara Vajdíková
Obchodná akadémia Mládežnícka 158/5 Sereď Ž. A. B. A. Monika Hričovská
Spojená škola Centrálna 464 Svidník Vision Vintage Samuel Piršč
Spojená škola Centrálna 464 Svidník Vision Vintage Milan Šimiček
Evanjelické gymnázium Tisovec Jesenského 836 Tisovec Fragment š.f. Liliana Kurtíková
Evanjelické gymnázium Tisovec Jesenského 836 Tisovec Fragment š.f. Henrieta Vengrínová
Obchodná akadémia Milana Hodžu Martina Rázusa 1 Trenčín APEGRAM Ema Sláviková
Obchodná akadémia Milana Hodžu Martina Rázusa 1 Trenčín APEGRAM Patrícia Klobučníková
Stredná odborná škola dopravná Trenčín Školská 66 Trenčín 3P Roman Kallo
Stredná odborná škola dopravná Trenčín Školská 66 Trenčín 3P  Adam Žucha
Súkromné bilingválne gymnázium BESST Limbová 3 Trnava cleanbo, š.f. Ondrej Duračka
Súkromné bilingválne gymnázium BESST Limbová 3 Trnava cleanbo, š.f. Samuel Pollák
streda 2. marca 2022 - 9.00 - 13.00 hod. - online

Poradie abecedne podľa mesta školy:

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske Foren Jakub Balla
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske Foren Laura Beňušková
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom HAviarnička Barbora Klčovská
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom HAviarnička Patrik Roháček
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom HAviarnička Viktória Sláviková
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom HAviarnička Marek Halabrín
Gymnázium Trebišovská 12, Trebišovská 12, Košice COGITO Lejla Drvenica
Gymnázium Trebišovská 12, Trebišovská 12, Košice COGITO Veronika Tomčová
Gymnázium Trebišovská 12, Trebišovská 12, Košice COGITO Alexandra Gajdošová
Gymnázium Trebišovská 12, Trebišovská 12, Košice COGITO Sára Mária Hromá
Gymnázium Trebišovská 12, Trebišovská 12, Košice COGITO Marcela Maková
Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice IUV€N Martin Kozák
Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice IUV€N Timon Jadrníček
Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice IUV€N Matúš Kornúc
Stredná odborná škola polytechnická J. A. Baťu, Štefánikova 39, Svit FAIR BUSINESS SVIT Tatiana Ovšonková
Stredná odborná škola polytechnická J. A. Baťu, Štefánikova 39, Svit FAIR BUSINESS SVIT Laura Luptáčiková
Stredná odborná škola polytechnická J. A. Baťu, Štefánikova 39, Svit FAIR BUSINESS SVIT Katarína Gajdošová
Stredná odborná škola polytechnická J. A. Baťu, Štefánikova 39, Svit FAIR BUSINESS SVIT Natália Brijová
Stredná odborná škola polytechnická J. A. Baťu, Štefánikova 39, Svit FAIR BUSINESS SVIT Stanislava Halibožeková
Obchodná Akadémia, Tajovského 25, Banská Bystrica STUDCOM Ema Gnidová
Obchodná Akadémia, Tajovského 25, Banská Bystrica STUDCOM Andrea Mazúchová
Obchodná Akadémia, Tajovského 25, Banská Bystrica STUDCOM Michal Melicherčík
Gymnázium, Komenského 13, Lipany GAPE Ľudmila Cifrová
Gymnázium, Komenského 13, Lipany GAPE Katarína Šašalová
Gymnázium, Komenského 13, Lipany GAPE Tímea Kožušková
Gymnázium, Komenského 13, Lipany GAPE Martin Kovaľ
Gymnázium, Komenského 13, Lipany GAPE Bernadeta Drabiščáková
Gymnázium, Alejová 1, Košice Printify 3D Daniel Varga
Gymnázium, Alejová 1, Košice Printify 3D Matej Nagy
ZŠ a gymnázium s VJM, Dunajská 13, Bratislava DunaStar Dávid Zeman
ZŠ a gymnázium s VJM, Dunajská 13, Bratislava DunaStar Karolina Zajacová
ZŠ a gymnázium s VJM, Dunajská 13, Bratislava DunaStar Orsolya Rákász
ZŠ a gymnázium s VJM, Dunajská 13, Bratislava DunaStar Réka György
ZŠ a gymnázium s VJM, Dunajská 13, Bratislava DunaStar Boglárka Bódis
Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza, F. Madvu 2, Prievidza GoGreen Viktória Vážanová
Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza, F. Madvu 2, Prievidza GoGreen Kristína Beláková
Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza, F. Madvu 2, Prievidza GoGreen Rebeka Želiezková
Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza, F. Madvu 2, Prievidza GoGreen Ema Mokrášová
Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza, F. Madvu 2, Prievidza GoGreen Martina Satinová
Hotelová akadémia, Hlinská 31, Žilina reMsin Barbora Bačínska
Hotelová akadémia, Hlinská 31, Žilina reMsin Lukáš  Podhorec

Stredná odborná škola obchodu a služieb

Kereskedelmi és Szolgálttóipari Szakközépiskola, Budovateľská 32, Komárno

PAUZA Sofia Uhrinová

Stredná odborná škola obchodu a služieb

Kereskedelmi és Szolgálttóipari Szakközépiskola, Budovateľská 32, Komárno

PAUZA Ladislav Vrábel