Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Bratislava - 3.3.2020

Prezentačné zručnosti (nielen) pre Veľtrh podnikateľských talentov

Študenti, ktorí sa zúčastnili (zoradení abecedne podľa mesta školy):

Škola Študent JA Firma
Banská Bystrica, Obchodná Akadémia, Tajovského 25 Vanda Žabková TIME OUT
Banská Bystrica, Obchodná Akadémia, Tajovského 25 Barbora Žuffová TIME OUT
Banská Bystrica, Obchodná Akadémia, Tajovského 25 Ema Kováčová TIME OUT
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Lenka Chorvatovičová Safely
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Svetlana Vdoviaková Safely
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 805/3 Valéria Šusterová eNature
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 805/3 Terézia Zimová eNature
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Andrej Pulc Halo-Ware
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Patrik Procházka Halo-Ware
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Michal Bokor Halo-Ware
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 Rebeca Pomsár DunaStar
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 Tomáš Zeman DunaStar
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 Krisztián Csölle DunaStar
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 Antónia Nagyová DunaStar
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Jakub Brnák cho.company
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Janka Havranková cho.company
Dubnica nad Váhom, SPŠ Dubnica nad Váhom, Obrancov mieru 343/1 Róbert Marček OKTIS
Dubnica nad Váhom, SPŠ Dubnica nad Váhom, Obrancov mieru 343/1 Matúš Jurica OKTIS
Dubnica nad Váhom, SPŠ Dubnica nad Váhom, Obrancov mieru 343/1 Michaela Koštialová OKTIS
Námestovo, SOŠ podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Miriam Brčáková Daisy
Námestovo, SOŠ podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Vanesa Ľubová Daisy
Námestovo, SOŠ podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Sandra Buckulčíková Daisy
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Nikola Holubová EKO GLORY
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Tatiana Pientáková GOLDEN TIME
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Matej Kubiňan Something unique
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Alexandra Borbélyová Something unique
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Simona Pinkavová Something unique
Nové Mesto nad Váhom, SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Kristína Piskláková Sqello
Nové Mesto nad Váhom, SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Karolína Tomková Sqello
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Anna-Marie Navrátilová APOGEE
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Dominika  Struhárová APOGEE
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Mária Pilátová APOGEE
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Viktória Matejová Bontelly
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Simona Preťová Bontelly
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská Filip Brzý GIF
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská Lucia Bieliková GIF
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská Soňa Režná GIF
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 David Javor FANIA
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Mária Bernadett Lanczová FANIA
Trenčín, Gymnázium, 1.mája 2 Martin Šesták GYMIND
Trenčín, Gymnázium, 1.mája 2 Dáid Talian GYMIND
Trenčín, Gymnázium, 1.mája 2 Eva Pristachová GYMIND