Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Zaradení študenti Job Shadowing, Bratislava

Finálny zoznam zaradených študentov (zoradení podľa mesta školy):

# Škola Študent JA Firma
1 Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Nasim Badawy DOT
2 Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Jakub Hrdlička DOT
3 Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Boris Kajos DOT
4 Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 František Kapsz DOT
5 Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Jakub Kollár DOT
6 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Martin Romaňák ESO
7 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Michal Stratený ESO
8 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Lenka Duchoňová Ekobrčko
9 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Zuzana Halabrínová Ekobrčko
10 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Monika Huszárová Ekobrčko
11 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Romana Jakubcová Ekobrčko
12 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Klára Jančiová Ekobrčko
13 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Milan Horňák DIFFERENT
14 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Vanessa Kruľáková DIFFERENT
15 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Lili Ondrejkovič DIFFERENT
16 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Diana Pukačová DIFFERENT
17 Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Lenka Černá AWeko
18 Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Barbora Kukučková AWeko
19 Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 Viktória Kóňová Ironic
20 Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 Rebeka Mandáková Ironic
21 Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 Paulína Sárkӧziová Ironic
22 Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 Nina Vidovičová Ironic
23 Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 Marcela Zeleňáková Ironic
24 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Erich Kadnár STARS
25 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Laura Kušnierová STARS
26 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Romana Paulenová STARS
27 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Martin Šuhajda STARS
28 Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 Barbora Kadlecová PiGY
29 Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 Veronika Petríková PiGY
30 Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 Zuzana Závodná PiGY
31 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Juraj Karman INTECH
32 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 David Kucej INTECH
33 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Marek Petržel INTECH
34 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Lukáš Valentík INTECH