Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


JA Firmy bez konzultanta

v školskom roku 2019/2020

(aktualizované 2. 1. 2020 19:30)

Škola JA Firma
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 TIME OUT
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80 CJO
Banská Štiavnica, Stredná odborná škola služieb a lesníctva, Kolpašská 9 ACE
Bratislava 214, Súkromné gymnázium GALILEO SCHOOL, Dudvážska 6 Galicorp
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 VIA RELIGIA
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Greeny
Čadca, Obchodná akadémia D. M. Janotu, Ul. 17. novembra 2701 PABLO
Čadca, Obchodná akadémia D. M. Janotu, Ul. 17. novembra 2701 Chameleón
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 OKTIS
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 CK New Galaxy
Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 CaS
Komárno, Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szaközöpiskola, Budovateľská 32 Tasty
Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 Ej Bysťu
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Commuto
Levice, Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 TROFI
Levice, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Fr. Hečku 25 TenTis
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 YOUTH
Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 MOOD
Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4 WORLD CHANGERS
Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 KOZFI
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 EkoGLORY
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 DAISY
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Something unique
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Luckine palacinky
Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2 AJETO
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812 NOBISS
Považská Bystrica, Obchodná akadémia, Jesenského 259/6 UPE
Prešov, Evanjelická spojená škola org. zl. Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3 ALSI
Prievidza, Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16 Copy4U
Ružomberok, Spojená škola, Scota Viatora 8 MONOPOL
Senec, Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69 ŇI TREATS
Senica, Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380 Do it yourself
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119 Juvenis
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 CITIZENS
Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 PECKA
Svit, Stredná odborná škola polytechnická J. A. Baťu, Štefánikova 39 HEALTH
Šahy, Gymnázium, Mládežnícka 22 PAPA
Štúrovo, Súkromná spojená škola, Sv.Štefana 36 Eco-Bio-Team
Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609 Sweet Dreams
Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 P5
Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23 DOMINANT
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 Oné
Trstená, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278 Econic
Tvrdošín, Spojená škola, Medvedzie 133/1 LYTECH
Vrbové, Gymnázium J. B. Magina, Benovského 358/100 TuZec
Žilina, Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3 GBUCKS
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 TULIFOOD
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 M-SHIRT
Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 BeSmart
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 MIX