Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti

na Konferenciu prezidentov s Accace

online cez MS Teams | 3. december 2021 (piatok) | 9:00 - 10:30 (max. do 11:00)

(zoradení abecedne podľa školy)

Škola Firma Študent
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 - Ema Margita Gnidová
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 - Martina Segečová
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Mydlový raj Kristína Zádrapová
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80 SLOUKKA Karin Rothová
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 doDNA Benjamín Staněk
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 REUSIO Dominika Tóthová
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Nora Demová
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Tamara Kovariková
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Ema Plata
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Karolína Stupavská
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Adriana Szlováková
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Gabriel Bartaloš
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Lenka Blahová
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Samuel Danter
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Maximilián Kompas
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Adam Morvay
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Ádám  Végh
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Orsolya Rákász
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Evelin Tési
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Karolina Zajacová
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Dávid Zeman
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 CTC Ema Galbavá
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Čerto Sarah Molotová
Košice, Gymnazium, Poštová 9 - Nina Porubanova
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 meraki Gabriela Grešková
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 meraki Samuel Kubáni
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 meraki Emma Lepková
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 meraki Matej Maňkoš
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 meraki Karolína Schmidtová
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 ŠrobShop Alexej Behun
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 ŠrobShop Katarína Gašparíková
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 ŠrobShop Tomáš Kondás
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 ŠrobShop Adam Köröš
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 ŠrobShop Kristián Kránitz
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 COGITO Lejla Drvenica
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 COGITO Marcela Maková
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 COGITO Sára Mária Hromá
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 COGITO Veronika Tomčová
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Moxie Daniel Takáč
Krupina, Gymnázium Andreja Sládkoviča, M. R. Štefánika, 8 Eco&You Ela Kocková
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Darina Hankova
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Samuel Ivančák
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Daniel Köles
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Ema Skačanová
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Denisa Švecová
Levice, SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 LOVE Laura Bačíková
Levice, SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 LOVE Nina Gábršová
Levice, SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 LOVE Bianka Kolláriková
Levice, SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 LOVE Dominika Kuciaková
Levice, SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 LOVE Eva Lauková
Levice, SOŠPaSV, Na lúkach 18 TOP TEN Ema Demianová
Levice, Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 Estrenar Dalibor Budinský
Levice, Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 Estrenar Adrián Ferencz
Levice, Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 Estrenar Petra Hamranová
Levice, Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 Estrenar Dávid Kováč
Levice, Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 Estrenar Radka Lukačovičová
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Ľudmila Cifrová
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Bernadeta Drabiščáková
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Martin Kováľ
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Tímea Kožušková
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Katarína Šašalová
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Samuel Melich
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Dorota Prevuznaková
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Stefanika 19 Vego Emma Šubiková
Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Vinárka Alexandra Jančovičová
Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Vinárka Jakub Roman
Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Vinárka Pavol Skovajsa
Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Vinárka Filip Tušan
Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Vinárka Šimon Víglaš
Námestovo, SOŠ podnikania a služieb, Hattalova 968/33 VK Ľubica Gostíková
Námestovo, SOŠ podnikania a služieb, Hattalova 968/33 VK Zuzana Gurová
Námestovo, SOŠ podnikania a služieb, Hattalova 968/33 VK Klaudia Huráková
Námestovo, SOŠ podnikania a služieb, Hattalova 968/33 VK Miriama Jurigová
Námestovo, SOŠ podnikania a služieb, Hattalova 968/33 VK Dorota Sanyová
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 BUSINESS LADYS Megan Huráková
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Strenght of students Vanesa Bandíková
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Strenght of students Nikola Jadroňová
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Strenght of students Dáša Pardelová
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Strenght of students Mária Stahoňová
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Strenght of students Sára Zemančíková
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 HealthPromo Sabína Gurková
Nitra, Obchodná  akadémia, Bolečkova 2 D3 Adriana Bahúlová
Nitra, Obchodná  akadémia, Bolečkova 2 D3 Dalibor Debnár
Nitra, Obchodná  akadémia, Bolečkova 2 D3 Simona Ďuricová
Nitra, Obchodná  akadémia, Bolečkova 2 D3 Radovan Nagy
Nitra, Obchodná  akadémia, Bolečkova 2 D3 Matej Polák
Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Mindpeace Marija Ana Kukučka
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Sweet kiss Kristína Balážová
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Sweet kiss Dominika Píteková
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Haviarnička Barbora Klčovská
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonina Baťu, Námestie SNP 14 Foren Jakub Ball
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonina Baťu, Námestie SNP 14 Foren Patrícia Fodorová
Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 Kenntrip Samuel Čík
Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2 - Erik Marták
Prievidza, Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16 Copy4You Filip Bakoš
Prievidza, Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16 Copy4You Tamara Petrisková
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 GoGreen Kristína Beláková
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 GoGreen Ema Mokrášová
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 GoGreen Martina Satinová
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 GoGreen Viktória Vážanová
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 GoGreen Rebeka Želiezková
Senec, Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69 - Peter Gavora
Senec, Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69 - Patrik Miček
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Ž. A. B. A. Monika Hričovská
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Ž. A. B. A. Veronika Koláriková
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Ž. A. B. A. Dominika Perinová
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Ž. A. B. A. Damián Tengeri
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Ž. A. B. A. Lara Vajdíková
Skalica, Stredná odborná škola strojnícka, Pplk Plujsťa 29 IVM Design Jakub Ladovič
Skalica, Stredná odborná škola strojnícka, Pplk Plujsťa 29 IVM Design Daniel Michálik
Skalica, Stredná odborná škola strojnícka, Pplk Plujsťa 29 IVM Design Jakub Vanek
Skalica, Stredná odborná škola strojnícka, Pplk Plujsťa 29 IVM Design Ľubomír Žúrek
Snina, Stredná Priemyselná Škola, Partizánska 1059/23 VIRIDIS Kenneth Cole Minďár
Snina, Stredná Priemyselná Škola, Partizánska 1059/23 VIRIDIS Miroslav Fesič
Snina, Stredná Priemyselná Škola, Partizánska 1059/23 VIRIDIS Adam Glogovský
Snina, Stredná Priemyselná Škola, Partizánska 1059/23 VIRIDIS Gabriela Stanková
Snina, Stredná Priemyselná Škola, Partizánska 1059/23 VIRIDIS Zuzana Tindulová
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Bianka Becková
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Natália Slivenská
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Emma Sokolovská
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Tímea Šimkovičová
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Diana Valigurová
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Fragment Diana Dorčáková
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Fragment Natália Királyová
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Fragment Liliana Kurtíková
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Fragment Viktória Opalková
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Fragment Henrieta Vengrínová
Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609 Náramkáreň Veronika Lipárová
Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609 Náramkáreň Romana Vojtelová
Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 24 AVATAR Denis Miklovič
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 remSin Barbora Bačinská
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Yummy point Eva Erdélyiová
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Yummy point Sára Košútová
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Yummy point Nina Lončíková
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Yummy point Petra Palárcová
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Yummy point Sofia Zavadilová