Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Simulovaný obchodný register

Obchodný register JA Firiem v školskom roku 2019/2020

JA Firmy sú zoradené podľa čísla zmluvy o združení.

(Posledná aktualizácia 17.9.2019 10:43.)

Škola  Učiteľ/ka JA Firma Zmluva o združení  Dátum registrácie zmluvy o  združení Dátum registrácie do OR  Dátum výmazu z OR
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Ing. Martin Pagáč     001/2019-2020 03.09.2019    
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Ing. Kvetoslava Danková   diff 002/2019-2020 03.09.2019    
Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23 Ing. Zuzana Kudláčová     003/2019-2020 04.09.2019    
Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Ing. Martina Čelková     004/2019-2020 04.09.2019    
Komárno, Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Budovateľská 32 Ing. Zuzana Varga Podleiszek   Tasty 005/2019-2020 04.09.2019    
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Erika Šušková     006/2019-2020 05.09.2019    
Banská Bystrica, Spojená škola, Školská 7 Ing. Zdenka Valová   FOCUS 007/2019-2020 06.09.2019    
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 Ing. Marcela Tišťanová     008/2019-2020 06.09.2019    
Nitra, Súkromná stredná odborná škola Animus, Levická cesta 40 Ing. Tatiana Oravcová MBA Hami&Ani 009/2019-2020 06.09.2019    
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Ing. Mária Hauliková   REVOLUTION 010/2019-2020 06.09.2019    
Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4 Ing. Anna Kostrejová     011/2019-2020 06.09.2019    
Trenčín, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24 Ing. Janka Mandincová     012/2019-2020 09.09.2019    
Levice, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Ul. Františka Hečku 25 Ing. Eva Mizeráková   TenTis 013/2019-2020 09.09.2019    
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 Ing. Karin Chalányová   Oné 014/2019-2020 10.09.2019    
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Ing. Lenka Mikolajová     015/2019-2020 10.09.2019    
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Ing. Anna Schaleková     016/2019-2020 10.09.2019    
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Ing. Michal Jančo   OKTIS 017/2019-2020 10.09.2019    
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Ing. Michaela Grofová   M-SHIRT 018/2019-2020 10.09.2019    
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Mgr. Denisa Abafiová   TULIFOOD 019/2019-2020 10.09.2019    
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 Ing. Jana Čechovičová   Sompresso 020/2019-2020 11.09.2019    
Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Ing. Lýdia Juricová     021/2019-2020 11.09.2019    
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 Mgr. Soňa Šuhajová     022/2019-2020 11.09.2019    
Ružomberok, Spojená škola, Scota Viatora 8 Ing. Katarína Buknová   MONOPOL 023/2019-2020 11.09.2019    
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Ing. Eva Turzová   Falcon Tours 024/2019-2020 11.09.2019    
Levice, SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 Ing. Anna Fraschová   TROFI 025/2019-2020 11.09.2019    
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Ing. Darina Krónerová   CK New Galaxy 026/2019-2020 11.09.2019    
Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Ing. Zdenka Kožlejová     027/2019-2020 11.09.2019    
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Ing. Jozefína Bánovská     028/2019-2020 12.09.2019    
Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 3425/18 Ing. Beáta Andrášová     029/2019-2020 12.09.2019    
Nové Zámky, SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 Ing. Henrieta Takácsová   Global Threats 030/2019-2020 12.09.2019    
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Mgr. Anna Bránická   DAISY 031/2019-2020 13.09.2019    
Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Ing. Ida Matuškovičová   Vinárka 032/2019-2020 13.09.2019    
Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 Ing. Renáta Trnovcová     033/2019-2020 13.09.2019    
Bratislava, Gymnázium, Pankúchova 6 Ing. Jana Krajčírová   Ambica 034/2019-2020 13.09.2019    
Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 Ing. Martina Ančicová     035/2019-2020 13.09.2019    
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Ing. Erika Senková     036/2019-2020 13.09.2019    
Vrbové, Gymnázium JB Magina Vrbové, Benovského 358/100 Mgr. Zuzana Motyčková   TuZec 037/2019-2020 13.09.2019    
Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2 Ing. Beata Ďuračková     038/2019-2020 17.09.2019    
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Ing. Dagmar Grancová   B&G 039/2019-2020 17.09.2019    
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Ing. Iveta Aschenbrierová   Greeny 040/2019-2020 17.09.2019    
Námestovo, Súkromná Spojená škola EDUCO, Slanická osada Ing. Mária Košútová   EKOlogicky 041/2019-2020 17.09.2019