Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Simulovaný obchodný register

Obchodný register JA Firiem v školskom roku 2019/2020

JA Firmy sú zoradené abecedne podľa mesta a názvu školy.

(Posledná aktualizácia 4.11.2019 13:15.)

Škola  Učiteľ/ka JA Firma Zmluva o združení  Dátum registrácie zmluvy o  združení Dátum registrácie do OR  Dátum výmazu z OR
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Ing. Lenka Mikolajová   TIME OUT 015/2019-2020 10.09.2019 04.11.2019  
Banská Bystrica, Spojená škola, Školská 7 Ing. Zdenka Valová   FOCUS 007/2019-2020 06.09.2019 22.10.2019  
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80 Ing. Soňa Jonaštíková   CJO 070/2019-2020 30.09.2019    
Banská Štiavnica, SOŠ služieb a lesníctva, Kolpašská 9 Ing. Renáta Krištoffová   ACE 110/2019-2020 14.10.2019    
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Ing. Martin Pagáč   0 001/2019-2020 03.09.2019    
Bratislava, Galileo school, Dudvázska 6 Mgr. Roman Mikuš   Galicorp 045/2019-2020 18.09.2019 18.10.2019  
Bratislava, Gymnázium, Pankúchova 6 Ing. Jana Krajčírová   Ambica 034/2019-2020 13.09.2019    
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 805/3 Ing. Adriana Jurášková   eNature 055/2019-2020 24.09.2019    
Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Ing. Jana Hartonová   0 094/2019-2020 09.10.2019    
Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Ing. Agáta Danielovičová   M.A.D. 068/2019-2020 30.09.2019    
Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Ing. Júlia Fekiačová   vnímaj 072/2019-2020 01.10.2019    
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 Mgr. Miroslava Verešvárska   EVENT 046/2019-2020 20.09.2019    
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 Mgr. Miroslava Verešvárska   Second Chance 086/2019-2020 03.10.2019    
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 RNDr. Magdaléna Hessková   VIA RELIGIA 083/2019-2020 03.10.2019 25.10.2019  
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Ing. Mariana Veličová   Halo-Ware 051/2019-2020 23.09.2019    
Bratislava, Súkromná stredná športová škola, M. C. Sklodowskej 1 Mgr. Kristína Valášková   0 117/2019-2020 17.10.2019    
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 Ing. Margita Bitterová   DunaStar 081/2019-2020 03.10.2019    
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Ing. Iveta Aschenbrierová   Greeny 040/2019-2020 17.09.2019    
Čadca, Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701 Ing. Erika Padychová   Chameleón 053/2019-2020 24.09.2019 15.11.2019  
Čadca, Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701 Ing. Erika Padychová   PABLO 042/2019-2020 17.09.2019 12.11.2019  
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Mgr. Adriana Vančová   cho.company 047/2019-2020 20.09.2019 03.11.2019  
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Ing. Michal Jančo   OKTIS 017/2019-2020 10.09.2019 17.10.2019  
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Ing. Darina Krónerová   BALI-check 075/2019-2020 03.10.2019    
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Ing. Darina Krónerová   CK New Galaxy 026/2019-2020 11.09.2019    
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Ing. Eva Turzová   Falcon Tours 024/2019-2020 11.09.2019    
Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 PhDr. Blažena Hrušková   CaS 098/2019-2020 09.10.2019    
Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Mgr. Katarína Mičová   Art.JTB DiamonD 111/2019-2020 15.10.2019    
Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Mgr. Katarína Mičová   ORBIS 116/2019-2020 17.10.2019    
Holíč, Stredná odborná škola, Námestie sv. Martina 5 Ing. Petra Liščáková   K.O.R.K. 092/2019-2020 09.10.2019    
Komárno, Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Budovateľská 32 Ing. Zuzana Varga Podleiszek   Tasty 005/2019-2020 04.09.2019    
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Ing. Ľudmila Olšinárová   MERAKI 095/2019-2020 09.10.2019 08.11.2019  
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Ing. Kvetoslava Danková   diff 002/2019-2020 03.09.2019 14.10.2019  
Košice, Gymnázium, Alejová 1 Mgr. Zuzana Dolhyová   Fujara 091/2019-2020 04.10.2019    
Košice, Gymnázium, Alejová 1 Mgr. Zuzana Dolhyová   Gale 085/2019-2020 03.10.2019    
Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7   Júlia Lukáčová   0 093/2019-2020 09.10.2019    
Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 Ing. Albín Sakal   0 106/2019-2020 14.10.2019    
Košice, Gymnázium, Poštová 9 Mgr. Eva Wolfová PhD. 0 101/2019-2020 10.10.2019    
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Mgr. Ingrid Melichová   Commuto 087/2019-2020 04.10.2019    
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Mgr. Jana Vodarčíková   Next-Gen 079/2019-2020 03.10.2019    
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Ing. Mária Kovaříková   LE:AP 060/2019-2020 27.09.2019    
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Ing. Dagmar Grancová   B&G 039/2019-2020 17.09.2019 14.10.2019  
Košice, SSOŠE Tercium, Palackého 14 Ing Katarína Šeböková   Darling Company 099/2019-2020 10.10.2019    
Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Ing. Eva Bérešová   Little treats 100/2019-2020 10.10.2019    
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Ing. Mária Hauliková   REVOLUTION 010/2019-2020 06.09.2019 14.11.2019  
Levice, SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 Ing. Anna Fraschová   TROFI 025/2019-2020 11.09.2019 17.10.2019  
Levice, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Ul. Františka Hečku 25 Ing. Eva Mizeráková   TenTis 013/2019-2020 09.09.2019    
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 Mgr. Soňa Šuhajová   YOUTH 022/2019-2020 11.09.2019 09.10.2019  
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefánika 19 Ing. Dana Bednárová   SPEG 090/2019-2020 04.10.2019    
Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Ing. Lýdia Juricová   0 021/2019-2020 11.09.2019    
Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Mgr. Tomáš Palovčák   GF 073/2019-2020 01.10.2019    
Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Ing. Jana Bodnárová   MOOD 112/2019-2020 15.10.2019    
Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4 Ing. Anna Kostrejová   0 011/2019-2020 06.09.2019    
Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 Ing. Jozefína Javorská   KOZFI 105/2019-2020 14.10.2019    
Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Ing. Ida Matuškovičová   Vinárka 032/2019-2020 13.09.2019    
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Erika Šušková   0 006/2019-2020 05.09.2019    
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Iveta Bodnárová   EkoGLORY 050/2019-2020 20.09.2019 14.11.2019  
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Mgr. Anna Bránická   DAISY 031/2019-2020 13.09.2019 06.11.2019  
Námestovo, Súkromná Spojená škola EDUCO, Slanická osada Ing. Mária Košútová   EKOlogicky 041/2019-2020 17.09.2019 05.11.2019  
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Ing. Jozefína Bánovská   Something unique 028/2019-2020 12.09.2019    
Nitra, Súkromná spojená škola, elokované pracovisko Nitra, Štúrova 22 Ing. Monika Laurová   B-BRAIN 058/2019-2020 27.09.2019    
Nitra, Súkromná stredná odborná škola Animus, Levická cesta 40 Ing. Tatiana Oravcová MBA Hami&Ani 009/2019-2020 06.09.2019 04.10.2019  
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Ing. Dana Hradileková   Sqello 077/2019-2020 03.10.2019 03.11.2019  
Nové Zámky, SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 Ing. Henrieta Takácsová   Global Threats 030/2019-2020 12.09.2019 05.11.2019  
Nové Zámky, Stredná odborná škola stavebná - ÉSzKI, Nitrianska cesta 61 Ing. Mgr. Gabriela Rogozánová   Biznis 065/2019-2020 27.09.2019 14.11.2019  
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Ing. Fatima Blažeková   APOGEE 097/2019-2020 09.10.2019    
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Ing. Ingrid Rigáňová   Bontelly 102/2019-2020 10.10.2019    
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Ing. Zuzana Foltánová   Luckine palacinky 104/2019-2020 10.10.2019    
Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 Ing. Martina Ančicová   0 035/2019-2020 13.09.2019    
Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2 Ing. Beata Ďuračková   AJETO 038/2019-2020 17.09.2019 04.11.2019  
Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Ing. Monika Mašlonková   F . R . I . E . N . D . S 063/2019-2020 27.09.2019 30.10.2019  
Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Ing. Tatiana Hadbavná   JUST DO EAT 054/2019-2020 24.09.2019 04.11.2019  
Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Ing. Monika Mašlonková   Špajza 044/2019-2020 18.09.2019 25.10.2019  
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Ing. Anna Schaleková   SAmnage 016/2019-2020 10.09.2019 10.10.2019  
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812 Ing. Jana Marcinová   NOBISS 062/2019-2020 27.09.2019 25.10.2019  
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 RNDr. Silvia Závadská   0 076/2019-2020 03.10.2019    
Považská Bystrica, Obchodná akadémia, Jesenského 259/6 Ing. Miriam Lidajová   UPE 074/2019-2020 01.10.2019    
Prešov, Evanjelická spojená škola, org.zl. Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3 Mgr. Jana Gregová   0 113/2019-2020 15.10.2019    
Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 RNDr. Zuzana Mackovjaková   Mudrooňka 108/2019-2020 14.10.2019 25.10.2019  
Prešov, Gymnázium, Konštantínova 2 Mgr. Vladimír Salák   Gymcorp 078/2019-2020 03.10.2019    
Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Ing. Miroslav Vrabeľ MBA ELYGROUP 049/2019-2020 20.09.2019    
Prievidza, Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16 Ing. Marcela Škopcová   Copy4U 069/2019-2020 30.09.2019 09.10.2019  
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 Ing. Marcela Tišťanová   Glory 008/2019-2020 06.09.2019 08.11.2019  
Rimavská Sobota, Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akadémia, Mikszátha 1 Ing. Andrea Suchánková   PRIME 109/2019-2020 14.10.2019    
Ružomberok, Spojená škola, Scota Viatora 8 Ing. Katarína Buknová   MONOPOL 023/2019-2020 11.09.2019 22.10.2019  
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Mgr. Alena Balúchová   0 107/2019-2020 14.10.2019    
Senica, Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380 Ing. Katarína Kromerinská   Do it yourself 088/2019-2020 04.10.2019    
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119 Mgr Ľubica Štefáková   Juvenis 115/2019-2020 15.10.2019    
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Ing. Jana Mlynárová   FANIA 059/2019-2020 27.09.2019    
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059 Ing. Anna Buchlaková   Pemakuka 048/2019-2020 20.09.2019    
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 Mgr. Alica Vitková   CITIZENS 103/2019-2020 11.10.2019    
Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 Mgr. Michal Libič   PECKA 118/2019-2020 18.10.2019    
Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Ing. Zdenka Kožlejová   0 027/2019-2020 11.09.2019    
SVIT, Stredná odborná škola polytechnická J.A.Baťu, Štefánikova 39 PhDr. Iveta Hájovská   HEALTH 067/2019-2020 27.09.2019    
Šahy, Gymnázium, Mládežnícka 22 RNDr. Alena Korcsoková   PAPA 089/2019-2020 04.10.2019 25.10.2019  
Štúrovo, Súkromná spojená škola, Sv.Štefana 36 Ing. Tünde Molnárová   Eco-Bio-Team 066/2019-2020 27.09.2019 24.10.2019  
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Ing. Ladislav Čajko   TARGET 052/2019-2020 23.09.2019 25.10.2019  
Tisovec, Stredná odborná škola, Jesenského 903 Ing. Iveta Ganajová   LET'S GO 057/2019-2020 27.09.2019 14.11.2019  
Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609 Ing. Mária Urminská   Sweet Dreams 114/2019-2020 15.10.2019    
Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 3425/18 Ing. Beáta Andrášová   Smell of Home 029/2019-2020 12.09.2019 12.11.2019  
Trenčín, Dopravná akadémia, Školská 66 Ing. Miroslava Palovičová   Dopravná 119/2019-2020 18.10.2019    
Trenčín, Gymnázium Ľ. Štúra, 1.mája 2 Ing. Mária Tinková   GYMIND 080/2019-2020 03.10.2019 15.11.2019  
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Ing. Erika Senková   0 036/2019-2020 13.09.2019    
Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 Mgr. Katarína Šašinková   P5 071/2019-2020 01.10.2019 04.11.2019  
Trenčín, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24 Ing. Janka Mandincová   OPenMind 012/2019-2020 09.09.2019    
Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23 Ing. Zuzana Kudláčová   0 003/2019-2020 04.09.2019    
Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23 Ing. Lucia Duranová   0 096/2019-2020 09.10.2019    
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 Ing. Karin Chalányová   Oné 014/2019-2020 10.09.2019 22.10.2019  
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 Ing. Jana Čechovičová   Sompresso 020/2019-2020 11.09.2019 10.10.2019  
Trstená, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278 Mgr. Boris Matušek   0 056/2019-2020 24.09.2019    
Tvrdošín, Spojená škola, Medvedzie 133/1 Ing. Eva Šurinová   LYTECH 084/2019-2020 03.10.2019    
Vrbové, Gymnázium JB Magina Vrbové, Benovského 358/100 Mgr. Zuzana Motyčková   TuZec 037/2019-2020 13.09.2019 22.10.2019  
Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Mgr. Valentína Kaljužna   CORE 082/2019-2020 03.10.2019    
Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 Ing. Renáta Trnovcová   0 033/2019-2020 13.09.2019    
Žilina, Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3 Ing. Veronika Paurová   GBUCKS 064/2019-2020 27.09.2019 03.11.2019  
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Ing. Michaela Grofová   M-SHIRT 018/2019-2020 10.09.2019    
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Mgr. Denisa Abafiová   TULIFOOD 019/2019-2020 10.09.2019    
Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Ing. Martina Čelková   0 004/2019-2020 04.09.2019    
Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82 Ing. Miroslava Mičurová   KAMTour 043/2019-2020 18.09.2019 11.11.2019  
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Ing. Emília Korenčiaková   MIX 061/2019-2020 27.09.2019 09.10.2019