Aplikovaná ekonómia
2023/2024
Ideathon s Carmeuse| 14. november 2023 | Košice | ||
---|---|---|
1. miesto tim č. 4 |
Daniela Ložináková | Bardejov, Stredná odborná škola ekonomiky, hotelierstva a služieb Jana Andraščika, Pod Vinbargom 3 |
Matej Štefko | Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7 | |
Nina Kočišová | Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 | |
Michaela Timková | Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 | |
1. miesto tím č. 13 |
Matej Kurpáš | Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 |
Stella Hegedusová | Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29 augusta 4812 | |
Patrik Badinský | Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 | |
Veronika Androvičová | Žilina, Obchodná akadémia, Veľká okružná 32 | |
2. miesto tím č. 7 |
Sebastián Surmánek | Košice, Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50 |
Matúš Zavacký | Košice, Gymnázium, Alejová 1 | |
Svetlana Lalková | Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 | |
Radoslava Veličková | Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 | |
2. miesto tím č. 10 |
Kristína Kolárová | Košice, Evanjelické gymnázium J. A. Komenského, Škultétyho 10 |
Natália Potočňáková | Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 | |
Laura Lehončáková | Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 | |
Oliver Bromberger | Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059 | |
3. miesto tím č. 8 |
Jana Tomková | Košice, Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50 |
Šimon Zgola | Košice, Gymnázium, Alejová 1 | |
Barbora Švolíková | Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 | |
Adam Vilim | Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 | |
3. miesto tím č. 11 |
Emma Flašková | Košice, Evanjelické gymnázium J. A. Komenského, Škultétyho 10 |
Eva Pullmannová | Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 | |
Jakub Sojka | Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 | |
Emma Britanová | Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059 |
JA Citi Innovation Camp | 12. október 2023 | Bratislava | ||
---|---|---|
1. miesto | Hugo Veselý | Bratislava, Cambridge International School, Úprkova 3 |
Charlota Uhrinová | Košice, Evanjelické gymnázium J. A. Komenského, Škultétyho 10 | |
Šimon Grosman | Šurany, Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7 | |
Viktória Valkovičová | Zlaté Moravce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, SNP 5 | |
Miroslav Kmec | Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 | |
2. miesto | Sofia Šprinc | Košice, Evanjelické gymnázium J. A. Komenského, Škultétyho 10 |
Dávid Páchnik | Bratislava, Gymnázium Matky Alexie, Jesenského 4/A | |
Hana Valentovičová | Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 | |
Adriána Korbášová | Žilina, Obchodná akadémia, Veľká okružná 32 | |
Šimon Antal | Trenčín, Stredná odborná škola dopravná, Školská 66 | |
3 . miesto | Terézia Bubeníková | Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 |
Lenka Karolová | Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 | |
Sofia Sekáčová | Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 | |
Phillip Richard Eddowes Babka | Trnava, Súkromné bilingválne gymnázium BESST, Limbová 3 | |
Artem Gamolya | Bratislava, Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 7 |