Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Účastníci - Školenie manažmentu Košice

Prihlásení študenti (zoradení abecedne, podľa mesta školy):

# Škola Študent JA Firma
1 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Filip Belák Alley
2 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Milan Gajtko Alley
3 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Martin Kozák Alley
4 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Barnabáš Susztay Alley
5 Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7 Dominik Červený -
6 Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7 Barbara Gergelyová -
7 Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7 Martin Libiak -
8 Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 Tatiána Pillárová -
9 Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 Zuzana Šebová -
10 Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 Natália Toporková -
11 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Martin Albert Gbúr -
12 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Ronald Doboš -
13 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Daniela Gregušová -
14 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Peter Ridilla -
15 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Ivana Borgoňová Invicta
16 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Sára Klimentová Invicta
17 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Martin Mikloš Invicta
18 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Barbora Miľovčíková Invicta
19 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Vratislav Vavrek Invicta
20 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Dana Albertová YHTIÖ
21 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Beáta Beerová YHTIÖ
22 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Marek Maďar YHTIÖ
23 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Dominik Mulidrán YHTIÖ
24 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Viktória Tomková YHTIÖ
25 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Martin Bubelínyi Creative people
26 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Viktória Bujňáková Creative people
27 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Šimon Hudák Creative people
28 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Nora Hudíková Creative people
29 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Nina Jadrná Creative people
30 Lipany, Gymnázium, Komenského 13 Soňa Cifrová gyMind
31 Lipany, Gymnázium, Komenského 13 Marek Mikitka gyMind
32 Lipany, Gymnázium, Komenského 13 Sebastián Petrík gyMind
33 Lipany, Gymnázium, Komenského 13 Viktória Tutokyová gyMind
34 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Nikolas Hirák HAKUNA MATATA
35 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Sarah Kuipers HAKUNA MATATA
36 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Lucia Šátková HAKUNA MATATA
37 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Lea Šepeľáková HAKUNA MATATA
38 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 René Marcin UNYCO
39 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Simona Moskaľová UNYCO
40 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Natália Špinderová UNYCO
41 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Tibor Tokár UNYCO
42 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Bianka Vargová UNYCO
43 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Kristína Čačková WOOBY
44 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Michaela Gazdočková WOOBY
45 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Ján Harbuľák WOOBY
46 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Dominika Majvitorová WOOBY
47 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Bianka Preisleroá WOOBY
48 Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 Miroslava Mechírová PROFIT
49 Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 Tea Smatanová PROFIT
50 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Mária Bednárová Diamonds
51 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Peter Horník Diamonds
52 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Tobiáš Chorovský Diamonds
53 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Michal Kapral Diamonds
54 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Denisa Laššáková Diamonds
55 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Marko Kalafut Dream Food
56 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Diana Kočová Dream Food
57 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Silvester Lorko Dream Food
58 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Radoslava Novobilská Dream Food
59 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Viktória Oravcová Endemit
60 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Karolína Voláková Endemit
61 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Karolína Zavacká Endemit
62 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Nikola Zgodavová Endemit
63 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Patrik Budzák Fatcorn
64 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Jozef Holuj Fatcorn
65 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Timea Kačmaráková Fatcorn
66 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Dávid Krojer Fatcorn
67 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Dominika Liptáková Fatcorn
68 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Klaudia Štolcová Fatcorn
69 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Bohuš Tažik Fatcorn
70 Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Klaudia Antlová SUNSHINE
71 Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Beáta Chovancová SUNSHINE
72 Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Lenka Karaffová SUNSHINE
73 Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Sarah Paľuchová SUNSHINE
74 Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Júlia Pavlíková SUNSHINE
75 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Ondrej Bodnár VOBAJT
76 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Branislav Čorňák VOBAJT
77 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Daniel Marcinek VOBAJT
78 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Jakub Petro VOBAJT
79 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Viktor Tindula VOBAJT
80 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Natália Venglárová VOBAJT
81 Spišská Nová Ves, SOŠ Ekonomická, Stojan 1 Daniela Brillová 15members
82 Spišská Nová Ves, SOŠ Ekonomická, Stojan 1 Ivica Frankovičová 15members
83 Spišská Nová Ves, SOŠ Ekonomická, Stojan 1 Klaudia Repková 15members
84 Spišská Nová Ves, SOŠ Ekonomická, Stojan 1 Dominika Sitiariková 15members
85 Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 Alžbeta Belanská JAm in jar
86 Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 Natália Denemarková JAm in jar
87 Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 Zuzana Holubčíková JAm in jar
88 Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 Filip Chobor JAm in jar
89 Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Ján Gonos -
90 Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Zdenka Gulová -
91 Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Martin Chandoga -
92 Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Veronika Migová -
93 Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Natália Pichaničová -
94 Svit, SOŠP J.A.Baťu, Štefánikova 39 Viktória Imrichová KEY OF LIFE
95 Svit, SOŠP J.A.Baťu, Štefánikova 39 Lucia Komorová KEY OF LIFE
96 Svit, SOŠP J.A.Baťu, Štefánikova 39 Dominik Mýtnik KEY OF LIFE
97 Svit, SOŠP J.A.Baťu, Štefánikova 39 Zuzana Zemanová KEY OF LIFE
98 Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Diana Hanesovská STrenght
99 Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Petra Lamperová STrenght
100 Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Juraj Remeň STrenght
101 Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Barbora Smereková STrenght
102 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Simona Jankovičová FLEX
103 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Tatiana Kuncová FLEX
104 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Marcel Poľak FLEX
105 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Veronika Sinčáková FLEX
106 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Dávid Sivák FLEX