Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Účastníci - Školenie manažmentu Bratislava

Prihlásení študenti (zoradení abecedne, podľa mesta školy):

# Škola Študent JA Firma
1 Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Michal Fekete Rara Flos
2 Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Michaela Melišová Rara Flos
3 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Patrik Inczédi -
4 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Anetta Maxiánová -
5 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Dominika Cigláňová Daruj
6 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Ema Tarnovská Daruj
7 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Samuel Kratochvíl Wooden brothers
8 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Matúš Mišun Wooden brothers
9 Bratislava, SPŠE, Hálova 16 Jakub Hrdlička DOT
10 Bratislava, SPŠE, Hálova 16 František Kapsz DOT
11 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Matej Remšík ESO
12 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Barbora Tomanová ESO
13 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 1 Dominik Beluščák VISION
14 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 1 Denisa Králiková VISION
15 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Diana Pukačová DIFFERENT
16 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Viktória Štugelová DIFFERENT
17 Levice, SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 Sofia Ábelovská WAFF
18 Levice, SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 Scarlett Benická WAFF
19 Levice, SPŠSE, Františka Hečku 25 Filip Horniak Coritex
20 Levice, SPŠSE, Františka Hečku 25 Vanesa Zlatňanská Coritex
21 Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Dominik Kubica Vinárka
22 Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Lucia Šupinová Vinárka
23 Nitra, Súkromná stredná odborná škola Animus, Levická cesta 40 Kristína Dudášová Banana
24 Nitra, Súkromná stredná odborná škola Animus, Levická cesta 40 Lenka Modoryová Banana
25 Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 80 Lenka Černá AWEKO
26 Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 80 Barbora Kukučková AWEKO
27 Piešťany, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 28 Andrea Knoblochová EG
28 Piešťany, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 28 Alexandra Orviská EG
29 Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 8 Roman Kukuča HIPPO
30 Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 8 Richard Marguš HIPPO
31 Prievidza, Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16 Adriana Bachoríková Copy4You
32 Prievidza, Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16 Ema Mjartanová Copy4You
33 Senica, Stredná súkromná odborná škola podnikania, Hollého 1380 Alena Pátková Dolce Casa
34 Senica, Stredná súkromná odborná škola podnikania, Hollého 1380 Jana Sabayová Dolce Casa
35 Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609 Miroslava Babincová Foodshop
36 Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609 Ivana Pašková Foodshop
37 Trenčín, Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. Mája Veronika Kostková Millennials
38 Trenčín, Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. Mája Anna Tatiana Vancová Millennials
39 Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23 Jakub Galan GALAWAY
40 Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23 Martin Kostolanský GALAWAY