Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti, Košice

Prihlásení študenti (zoradení abecedne podľa mesta školy):

# Škola Študent JA Firma
1 Košice, Gymnázium sv. Edity Stein, Charkovská 1 Matúš Paralič Meraki
2 Košice, Gymnázium sv. Edity Stein, Charkovská 1 Katarína Kundrátová Meraki
3 Košice, Gymnázium sv. Edity Stein, Charkovská 1 Katarína Šmilňáková Meraki
4 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Maroš Korytko diff
5 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Patrícia Slivková diff
6 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Nikola Dobošová diff
7 Košice, Gymnázium Trebišovská 12, Trebišovská 12 Soňa Antošová -
8 Košice, Gymnázium Trebišovská 12, Trebišovská 12 Martin Blažek -
9 Košice, Gymnázium Trebišovská 12, Trebišovská 12 Simona Rakačová -
10 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Marko Bednárovský Fujara, JA Firma
11 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Adam Feňo Fujara, JA Firma
12 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Simona Rothmajerová Fujara, JA Firma
13 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Tomáš Feciskanin Gale, JA Firma
14 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Matúš Rácz Gale, JA Firma
15 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Erik Tomko Gale, JA Firma
16 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Lukáš Weiszer -
17 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Simona Ičová -
18 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Alex Blandón -
19 Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Barbora Hudáková Commuto, JA Firma
20 Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Matej Kukľa Commuto, JA Firma
21 Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Matúš Hadžega Commuto, JA Firma
22 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Simona Kazíková LE:AP
23 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Júlia Banduričová LE:AP
24 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Kristína Rajdošová LE:AP
25 Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Stanislav Pribula B&J, JA Firma
26 Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Barbora Tutková B&J, JA Firma
27 Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Milan Počatko B&J, JA Firma
28 Košice, Súkromná stredná odborná škola ekonomická Tercium, Palackého 14 Lukaš Prášil -
29 Košice, Súkromná stredná odborná škola ekonomickáTecium, Palackého 14 Simona Timková -
30 Košice, Súkromná stredná odborná škola ekonomickáTecium, Palackého 14 Erika Šimková -
31 Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Daniela Lukáčová -
32 Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Tímea Sutiová -
33 Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Daniela Szilagyiová -
34 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Lukáš Seňko GF
35 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Peter Sala GF
36 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Timea Hamariková GF
37 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Patrícia Slivková MOOD
38 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Tímea Mitrová MOOD
39 Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianska 2 Veronika Kukučková MOOD
40 Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce, Školská 4 Adela Čeklovská World Changers
41 Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce, Školská 4 Mária Doliničová World Changers
42 Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 Sarlota Sabolčáková KOZFI
43 Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 Sofia Silvia Jakubová KOZFI
44 Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 Vivien Bodrogiová KOZFI
45 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Simona Mižigarová JUST DO EAT
46 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Lucia Tribulová JUST DO EAT
47 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Tímea Tomášová JUST DO EAT
48 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Roman Paraňa F.R.I.E.N.D.S
49 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Emília Kundrátová F.R.I.E.N.D.S
50 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Dominik Klein F.R.I.E.N.D.S
51 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Zita Jagačová Špajza
52 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Alexandra Luptáková Špajza
53 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Amália Diňová Špajza
54 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a diizajnu, Mnoheľova 828 Viktória Hotáryová SAmanage
55 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a diizajnu, Mnoheľova 828 Viktória Szabová SAmanage
56 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a diizajnu, Mnoheľova 828 Filip Štibor SAmanage
57 Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta, 4812 Adam Dúbravec NOBISS
58 Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta, 4812 Simona Brejková NOBISS
59 Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta, 4812 Vladimíra Britaňáková NOBISS
60 Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 Anna Miščíková Mudrooňka
61 Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 Mária Stanková Mudrooňka
62 Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 Martin Sopko Mudrooňka
63 Prešov, Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24 Lívia Lengerová ELYGROUP
64 Prešov, Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24 Patrícia Kožušková ELYGROUP
65 Prešov, Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24 Viktória Zajarošová ELYGROUP
66 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Nicolas Prislubský PEMAKUKA
67 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Brian Bobela PEMAKUKA
68 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Zuzana Čuchtová PEMAKUKA
69 Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 Klaudia Jozefčáková Citizens
70 Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 Sofia Suchá Citizens
71 Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 Andrea Pavľaková Citizens
72 Svidník, Spojená škola, Centrálna 464 Pavol Fečko -
73 Svidník, Spojená škola, Centrálna 464 Viktória Ilčisková -
74 Svidník, Spojená škola, Centrálna 464 Sabína Krajkovičová -
75 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 3425/18 Martina Hlebašková Smell of Home
76 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 3425/18 Marianna Pethoová Smell of Home
77 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 3425/18 Sebastián Beňo Smell of Home
78 Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 Adam Bahelka P5
79 Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 Paulína Šutá P5
80 Trenčín, Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4 Anna Šalátová P5