Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti, Bratislava

Prihlásení študenti (zoradení abecedne podľa mesta školy):

# Škola Študent JA Firma
1 Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Tamara Uhrinová SAFELY, JA Firma
2 Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Lenka Chorvatovičová SAFELY, JA Firma
3 Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Adam Antalík SAFELY, JA Firma
4 Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Deina Mandač SAFELY, JA Firma
5 Bratislava, Galileo school, Dudvažska 6 Martin Šucháň Galicorp
6 Bratislava, Galileo school, Dudvažska 6 Martyna Koczotowska Galicorp
7 Bratislava, Galileo school, Dudvažska 6 Rihards Lencevičs Galicorp
8 Bratislava, Gymnázium, Pankúchova 6 Mathias Machotka Ambica, JA Firma
9 Bratislava, Gymnázium, Pankúchova 6 Lenka Lisá Ambica, JA Firma
10 Bratislava, Gymnázium, Pankúchova 6 Ema Bobková Ambica, JA Firma
11 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Martin Wurelly M. A. D.
12 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Patrik Mikláš M. A. D.
13 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Dominik Mikuš M. A. D.
14 Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Michal Bokor Halo-Ware
15 Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Patrik Procházka Halo-Ware
16 Bratislava, ZŠ a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským, Dunajská 13 Tomáš Zeman DunaStar JA Firma
17 Bratislava, ZŠ a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským, Dunajská 13 Emese Erdélyi DunaStar JA Firma
18 Bratislava, ZŠ a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským, Dunajská 13 Eszter Kasnyík DunaStar JA Firma
19 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Adam Mihál Revolution
20 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Sára Caroline Kurecová Revolution
21 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Sabina Némethová Revolution
22 Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefánika 19 Tomáš Kubik SPEG
23 Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefánika 19 Jakub Páleš SPEG
24 Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefánika 19 Anna Hroboňová SPEG
25 Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Denis Aitner Something unique
26 Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Alexandra Borbélyová Something unique
27 Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Nina Martišková Something unique
28 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Anna-Marie Navrátilová APOGEE
29 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Dominik Kuczman APOGEE
30 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Linda Szabová APOGEE
31 Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 Hanka Divišová -
32 Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 Natália Zápražná -
33 Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 Caroline Žáčiková -
34 Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 Katarína Budayová -
35 Považská Bystrica, Gymnázium Považská Bystrica, Školská 234/8 Martina Gazdíková -
36 Považská Bystrica, Gymnázium Považská Bystrica, Školská 234/8 Nina Ceconíková -
37 Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Nina Hečková -
38 Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Matej Baier -
39 Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Thao Khong -
40 Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Samuel Bležák -
Náhradníci
Škola Študent JA Firma
Považská Bystrica, Gymnázium Považská Bystrica, Školská 234/8 Vladimír Omelka -
Považská Bystrica, Gymnázium Považská Bystrica, Školská 234/8 Adam Zlocha -
Považská Bystrica, Gymnázium Považská Bystrica, Školská 234/8 Juraj Hašta -
Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 Juraj Polák -
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Diana Galambosová -
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Jozef Hrčka SAFELY, JA Firma
Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Dominik Lalinský M. A. D.
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Dávid Fabo APOGEE
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Dominika Struhárová APOGEE
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefánika 19 Jakub Morgoš SPEG
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefánika 19 Viliam Kováč SPEG