Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti, Banská Bystrica

Prihlásení študenti (zoradení abecedne podľa mesta školy):

# Škola Študent JA Firma
1 Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Ema Kováčová TIME OUT, JA Firma
2 Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Vanda Žabková TIME OUT, JA Firma
3 Banská Štiavnica, Stredná odborná škola služieb a lesníctva, Kolpašská 9 Tamara Marunčiaková  -, JA Firma
4 Banská Štiavnica, Stredná odborná škola služieb a lesníctva, Kolpašská 9 Vivien Urbánová  -, JA Firma
5 Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Natália Motyčková Greeny, JA Firma
6 Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Jakub Hudec Greeny, JA Firma
7 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Robert Marček OKTIS, JA Firma
8 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Frederika Florešová OKTIS, JA Firma
9 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Zuzana Juliana Kurincová BALI-check, JA Firma
10 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Vanessa Žillová BALI-check, JA Firma
11 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Ivana Tisajová BALI-check, JA Firma
12 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Adrián Bača CK New Galaxy, JA Firma
13 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Andrej Szalontai CK New Galaxy, JA Firma
14 Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 Zdenka Slatinská CaS, JA Firma
15 Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 Viktória Lásková CaS, JA Firma
16 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Alena Laukóová Revolution, JA Firma
17 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Matúš Bagala Revolution, JA Firma
18 Levice, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Františka Hečku 25 Ľubica Pinková TenTis, JA Firma
19 Levice, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Františka Hečku 25 Dominik Špaňo TenTis, JA Firma
20 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Samuel Piliar OAInvest, JA Firma
21 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Lea Karolčíková OAInvest, JA Firma
22 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Katarína Šimurdiaková DAISY, JA Firma
23 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Barbora Baculáková Golden Time, JA Firma
24 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Martina Horňáková Golden Time, JA Firma
25 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Stanislava Gavroňová EkoGLORY, JA Firma
26 Námestovo, Súkromná spojená škola EDUCO, Slanická osada 2178 Nikola Nejedlíková EKOlogicky, JA Firma
27 Námestovo, Súkromná spojená škola EDUCO, Slanická osada 2178 Vanesa Kabáčová EKOlogicky, JA Firma
28 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Viktória Matejová  -, JA Firma
29 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Simona Preťová  -, JA Firma
30 Rimavská Sobota, Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akademia, K. Mikszátha 1 Viktória Kocková  -, JA Firma
31 Rimavská Sobota, Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akademia, K. Mikszátha 1 Veronika Holá  -, JA Firma
32 Šahy, Gymnázium, Mládežnícka 22 Štefan Šomlo PAPA, JA Firma
33 Šahy, Gymnázium, Mládežnícka 22 Richard Máťáš PAPA, JA Firma
34 Štúrovo, Súkromná spojená škola, Sv. Štefana 36 Leonard Demendi Eco-Bio-Team, JA Firma
35 Štúrovo, Súkromná spojená škola, Sv. Štefana 36 Orsolya Triebová Eco-Bio-Team, JA Firma
36 Tisovec, Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836 Zuzana Genigová Target, JA Firma
37 Tisovec, Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836 Marianna Dobisová Target, JA Firma
38 Tisovec, Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836 Patrik Filipiak Target, JA Firma
39 Trstená, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278 Róbert Števuliak  -, JA Firma
40 Trstená, Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278 Patrik Kočan  -, JA Firma
41 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Peter Dudáš CORE, JA Firma
42 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Marián Tancoš CORE, JA Firma
43 Žilina, Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3 Marek Miklúš GBUCKS, JA Firma
44 Žilina, Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3 Samuel Sakala GBUCKS, JA Firma
45 Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Lenka Dorínska M-Shirt, JA Firma
46 Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Katarína Hlavatá M-Shirt, JA Firma
47 Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Juraj Paršo TULI-FOOD, JA Firma
48 Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Simona Nemcová TULI-FOOD, JA Firma
49 Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Alexandra Kerecmanová MIX, JA Firma
50 Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Sára Krištofíková MIX, JA Firma