Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti

na Mediálny tréning

online cez MS Teams | 24. november 2021 (streda) | 9:30 - 11:30 

(zoradení abecedne podľa školy)

Škola Firma Študent
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 - Martin Cerovský
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 - Simona Ďurfinová
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 - Andrea Mazúchová
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Mydlový raj Martin Fraňo
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Mydlový raj Viktória Masárová
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Mydlový raj Laura Mydlárová
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 CME Martin Dóra
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 CME Lara Dubová
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 CME Diana Malovcová
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 CME Matej Príbelský
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 CME Diana Soboličová
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 Seven Bees Viktiória Beňová
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 Seven Bees Sabína Jankulová
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 Seven Bees Daniela Kniesova
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 Seven Bees Patrik Knirsch
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7 Seven Bees Vanesa Kováčová
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Adriana Botlíková
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Vera Neuschlová
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Nikola Pelikánová
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Liliana Slezáková
Bratislava, Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 CESTKO Alex Záhorec
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Lenka Blahová
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Matúš Duraj
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Adrián Ilovičný
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Maximilián Kompas
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Ján Michal Bzdušek
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Dániel Básti
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Koloman Bertók
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Réka György
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Orsolya Rákász
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 DunaStar Tünde Takács
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 WE ARE THE FUTURE Diana Didiová
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 WE ARE THE FUTURE Natália Hrubošová
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 WE ARE THE FUTURE Monika Mikušová
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 WE ARE THE FUTURE Simona Mikušová
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 WE ARE THE FUTURE Katarína Tabaková
Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7 OBC Matej Javnický
Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7 OBC Viktória Švecová
Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7 OBC Johanna Tilešová
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Moxie Daniel Takáč
Krupina, Gymnázium Andreja Sládkoviča, Štefánikova Eco & You Patrik Frčka
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Romana Cintulová
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Zuzana Gatialová
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Ján Majetič
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Ema Šebova
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 WSUP Johanna Tóbiašová
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Samuel Melich
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Dorota Prevuznaková
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Viktória Staroňová
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Stefanika 19 Vego Elizabeth Kuruczová
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Stefanika 19 Vego Ján Redecha
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Stefanika 19 Vego Aneta Sumková
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Stefanika 19 Vego Alica Šotová
Michalovce, Gymnázium, Ľ. Štúra 26 Bufet EFKO Anna Baňasová
Michalovce, Gymnázium, Ľ. Štúra 26 Bufet EFKO Šimon Čermak
Michalovce, Gymnázium, Ľ. Štúra 26 Bufet EFKO Veronika Jurová
Michalovce, Gymnázium, Ľ. Štúra 26 Bufet EFKO Ethan Uguen
Michalovce, Gymnázium, Ľ. Štúra 26 Bufet EFKO Diana Valiová
Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 D3 Simona Ďuricová
Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 D3 Vitória Gálová
Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 D3 Natália Jasníková
Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 D3 Júlia Kluková
Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 D3 Kristína Zvalová
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Sweet kiss Rebeka Gajdošíková
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Sweet kiss Vanesa Gužalová
Nitra, Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4 Sweet kiss Bianka Lacková
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Haviarnička Janka Čičová
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Haviarnička Patrik Roháček
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonina Baťu, Námestie SNP 14 Foren Šimon Blažek
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonina Baťu, Námestie SNP 14 Foren Eliška Jakabová
Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 kenntrip Adam Bäuml
Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 grajko Alex Duleba
Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 grajko Soňa Horňaková
Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 grajko Maroš Hrbatý
Senec, Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69 - Adam Hajtmaník
Senec, Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69 - Adam Holek
Senec, Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69 - Alexandra Makarová
Senec, Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69 - Viktória Valachová
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059 VIRIDIS Miroslav Fesič
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059 VIRIDIS Adam Glogovský
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059 VIRIDIS Kenneth Mindar
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059 VIRIDIS Gabriela Stanková
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059 VIRIDIS Zuzana Tindulová
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Bianka Becková
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Natália Slivenská
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Emma Sokolovská
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Tímea Šimkovičová
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 EKOHAND Diana Valigurová
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského Fragment Henrieta Vengrinová
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského Fragment Dominika Jágerská
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského Fragment Max Törköly
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského Fragment Johana Šuhajová
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského Fragment Julie Šoucová
Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka1609 Náramkáreň Barbara Kovačiková
Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka1609 Náramkáreň Veronika Lipárová
Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka1609 Náramkáreň Erika Skoupá
Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka1609 Náramkáreň Romana Vojtelová
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 reMsin Lukáš Podhorec
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Yummy point Nina Dolinayová
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Yummy point Samuel Kanderka
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Yummy point Petra Palárcová