Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti

International Innovation Camp - online - 10. november 2021

Zaradení študenti

Je potrebné, aby všetci študenti (vrátane náhradníkov) poslali súhlasy so spracovaním údajov (.pdf| .docx) na adresu firma@jaslovensko.sk.

Škola Tím Študent/ka
Košice, Gymnazium, Poštová 9 postovaci Tomáš Čurila
Košice, Gymnazium, Poštová 9 postovaci Hana Hvozdíková
Košice, Gymnazium, Poštová 9 postovaci Tomáš Kolibár
Košice, Gymnazium, Poštová 9 postovaci Ema Kožejová
Košice, Gymnazium, Poštová 9 postovaci Nina Porubänová
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Šrobárčania Katarína Gašparíková
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Šrobárčania Kristína Koščíková
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Šrobárčania Zuzana Grapová
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Šrobárčania Matej Maňkoš
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Šrobárčania Lucia Demeterová
Košice, Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50 Eco Dynamite Barbora Dziaková
Košice, Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50 Eco Dynamite Eliška Ester Traverso
Košice, Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50 Eco Dynamite Vladimíra Hudová
Košice, Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50 Eco Dynamite Kiara Koščová
Košice, Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50 Eco Dynamite Andrea Tkáčová
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 BE FREE Emma Borisová
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 BE FREE Simona Marschalová
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 BE FREE Nina Matulová
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 BE FREE Gabriela Nováková
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 BE FREE Natália Vencelová
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Ľudmila Cifrová
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Bernadeta Drabiščáková
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Ľubomír Genčúr
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Martin Kovaľ
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Veronika Mišenková
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Erik Koky
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Lýdia Lepišová
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Samuel Melich
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Dorota Prevuzňáková
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Lenka Urbanovičová
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 STAVBÁRI Martin Blahut
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 STAVBÁRI Gregor Galata
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 STAVBÁRI Viliam Marfiak
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 STAVBÁRI Peter Neupauer
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 STAVBÁRI Tomáš Strojný
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812 SSOSťací Michaela Harabinová
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812 SSOSťací Miriam Rindošová
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812 SSOSťací Viktória Říhová
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812 SSOSťací Ema Semanová
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812 SSOSťací Helena Teplicová
Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 STREMN Timea Kandraková
Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 STREMN Šimon Petrík
Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 STREMN Sarah Petra Popovičová
Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 STREMN Slavomír Seman
Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 STREMN Rastislav Štunda
Veľký Krtíš, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21 Malé radosti Bianka Čemanová
Veľký Krtíš, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21 Malé radosti Filip Viliam Černík
Veľký Krtíš, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21 Malé radosti Dorota Filkusová
Veľký Krtíš, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21 Malé radosti Ivana Sokolová
Veľký Krtíš, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21 Malé radosti Kristián Vámoš
Náhradníci zo zaradených škôl
Škola celá Tím Meno celé                   
Košice, Gymnazium, Poštová 9 postovaci Adam Bednar
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 BE FREE Matej Hirváth
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 GAPE Gregor Frajšták
Liptovský Mikuláš, Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804 groweco Viktória Staroňová
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 STAVBÁRI Daniel Ďurica
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812 SSOSťací Gabriela Špaková
Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 STREMN Jozef Jenčo
Sečovce, Spojená škola, Kollárova 17 STREMN Norbert Matta
Veľký Krtíš, Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21 Malé radosti Peter Choboda
Ďalší náhradníci v poradí podľa času odoslania prihlášky
Škola Tím Študent/ka
Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Near2You Barbora Palušková
Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Near2You Patrícia Husárová
Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Near2You Lea Najnerová
Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Near2You Denisa Péliová
Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Near2You Viktória Špaňová
Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Near2You Zoltán Didi
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 Splash Andrea Svitková
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 Splash Rebeka Dudoňová
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 Splash Valéria Kvaššayová
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 Splash Richard Rafaj
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 Splash Joachim Čupec
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 Splash Andrej Forgács
Tvrdošín, Stredná priemyselná škola, Medvedzie 133/1 TeaIT Matej Pavlov
Tvrdošín, Stredná priemyselná škola, Medvedzie 133/1 TeaIT Daniel Klimek
Tvrdošín, Stredná priemyselná škola, Medvedzie 133/1 TeaIT Samuel Púčať
Tvrdošín, Stredná priemyselná škola, Medvedzie 133/1 TeaIT Marián Stas
Tvrdošín, Stredná priemyselná škola, Medvedzie 133/1 TeaIT Martin Kytaš
Tvrdošín, Stredná priemyselná škola, Medvedzie 133/1 TeaIT Aurel Jatyel
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Moxie Daniel Takáč
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Moxie Jana Hajduková
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Moxie Alžbeta Nosáľová
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Moxie Michaela Kováčiková
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Moxie Johanna Lörincová
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Moxie Denisa Smalecová
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 14 Foren Jakub Balla
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 14 Foren Laura Beňušková
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 14 Foren Monika Gašparíková
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 14 Foren Šimon Blažek
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 14 Foren Patrícia Fodorová
Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 14 Foren Patrik Bezák
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Adam Morvay
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Adam Belovič
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Gabriel Bartaloš
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Samuel Danter
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Ján Michal Bzdušek
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Matúš Duraj
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Codex Adrian Ilovičný
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 SmellMe Marianna Svedková
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 SmellMe Sára Pánová
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 SmellMe Peter Fico
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 SmellMe Martin Janco
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 SmellMe Michal Turňa
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 SmellMe Andrej Košút
Veľký Krtíš, Gymnázium A.H.Škultétyho, Školská 21 Malé radosti 2 Michael Kázmer
Veľký Krtíš, Gymnázium A.H.Škultétyho, Školská 21 Malé radosti 2 Martin Ivan
Veľký Krtíš, Gymnázium A.H.Škultétyho, Školská 21 Malé radosti 2 Patrik Kušpál
Veľký Krtíš, Gymnázium A.H.Škultétyho, Školská 21 Malé radosti 2 Erik Strenátka
Veľký Krtíš, Gymnázium A.H.Škultétyho, Školská 21 Malé radosti 2 Dominika Gálová
Veľký Krtíš, Gymnázium A.H.Škultétyho, Školská 21 Malé radosti 2 Viktor Filip