Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti

JA Citi International Innovation Camp - 23. október 2019

Stiahnite si pozvánku  

Škola Študent Strava Doprava
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Viktor Nagy klasická autobusom
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Kristián Lipták klasická autobusom
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Patrik Procházka klasická autobusom
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Andrej Pulc klasická autobusom
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Michal Bokor klasická autobusom
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Lukáš Gába klasická autobusom
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Janka Havranková klasická individualne
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Terézia Matejičková klasická individualne
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Dominika Begáňová bezmäsitá individualne
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Andrea Páleníková bezmäsitá individualne
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Jakub Brnák klasická individualne
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Daniel Blaško klasická individualne
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Matúš Bagala klasická individualne
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Tomáš Baláž klasická individualne
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Natália Beňová klasická individualne
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Veronika Gazdigová klasická individualne
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Vivien Komáromyová klasická individualne
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Alena Laukóová klasická individualne
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Aneta Zemanová klasická individualne
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Barbora Todorovová klasická individualne
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Gabriela Polťáková klasická individualne
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Karolína Huráková klasická individualne
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Natália Olešová bezmäsitá individualne
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33

Žaneta Zbojová

bezmäsitá individualne
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Viktória Hotáriová klasická individualne
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Viktória Szabóvá klasická individualne
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Peter Marchevka klasická individualne
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Filip Štibor klasická individualne
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Juraj Bublík klasická individualne
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Nikolas Lipták klasická individualne
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Patrik Hanzen klasická autobusom
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Matej Kočalka klasická autobusom
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Matej Kubovčák klasická autobusom
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Lenka Husárová klasická autobusom
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Ema Krutá klasická autobusom
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Matej Baier klasická autobusom
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119 Natália Vohláriková klasická autobusom
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119 Nina Mária Matulová klasická autobusom
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119 Barbora Šériková klasická autobusom
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119 Ema Uramová bezmäsitá autobusom
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119 Mária Palacková klasická autobusom
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119 Alexandra Irsakova bezmäsitá autobusom
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Tamara Dlhá klasická individualne
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Alexandra Mohammadzade klasická individualne
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Rastislav Opatovský klasická individualne
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Erik Pekarovič klasická individualne
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Sophia Stanová klasická individualne
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Alex Turovský klasická individualne

Prihlásení učitelia

Škola Učiteľ Doprava Strava
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Ing. Mariana Veličová            autobusom  
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Ing. Mária Hauliková individuálne klasická
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Erika Šušková individuálne klasická     
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Iveta Bodnárová individuálne klasická
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Ing. Anna Schaleková individuálne klasická
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Mgr. Alena Balúchová autobusom klasická
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119 Mgr. Ľubica Štefáková autobusom  
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Ing. Erika Senková individuálne klasická