Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásené školy

JA Citi International Innovation Camp 2019 - Brno

Vyžrebované školy, ktoré sa zúčastnia súťaže (žrebovanie sa uskutočnilo 1.10.2019 o 12:00 v livestreame na facebooku - zápisnica - pozvánka pre zaradené školy):

Škola Učiteľ
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Ing. Mariana Veličová
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Mgr. Adriana Vančová
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Ing. Mária Hauliková
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Erika Šušková
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828                                   Ing. Anna Schaleková          
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Mgr. Alena Balúchová
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď, Kostolná 119 Mgr. Ľubica Štefáková
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Ing. Erika Senková

Všetky prihlásené školy v poradí podľa času prihlásenia (aktualizované 1.10.2019 6:00):

Škola Učiteľ
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Ing. Erika Senková
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Ing. Anna Schaleková
Bratislava, Gymnázium, Pankúchova 6 Ing. Jana Krajčírová
Bratislava, Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií, Kadnárova 7      Mgr. Miroslava Verešvárska
Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Mgr. Alena Balúchová
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Ing. Michal Jančo
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Mgr. Adriana Vančová
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Ing. Adriana Jurášková
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Ing. Dagmar Grancová
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Ing. Mária Hauliková
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď, Kostolná 119 Mgr. Ľubica Štefáková
Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Erika Šušková
Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Ing. Ida Matuškovičová
Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Ing. Jana Hartonová
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Ing. Mariana Veličová
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Ing. Martin Pagáč
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Ing. Jana Mlynárová
Zvolen, Stredná odborná škola technická, J.Švermu 1 Mgr. Valentína Kaljužna
Holíč, Stredná odborná škola, Nám.sv. Martina 5 Mgr. Katarína Mičová