Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti, Košice

Prihlásení študenti (zoradené abecedne, podľa mesta školy):

# Škola Študent
1 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Matúš König
2 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Adam Babjak
3 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Katarína Buzogová
4 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Eva Danková
5 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Marián Koval
6 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Miroslava Liptáková
7 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Martin Penička
8 Košice, SOŠ, Učňovská 5 Vladislav Vavrák
9 Košice, SOŠ, Učňovská 5 Jakub Závada
10 Košice, SOŠ Jozefa Szakkayho - Szakkay József Szakközépiskola, Grešákova 1 Bianka Grbáliková
11 Košice, SOŠ Jozefa Szakkayho - Szakkay József Szakközépiskola, Grešákova 1 Boglárka Popovicsová
12 Košice, SPŠ elektrotechnická, Komenského 44 Adrián Kokuľa
13 Košice, SPŠ elektrotechnická, Komenského 44 Martin Kuca
14 Košice, SPŠ elektrotechnická, Komenského 44 Marcel Lukčo
15 Košice, SPŠ elektrotechnická, Komenského 44 Michal Palkov
16 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Nora Hudíková
17 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Nina Jadrná
18 Košice, SSOŠ, Bukovecká 17 Jana Košková
19 Košice, SSOŠ, Bukovecká 17 Mária Kotíková
20 Košice, SSOŠ, Bukovecká 17 Zuzana Sabolová
21 Košice, Stredná odborná škola, Ostrovského 1 Nicol Gachová
22 Košice, Stredná odborná škola, Ostrovského 1 Andrej Olexa
23 Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Nikola Farkašová
24 Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Adriána Flašíková
25 Košice, Športové gymnázium, Trieda SNP 104 Anton Gregor Grinč
26 Košice, Športové gymnázium, Trieda SNP 104 Euridika Movčanová
27 Liptovský Mikuláš, Evanjelická spojená škola, Komenského 10 Vanesa Čechová
28 Liptovský Mikuláš, Evanjelická spojená škola, Komenského 10 Sára Kozáková
29 Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4 Marián Chrobák
30 Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4 Jaroslav Kontra
31 Prešov, Hotelová akadémia, Baštová 32 Katarína Balogovå
32 Prešov, Hotelová akadémia, Baštová 32 Eliška Buková
33 Prešov, Stredná zdravotnícka škola sv. Bazila Veľkého, Kmeťovo stromoradie 1 Diana Gordanová
34 Prešov, Stredná zdravotnícka škola sv. Bazila Veľkého, Kmeťovo stromoradie 1 Diana Sekelská
35 Spišská Nová Ves, SOŠ Ekonomická, Stojan 1 Marcela Kaľavská
36 Spišská Nová Ves, SOŠ Ekonomická, Stojan 1 Alžbeta Lisoňová
37 Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Róbert Buchta
38 Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Martin Temiak
39 Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Viktória Ferancová
40 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Lucia Smolíková
41 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Vladimíra Takáčová