Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti, Košice

Prihlásení študenti (zoradení abecedne podľa mesta školy):

# Škola Študent
1 Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Bianka Struňáková
2 Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Zuzana Čaklošová
3 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Erik Maliar
4 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Daniela Arvaiová
5 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Dávid  Kováč
6 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Denisa Tokárová
7 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Nela Šalingová
8 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Viktória Tomková
9 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Dana Albertová
10 Košice, Stredná odborná škola automobilová, Moldavská cesta 2 Jakub Lampert
11 Košice, Stredná odborná škola automobilová, Moldavská cesta 2 Dávid Bereš
12 Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Stanislav Pribula
13 Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Barbora Tutková
14 Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Michal Kinlovič
15 Košice, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Dávid   Stankovič
16 Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Alexej Hanko
17 Liptovský Mikuláš, Stredná odborná škola polytechnická, Demänovská cesta 669 František Gazda
18 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Natália Juhasová
19 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Jakub Sokologorský
20 Prešov, Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24 Lívia Lengerová
21 Prešov, Stredná odborná škola podnikania, Masarykova 24 Nikola Jurášová
22 Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 Andrea Pavľaková
23 Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 Sofia Suchá
24 Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Natália Pichaničová
25 Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Zdenka Gulová
26 Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Veronika Migová
27 Tisovec, Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836 Renáta Riapošová
28 Tisovec, Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836 Alexej Hampachel
29 Tisovec, Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836 Adrián  Ďurčo
30 Tisovec, Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836 Marianna Výborná