Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti, Bratislava

Prihlásení študenti (zoradení abecedne podľa mesta školy):

# Škola Študent
1 Bratislava, Hotelová akadémia, Mikovíniho 1 Dominika Kostková
2 Bratislava, Hotelová akadémia, Mikovíniho 1 Filip Hamada
3 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Filip Žilavý
4 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Eliška Vavrová
5 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Frederika  Tóthová
6 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Anetta Maxianová
7 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Samuel Kratochvíl
8 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Matúš Mišun
9 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Dávid Fekete
10 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Dominik Beluščák
11 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Peter Tunega
12 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Ivana Tisajová
13 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Adriána Kučerová
14 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Viktória Štugelová
15 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Milan Horňák
16 Levice, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Ul. Františka Hečku 25 Roman Hrivňák
17 Levice, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Ul. Františka Hečku 25 Filip Horniak
18 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Nikola Blisková
19 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Aurélia Gonščáková
20 Modra, Stredna odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Michal Durdovanský
21 Modra, Stredna odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Matej Zápražný
22 Modra, Stredna odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Andrej   Štrbík
23 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Nikola Juritková
24 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Barbora Todorovová
25 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Vanesa Ľubová
26 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Samuel Straňák
27 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Adrian Piterka
28 Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Naďa Psodorovová
29 Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Viktória Bezděková
30 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Lívia Jakubíková
31 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Dominika Červeňanská
32 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Dominika Dvořáková
33 Považská Bystrica, Obchodná akadémia Považská Bystrica, Jesenského 259/6 Katarína Križanová
34 Považská Bystrica, Obchodná akadémia Považská Bystrica, Jesenského 259/6 Anna Kučerová
35 Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Matej Baier
36 Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Dominika Nagyová
37 Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Victoria Čeppanová
38 Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Adrián Szabó
39 Šurany, Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7 Richard  Kováč
40 Šurany, Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7 Kerim  Al-Lami