Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti, Bratislava

Prihlásení študenti (zoradení abecedne podľa mesta školy):

# Škola Študent
1 Banská Bystrica, SOŠ, Pod Bánošom 80 Natália Melichová
2 Banská Bystrica, SOŠ, Pod Bánošom 80 Lucia Loyová
3 Bratislava, Hotelová akadémia, Mikovíniho 1 Dominika Kostková
4 Bratislava, Hotelová akadémia, Mikovíniho 1 Filip Hamada
5 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Filip Žilavý
6 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Eliška Vavrová
7 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Frederika  Tóthová
8 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Anetta Maxianová
9 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Samuel Kratochvil
10 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Matúš Mišun
11 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Dávid Fekete
12 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Dominik Beluščák
13 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Peter Tunega
14 Handlová, SOŠ, Lipová 8 Ivana Tisajová
15 Handlová, SOŠ, Lipová 8 Adriána Kučerová
16 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Viktória Štugelová
17 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Milan Horňák
18 Levice, SPŠse, Ul. Františka Hečku 25 Roman Hrivňák
19 Levice, SPŠse, Ul. Františka Hečku 25 Filip Horniak
20 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Nikola Blisková
21 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Aurélia Gonščáková
22 Modra, Stredna odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Michal Durdovanský
23 Modra, Stredna odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Matej Zápražný
24 Modra, Stredna odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Andrej   Štrbík
25 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Zuzana Kurtulíková
26 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Barbora Todorovová
27 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Vanesa Ľubová
28 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Samuel Straňák
29 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Adrian Piterka
30 Nové Mesto nad Váhom, SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Naďa Psodorovová
31 Nové Mesto nad Váhom, SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Viktória Bezděková
32 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Lívia Jakubíková
33 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Dominika Červeňanská
34 Partizánske, Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Viktória  Matejová
35 Považská Bystrica, Obchodná akadémia Považská Bystrica, Jesenského 259/6 Katarína Križanová
36 Považská Bystrica, Obchodná akadémia Považská Bystrica, Jesenského 259/6 Anna Kučerová
37 Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Matej Baier
38 Senec, Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69 Dominika Nagyová
39 Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Victoria Čeppanová
40 Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Adrián Szabó
41 Šurany, Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7 Richard  Kováč
42 Šurany, Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7 Kerim  Al-Lami