Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Účastníci

Žrebovanie tímov prebehlo v livestreame na Facebooku JA Slovensko (14. novembra o 12:00). Pozrite si zápisnicu zo žrebovania.

Účastníkmi Innovation Campu s AT&T Aspire, 27. novembra 2018 boli títo študenti (zoradení abecedne podľa mesta školy):

Škola Študent
Košice, Gymnázium, Alejová 1 Jakub Gembický
Košice, Gymnázium, Alejová 1 Hugo Hežel
Košice, Gymnázium, Alejová 1 Martin Kozák
Košice, Gymnázium, Alejová 1 Michal Stupar
Košice, Gymnázium, Poštová 9 Michal Masrna
Košice, Gymnázium, Poštová 9 Matej Tarča
Košice, Gymnázium, Poštová 9 Matúš Trojčák
Košice, Gymnázium, Poštová 9 Michaela Valentová
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Roland Drenko
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Veronika Gaľašová
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Sofia Krajcárová
Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Maximilián Tóth
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Ingrid Labaničová
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Terézia Mareková
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Barbora Milanová
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Magdaléna Nemergutová
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Viktória Bujňáková
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Dominika Krivdová
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Sandra Sotáková
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Sandra Szaniszlóová
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kalmána Kittenbergera 2 Natália Krnová
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kalmána Kittenbergera 2 Lili Ondrejkovič
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kalmána Kittenbergera 2 Erika Spišiaková
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kalmána Kittenbergera 2 Viktória Štugelová
Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Erika Činčárová
Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Natália Ditelová
Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Natália Juhasová
Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Soňa Pasuľková
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Patrik Budzák
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Jozef Holuj
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Dávid Krojer
Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Klaudia Štolcová
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812 Damián Duda
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812 Marcel Horňák
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812 Dominika Chrzanová
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812 Lívia Macalová
Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Klaudia Antlová
Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Beáta Chovancová
Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Lenka Karaffová
Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Sarah Paľuchová
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 8 Barbora Beňová
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 8 Henrieta Bobuľová
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 8 Viktória Hechtová
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 8 Diana Zerrouk
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Branislav Čorňák
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Tomáš Gribanič
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Viktor Tindula
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Natália Venglárová
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Júlia Ilčíková
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Drahomíra Kureková
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Ivana Slottová
Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Timea Zajaková
Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Liliana Balintová
Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Laura Begalová
Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Diana Thuroczyová
Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Kristína Tomková
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Lenka Ďurkovská
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Vanesa Matušná
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Šarlota Pozsonyiová
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Peter Židek

Zoznam všetkých prihlásených škôl (zoradené podľa času prihlásenia):

# Škola Učiteľ
1 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Kvetoslava Danková
2 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Dagmar Grancová
3 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Adriana Vančová
4 Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Miroslav Vrabeľ
5 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Anna Buchlaková
6 Trebišov, Obchodná akadémia, Komenského 18 Beáta Andrášová
7 Tisovec, Evanjelické gymnázium, Jesenského 836 Laco Čajko
8 Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Ingrid Melichová
9 Topoľčany, SOŠ techniky a služieb, Tovarnícka 1609 Mária Urminská
10 Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812 Jana Marcinová
11 Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Jana Vodarčíková
12 Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Emília Korenčiaková
13 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23 Anna Schaleková
14 Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 Albín Sakal
15 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kalmána Kittenbergera 2 Lýdia Cziriová
16 Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 Tomáš Palovčák
17 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Eva Wolfová
18 Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 8 Ľubica Štefáková
19 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Zuzana Dolhyová