Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


HEROlab - zaradení študenti

Zoznam študentov, zaradených na HEROlab. (Stiahnite si pozvánku.)

Študent Tím Škola
Nasim Badawy DOT Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16, Bratislava
Lenka Černá AWeko Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom
Tomáš Černuch Millenials Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 2, Trenčín
Soňa Chalányová #SVETOVÉ Stredná priemyselná škola , Komenského 1, Trnava
Daniela Gregušová YOMA Gymnázium, Poštová 9, Košice
Alexandra Jakušová #SVETOVÉ Stredná priemyselná škola , Komenského 1, Trnava
Juraj Karman INTECH Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen
Sára Klimentová Invicta Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
Viktor Ján Korekáč The Kumpo Súkromná športová stredná odborná škola, M. C. Sklodowskej 1, Bratislava
Veronika Kostková Millenials Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 2, Trenčín
Tímea Kőszeghyová DunaStar ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13, Bratislava
Vanessa Kruľáková DIFFERENT Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice
David Kucej INTECH Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen
Barbora Kukučková AWeko Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom
Barbora Miľovčíková Invicta Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
Peter Očovský INTECH Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen
Lili Ondrejkovič DIFFERENT Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice
Marek Petržel INTECH Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen
Sandra Szaniszlóová Creative people Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1, Košice
Viktoria Štugelova DIFFERENT Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice
Bibiána Tóthová Creative people Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1, Košice
Peter Tunega VISION Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom
Lukáš Valentík INTECH Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen
Jakub Valovič The Kumpo Súkromná športová stredná odborná škola, M. C. Sklodowskej 1, Bratislava
Tomáš Zavarský Khetano Drom Obchodná akadémia, Bernolákova 2, Martin
Náhradníci
Meno Tím Škola
Šimon Hudák Creative people Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1, Košice
Milan Horňák DIFFERENT Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice