Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Účastníci - Školenie manažmentu Banská Bystrica

Prihlásení študenti (zoradení abecedne, podľa mesta školy):

# Škola Študent JA Firma
1 Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Timea Bullová Chance
2 Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Stanislav Hanes Chance
3 Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Lucia Múková Chance
4 Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Martin Surový Chance
5 Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Martin Varga Chance
6 Banská Bystrica, SOŠ, Pod Bánošom 80 Bakyt Kargabaeva Global Students
7 Banská Bystrica, SOŠ, Pod Bánošom 80 Patrik Bállek Global Students
8 Banská Bystrica, SOŠ, Pod Bánošom 80 Július Niederland Global Students
9 Banská Štiavnica, SOŠ služieb a lesníctva, Kolpašská 9 Veronika Pekárová CESTOFKA
10 Banská Štiavnica, SOŠ služieb a lesníctva, Kolpašská 9 Timea Potančoková CESTOFKA
11 Banská Štiavnica, SOŠ služieb a lesníctva, Kolpašská 9 Bianka Ťahúňová CESTOFKA
12 Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Denisa Kňazíková Grande
13 Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Marek Petrek Grande
14 Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Peter Pilát Grande
15 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Monika Balážiková -
16 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Vladimíra Bieliková -
17 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Roman Drexler -
18 Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Romana Mihalovičová -
19 Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 Natália Čabrádiová O5
20 Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 Martina Ďurianová O5
21 Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 Katarína Severíniová O5
22 Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 Oliver Demian O5
23 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Martina Jurkovičová Royal Company
24 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Ingrid Poláková Royal Company
25 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Jakub Gembický -
26 Košice, Gymnázium, Alejová 1 Michal Stupar -
27 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Aneta Krajewska B&Y
28 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Martin Skypala B&Y
29 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Natália Hucíková -
30 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Stanislava Košútová -
31 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Lucia Matejčíková -
32 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Michaela Golčáková -
33 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Natália Gudjončíková -
34 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Nikola Medvecká -
35 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Marán Ferneza M-Future
36 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Michaela Mišeková M-Future
37 Partizánske, SOŠ Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5 Juraj Staňo ASASH
38 Partizánske, SOŠ Jána Antonínu Baťu, Námestie SNP 5 Martin Záhumenský ASASH
39 Partizánske, SOŠ Jána Antonínu Baťu, Námestie SNP 5 Erich Kadnár STARS
40 Partizánske, SOŠ Jána Antonínu Baťu, Námestie SNP 5 Romana Paulenová STARS
41 Partizánske, SOŠ Jána Antonínu Baťu, Námestie SNP 5 Martin Šuhajda STARS
42 Revúca, Súkromná stredná odborná škola, Železničná 2 Eva Lakatošová -
43 Revúca, Súkromná stredná odborná škola, Železničná 2 Viktória Rusnáková -
44 Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 Lenka Paňáková JA-m in jar
45 Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 Šimon Pekar JA-m in jar
46 Štúrovo, Súkromná spojená škola, Sv. Štefana 36 Caroline Dornová VitaGift
47 Štúrovo, Súkromná spojená škola, Sv. Štefana 36 Barbara Solníková VitaGift
48 Štúrovo, Súkromná spojená škola, Sv. Štefana 36 Rebeka Večerková VitaGift
49 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Juraj Karman INTECH
50 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 David Kucej INTECH
51 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Lukáš Valentík INTECH
52 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Michal Zemko INTECH
53 Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 94 Matej Babič EQUIPO
54 Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 94 Petra Dudová EQUIPO
55 Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 94 Natália Ondrisová EQUIPO
56 Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 94 Marek Strelec EQUIPO
57 Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Katarína Kubáňová FOOD LOVER
58 Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Gabriela Kuricová FOOD LOVER
59 Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Sára Rusnáková M-SNACK
60 Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Júlia Zemančíková M-SNACK
61 Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Lenka Ďurkovská E-motions
62 Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Šarlota Pozsonziová E-motions
63 Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Peter Židek E-motions