Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Víťazi 2017/2018

JA Veľtrh podnikateľských talentov

21. marec 2018 Bratislava

AT&T Manažérsky tím

1. miesto COINFLIP
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Jana Marcinová
2. miesto Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
3. miesto JUVENIS
Seneď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8
učiteľka: Ľubica Štefáková
  

AVION Marketingová prezentácia

1. miesto Ekoverde
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
učiteľka: Ingrid Rigáňová
2. miesto Trimmi
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko
3. miesto Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
  

Citi Finančné riadenie

1. miesto Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
2. miesto JUVENIS
Seneď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8
učiteľka: Ľubica Štefáková
3. miesto DunaStar
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13
učiteľka: Margita Bitterová
   

SAP Produkt pre 21. storočie

1. miesto Ala rasi
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková
2. miesto SOH
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Mariana Veličová
3. miesto Gympel Inovative Societe
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2
učiteľka: Adriana Vančová
  

S&T Úžitkový produkt

1. miesto Trimmi
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko
2. miesto Ekoverde
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
učiteľka: Ingrid Rigáňová
3. miesto Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko
  

IBM Prezentácia na pódiu

1. miesto Ala rasi
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková
2. miesto Trimmi
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko
3. miesto Miss.P.
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33
učiteľka: Erika Šušková
  

Company of the Year Competiton

Finalisti
(zoradení podľa abecedy)

Ala rasi
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková

 

COINFLIP
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812
učiteľka: Jana Marcinová

 

iontee
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko

 

Pomegranate
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko

 

SOH
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16
učiteľka: Mariana Veličová

 

Trimmi
Košice, Gymnázium, Poštová 1
učiteľ: Martin Daňko

  

Najlepšia JA Firma v hodnotení študentmi

1. miesto Ala rasi
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12
učiteľka: Jana Vodarčíková
  

TOP tím JA Aplikovanej ekonómie

1. miesto Ekoverde
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5
učiteľka: Ingrid Rigáňová