Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásení študenti

JA Citi International Innovation Camp - 3. október 2018

# Škola Študent
1 Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Júlia Zemančíková
2 Bratislava, Gymnázium, Grösslingová 18 Klára Dlugopolská
3 Bratislava, Gymnázium, Grösslingová 18 Alexandra Hojková
4 Bratislava, Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2 Laura Határová
5 Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Michal Fekete
6 Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Sofia Kubešová
7 Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Tereza Miháliková
8 Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Renáta Staňová
9 Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Lara Šipicki
10 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Sophia Benková
11 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Patrik Inczedi
12 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Frederika Tóthová
13 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Eliška Vavrová
14 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Filip Žilavý
15 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Dominika Cigláňová
16 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Alexandra Haverlová
17 Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Simona Onderová
18 Brno, Gymnázium, Tř. Kapitána Jaroše 14 Jakub Duda
19 Brno, Gymnázium, Tř. Kapitána Jaroše 14 Eva Chalupová
20 Brno, Gymnázium, Tř. Kapitána Jaroše 14 Matěj Vítek
21 Brno, Gymnázium, Tř. Kapitána Jaroše 14 Alena Vítková
22 Brno, Gymnázium, Tř. Kapitána Jaroše 14 Patrik Zadražil
23 Brno, Integrovaná střední škola automobilní, Křižíkova 15 Andrej Bordukov
24 Brno, Integrovaná střední škola automobilní, Křižíkova 15 Jan Bureš
25 Brno, Integrovaná střední škola automobilní, Křižíkova 15 Lukáš Furst
26 Brno, Integrovaná střední škola automobilní, Křižíkova 15 Petr Kříž
27 Brno, Integrovaná střední škola automobilní, Křižíkova 15 Filip Kusý
28 Česká Třebová, Vyšší odborná škola a Střední škola technická, Habrmanova 1540 Radek Jaroš
29 Česká Třebová, Vyšší odborná škola a Střední škola technická, Habrmanova 1540 Martin Melichar
30 Česká Třebová, Vyšší odborná škola a Střední škola technická, Habrmanova 1540 Martin Tuček
31 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Gréta Gáži
32 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Diana Lešková
33 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Martin Romaňák
34 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Michal Stratený
35 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Samuel Šlesar
36 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Miroslava Zajacová
37 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Matúš Beňo
38 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Jozef Berčík
39 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Dominika Judínyová
40 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Lenka Duchoňová
41 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Zuzana Halabrínová
42 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Klára Jančiová
43 Krnov, Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Revoluční 92 Jana Karafiátová
44 Krnov, Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Revoluční 92 Matěj Sekanina
45 Krnov, Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Revoluční 92 Matěj Šlosárek
46 Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Adam Akosi
47 Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Milan Horňák
48 Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Diana Pukačová
49 Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Tomáš Šedivý
50 Levice, Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2 Viktória Štugelová
51 Luhačovice, Střední odborná škola, Masarykova 101 Daniela  Macíková
52 Luhačovice, Střední odborná škola, Masarykova 101 Eliška Bušová
53 Luhačovice, Střední odborná škola, Masarykova 101 Terezie Kolajová
54 Luhačovice, Střední odborná škola, Masarykova 101 Michal Vaculík
55 Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Dominik Kubica
56 Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Monika Mišáková
57 Modra, Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Kostolná 3 Lucia Šupinová
58 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Monika Bieláková
59 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Natália Kuchťáková
60 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Denisa Ľachová
61 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Magdaléna Ľachová
62 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Patrícia Žuffová
63 Opava, Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Tyršova 34  Klára Kyjovská
64 Piešťany, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 99/28 Nikoleta Cerovská
65 Piešťany, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 99/28 Alexandra Orviská
66 Piešťany, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 99/28 Ema Sadlonová
67 Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2 Ema Kúdelová
68 Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2 Erika Petrušová
69 Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2 Magdaléna Štepková
70 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Adrián Smrek
71 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Bohuš Tažik
72 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Marián Zajonc
73 Senica, Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380 Maximilián Lukáč
74 Senica, Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380 Ľubomír Rúsek
75 Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8 Barbora Beňová
76 Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8 Martin Siska
77 Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8 Samuel Široký
78 Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8 Diana Zerrouk
79 Trenčín, Obchodná akadémie Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Lucia Miklovičová
80 Trenčín, Obchodná akadémie Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Kristína Petrůjová
81 Trenčín, Obchodná akadémie Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Miroslav Špaček
82 Trenčín, Piaristické gymnázium J. Braneckého, Palackého 4 Soňa Garecová
83 Trenčín, Piaristické gymnázium J. Braneckého, Palackého 4 Adam Šalát
84 Trenčín, Piaristické gymnázium J. Braneckého, Palackého 4 Zuzana Závodná
85 Ústí nad Orlicí, Střední škola automobilní, Dukelská 313 Denis Bárta
86 Ústí nad Orlicí, Střední škola automobilní, Dukelská 313 Tomáš Kovář
87 Ústí nad Orlicí, Střední škola automobilní, Dukelská 313 Petr Šácha
88 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Peter Očovský
89 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Marek Petržel
90 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Lukáš Valentík
91 Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 Eva Jovnašová
92 Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 Patrik Ľapin
93 Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 Natália Ondrisová
94 Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Marek Kováčik
95 Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Adriána Pagáčová
96 Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Lukáš Višvader

Prihlásení učitelia

# Škola Učiteľ
1 Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Adriana Jurášková
2 Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Lucia Šimičáková
3 Brno, Gymnázium, Tř. Kapitána Jaroše 14 Pavlína Olšáková
4 Brno, Integrovaná střední škola automobilní, Křižíkova 15 Ludmila Čápová
5 Česká Třebová, Vyšší odborná škola a Střední odborná škola technická, Habrmanova 1540 Jaroslava Knířová
6 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Adriana Vančová
7 Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Michal Jančo
8 Holíč, Stredná odborná škola, Nám. sv. Martina 5 Katarína Mičová
9 Levice, Obchodná akdémia, Kálmána Kittenbergera 2 Lýdia Cziriová
10 Luhačovice, Střední odborná škola, Masarykova 101 Renata Seková
11 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Erika Šušková
12 Opava, Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Tyršova 35 Romana Venclíková
13 Piešťany, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 99/28 Anetta Babulicová
14 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Anna Schaleková
15 Senica, Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380 Albína Moskáľová
16 Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8 Ľubica Štefáková
17 Trenčín, Obchodná akadémie Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Erika Senková
18 Ústí nad Orlicí, Střední škola automobilní, Dukelská 313 Alena Drymlová
19 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1 Valentína Kaljužna
20 Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 Renáta Trnovcová