Aplikovaná ekonómia
Zoznam prihlásených študentov Košice
Prezentačné zručnosti s AT&T, Košice, 6. marec 2024
Zaradení študenti: (zoradení abecedne podľa mesta školy)
# | Škola | Študent/ka | Študentská firma |
---|---|---|---|
1 | Košice, Evanjelické gymnázium J. A. Komenského, Škultétyho 10 | Kristína Kolárová | Grounds To Grow |
2 | Košice, Evanjelické gymnázium J. A. Komenského, Škultétyho 10 | Charlota Uhrinová | Grounds To Grow |
3 | Košice, Gymnázium, Alejová 1 | Stela Jamborová | Relight |
4 | Košice, Gymnázium, Alejová 1 | Martin Kuchta | Relight |
5 | Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 | Ema Kolesnáčová | ARTEVO |
6 | Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 | Matej Kurpáš | ARTEVO |
7 | Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 | Martin Michalek | ARTEVO |
8 | Košice, Gymnázium, Poštová 9 | Jose Andres Cordova Belduma | Artigo |
9 | Košice, Gymnázium, Poštová 9 | Boris Lacko | Artigo |
10 | Košice, Gymnázium, Poštová 9 | Samuel Šándor | Artigo |
11 | Košice, Gymnázium, Poštová 9 | Soňa Juhásová | KALM |
12 | Košice, Gymnázium, Poštová 9 | Gabriel Legath | KALM |
13 | Košice, Gymnázium, Poštová 9 | Stanislava Urbanová | KALM |
14 | Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 | Antónia Bednárová | Intearn |
15 | Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 | Patrik Hančár | Intearn |
16 | Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 | Kiara Elizabeth Štroncer | Intearn |
17 | Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 | Katarína Adamová | Grassit |
18 | Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 | Alexandra Dianisová | Grassit |
19 | Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 | Timea Palidrabová | Grassit |
20 | Košice, Stredná športová škola, Trieda SNP 104 | Mária Domiková | NEXA |
21 | Košice, Stredná športová škola, Trieda SNP 104 | Vanesa Lukačová | NEXA |
22 | Lipany, Gymnázium, Komenského 13 | Antónia Filipová | GenZ |
23 | Lipany, Gymnázium, Komenského 13 | Natália Osifová | GenZ |
24 | Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Marika Maťovčíková | ECONOMY COLLAB |
25 | Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Adela Peldová | ECONOMY COLLAB |
26 | Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Alica Triebeľová | ECONOMY COLLAB |
27 | Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Nikola Labudiaková | Lady´s Flowers |
28 | Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Sabína Trabalíková | Lady´s Flowers |
29 | Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Aneta Chromuľáková | Woollnies |
30 | Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Tímea Pitáková | Woollnies |
31 | Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 | Laura Šimalová | Woollnies |
32 | Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 | Branislav Juhás | Mačka vo vreci |
33 | Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 | Sofia Drimáková | ChocoFire |
34 | Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 | Emma Miňová | ChocoFire |
35 | Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 | Kiara Sadivová | ChocoFire |