Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


2009/2010

Školy zaradené do programu Aplikovaná ekonómia v školskom roku 2009/2010

 

ŠKOLA UČITEĽ AE
Stredná odborná škola, Farská 7, Bánovce nad Bebravou Ing. Katarína Mikušová
Športové gymnázium, Trieda SNP 54, Banská Bystrica Mgr. Dušan Snopko
Stredná odborná škola, Školská 5, Banská Bystrica Ing. Taťana Belašičová
Stredná odborná škola, Školská 5, Banská Bystrica Ing. Mária Zlatá
Obchodná akadémia, Tajovského 25, Banská Bystrica Ing. Lenka Mikolajová
Obchodná akadémia, Tajovského 25, Banská Bystrica Ing. Oľga Daxnerová
Spojená škola, o.z. Stredná odborná škola, Školská 7, Banská Bystrica Ing. Zdenka Valová
Stredná odborná škola lesnícka, Akademická 16, Banská Štiavnica Ing. Vladimír Gálik
Hotelová akadémia, Pod Vinbargom 3, Bardejov Ing. Lucia Jutková
Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava Ing. Mária Mydlová
Obchodná akadémia, Nevädzová, 3, Bratislava Ing. Ružena Oczvirková
SOA Liberta, Borinská 23, Bratislava Ing. Jana Čermáková
Spojená škola, Metodova 2, Bratislava Ing.  Martin Grešš, PhD.
ZŠ a gymnázium, Dunajská 13, Bratislava Ing. Margita Bitterová
Obchodná akadémia, Malinovského 1, Brezno Ing. Iveta Aschenbrierová
OA D. M. Janotu, 17. novembra 2701, Čadca Ing. Erika Padychová
Obchodná akadémia, Radlinského 1725/55, Dolný Kubín Ing. Eva Klocoková
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Nemocničná 2, Dolný Kubín Mgr. Mária Borová
Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom Ing. Michal Jančo
Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom Mgr. Andrea Kvorková
Stredná odborná škola, Štúrova 1388/23A, Dubnica nad Váhom Ing. Jana Faltejsková
Stredná odborná škola s VJM, Gyulu Szabóa č. 21, Dunajská Streda Ing. Robert Marák
Stredná odborná škola, Hlavné námestie 2, Dvory nad Žitavou Ing. Slávka Kollárová
Gymnázium v Gelnici, SNP 1, Gelnica Bc. Anna Pisková
Stredná odborná škola Handlová, Lipová 8, Handlová Ing. Jana Bojová
Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431, Hnúšťa Mgr. Blažena Hrušková
Stredná odborná škola, Hlavná 425, Hnúšťa Ing. Štefan Majeský
Obchodná akadémia, Hviezdoslavova 330/17, Ilava Mgr. Renáta Mihálová
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Budovateľská 32, Komárno Ing. Iveta Domonkosová
gymnázium, Trebišovská 12, Košice Ing. Mária Kovaříková
Gymnázium, Opatovská 7, Košice Ing. Júlia Lukáčová
SSOŠ Postupimská 37, Postupimská 37, Košice Ing. Jaroslava Cvoreňová
Stredná priemyselná škola strojnícka, Komenského 2, Košice Ing. Carmen Sabolová
Gymnázium Poštová 9, Poštová 9, Košice Mgr. Eva Vanečková
Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice Ing. Kvetoslava Danková
Gymnázium, Park mládeže 5, Košice Ing. Albín Sakal
SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1, Košice Ing. Dagmar Grancová
Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice Ing. Mária Hauliková
SSOŠ Animus Levice, Jesenského 47, Levice Ing. Jana Hollá
Stredná odborná škola - Szakközépiskola, sv. Michala 36, Levice Ing. Anna Kováčová
Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Saratovská 87, Levice  Ing. Eva Mizeráková 
Gymnázium, Komenského 13, Lipany Mgr. Soňa Šuhajová
Obchodná akadémia, Bernolákova 2, Martin Ing. Ivana Židová
Obchodná akadémia, Bernolákova 2, Martin Ing. Lýdia Juricová
SOŠ obchodu a služieb, Stavbárska 11, Martin Ing. Miroslava Makláryová
SOŠ obchodu a služieb, Stavbárska 11, Martin Ing. Janka Jancková
Stredná priemyselná škola, Novomeského 5/24, Martin Ing. Mgr. Tibor Konček
Stredná odborná škola podnikania, Červenej armády 25, Martin Ing. Dušan Považan
Obchodná akadémia, Kapušianska 2, Michalovce Ing. Viera Savincová
Gymnázium P.Horova, Masarykova 1, Michalovce Mgr. Ján Lajčák
CSOŠ sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2, Michalovce Ing. Jozefína Javorská
Stredná odborná škola vinársko-ovocinárskaK, Kostolná 3, Modra Ing. Ida Matuškovičová
Spojená škola-Obchodná akadémia, Jarmočná 1, Modrý Kameň Ing. Renáta Nemčoková
Stredná odborná škola, Hattalova 968/33, Námestovo Ing. Erika Šušková
Spojená škola, Slanická osada, Námestovo Ing. Mária Košútová
Spojená škola, Slanická osada, Námestovo Ing. Anna Kozáková
Súkromná SOŠ podnikania EDUCO, Slanická osada, Námestovo Ing. Mária Líšková
SSOŠ Animus, Levická 40, Nitra Ing. Monika Laurová
Stredná odborná škola, Cintorínska 4, Nitra Ing. Denisa Petráková
Stredná odborná škola, Cintorínska 4, Nitra Ing. Jozefína Bánovská
Gymnázium, Rastislavova, Nováky Mgr. Gerta Kytkova
Stredná odborná škola, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom Ing. Jana Pomajbová
Stredná odborná škola, Zdravotnícka 3, Nové Zámky Ing. Henrieta Takácsová
Stredná odborná škola, Zdravotnícka 3, Nové Zámky Ing. Petra Kováčová
Spojená škola, org. zl. Obchodná akadémia, Námestie SNP 5, Partizánske Ing. Ingrid Rigáňová
Spojená škola, org. zl. SPŠ, Námestie SNP 5, Partizánske Ing Miraslav Gašparovič
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 99/28, Piešťany Ing. Anetta Babulicová
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 99/28, Piešťany Ing. Anna Drahovská
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Nám. SNP č.8, Piešťany Ing. Eva Rolincová
SPŠ, Mnoheľova 828/23, Poprad Ing. Anna Palková
Obchodná akadémia, Murgašova 94, Poprad Ing. Tatiana Hadbavná
Obchodná akadémia, Jesenského 259/6, Povazská Bystrica Ing. Anna Mrenová
Gymnázium, Školská 8, Považská Bystrica Ing. Eva Žernovičová
Gymnázium, Školská 8, Považská Bystrica Mgr. Miroslav Pavlovič
Gymnázium, Konštantínova 2, Prešov Mgr. Mária Sabolová
SOŠ technická, Volgogradská 1, Prešov Mgr. Marcela Gajdošová
Piaristická spojená škola F. Hanáka, A. Hlinku 44, Prievidza Ing. Soňa Vidová
Gymnazium V.B.Nedozerskeho, Matice slovenskej 16, Prievidza Ing. Sona Fedorova
Obchodná akadémia Prievidza, F. Madvu 2, Prievidza Ing. Marcela Murárová
Stredná odborná škola polytechnická, Bystrická cesta 2, Ružomberok Ing. Daniela Hamranová
Obchodná akadémia, Kukučínova 1, Sabinov Ing. Gabriela Jankurová
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica  Ing. Katarína Kromerinská 
Obchodná akadémia Sereď, Mládežnícka 158/5, Sereď Ing. Jana Mlynárová
Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059, Snina Ing. Anna Buchlaková
Stredná odborná škola drevárska, Filinského 7, Spišská Nová Ves Mgr. Zuzana Suchá
Spojená škola, Stojan 1, Spišská Nová Ves Ing. Miriam Hasajová
Stredná odborná škola, Jarmočná 108, Stará Ľubovňa Ing. Eva Bizovská
Stredná odborná škola, Mierová 727, Strážske Ing. Dana Citrjaková
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany Ing. Jozef Ristvej
Spojená škola, o.z. Obchodná akadémia, Centrálna 464, Svidník Ing. Zdenka Kožlejová
Stredná odborná škola, Štefánikova 39, Svit Mgr. Iveta Hájovská
Stredná odborná škola, Štefánikova 39, Svit Ing. Eva Austerová
Stredná odborná škola, Sv. Štefana 81, Štúrovo Ing. Judia Ficzová
Súkromná obchodná akadémia, Sv.Štefana 36, Štúrovo Ing. Tunde Molnárová
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec Ing. Ladislav Čajko
Stredná odborná škola, Pílska 7, Topoľčany Ing. Katarína Bálešová
Stredná odborná škola, Pílska 7, Topoľčany Ing. Daniela Minarovičová
SOŠ, Tovarnícka 1609, Topoľčany Ing. Mária Urminská
Obchodná akadémia, Komenského 3425/18, Trebišov Ing. Anna Sládeková
Stredná odborná škola, Komenského 12, Trebišov Ing. Helena Vargová
SOŠ obchodu a služieb, P.Jilemnického 24, Trenčín Ing. Zuzana Gloneková
SOŠ obchodu a služieb, P.Jilemnického 24, Trenčín Ing. Korienková Sidonia
Dopravná akadémia, Školská 66, Trenčín Ing. Oľga Šišovská
SOŠ stavebná Emila Belluša, Staničná 4, Trenčín Ing. Slávka Hudcovicová
Stredná umelecká škola, Staničná 8, Trenčín Ing. Helena Kolarovičova
Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 35, Trenčín Ing. Patrik Farula
Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, Trenčín Ing. Erika Senková
Stredná odborná škola podnikania, Veľkomoravská 14, Trenčín Ing. Janka Mandincová
Gymnázium, Ľ.Štúra 35, Turzovka Mgr. Jana Belková
Spojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín Ing. Jana Dreveňáková
Spojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín Ing. Jana Hucková
Stredná odborná škola drevárska, Lúčna 1055, Vranov nad Topľou Ing. Jana Mihálková
Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen Mgr. Valentína Kaljužna
Súkromná stredná umelecká škola, Môťovská cesta 8164, Zvolen Mgr Ivica Laurincová
Dopravná akadémia, Rosinská cesta 2, Žilina Ing. Jana Kostolná
Dopravná akadémia, Rosinská cesta 2, Žilina Ing. Anna Kroutilová
Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina Ing. Magdaléna Hajtmanková
Súkromné gymnázium, Oravská cesta 11, Žilina Ing. Emília Korenčiaková
SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, Žilina Ing. Miroslava Mičurová
Spojená škola, Hlinská 31, Žilina Ing. Beáta Latková